Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fein

Fein na blogu narzędziowym Domitech.pl. Zobacz co nowego pojawi się wkrótce w ofercie marki Fein, sprawdź zapowiedzi nowych produktów i porównania elektronarzędzi Fein. Blog Fein to miejsce gdzie znajdziesz wszystkie najważniejsze nowości dotyczące marki Fein, nowe produkty, nowe technologie i serie producenta. Blog narzędziowy Fein to miejsce, które pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowościami producenta.

Fein Multimaster Black Edition
Nowa, limitowana edycja wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych Fein Multimaster Black Edition. Poznaj nowe werjse niezwykle wydajnych wielofunkcyjnych urządzeń oscylacyjnych, do cięcia i szlifowania od Fein!
Czytaj więcej
Nowy system FEIN VersaMAG
Poznaj system FEIN VersaMAG - nowy wymiar elastyczności w świecie mocowania, którego podstawę stanowi wysokowydajny magnes trwały. Wybierz FEIN VersaMAG i utrzymaj pewny zacisk wszędzie i w każdej chwili.
Czytaj więcej
Bosch AMPShare
Bosch AMPShare  czyli wiele marek, różne elektronarzędzia i jeden system akumulatorowy. Sprawdź technologię Bosch AMP-Share i poznaj ofertę produktową
Czytaj więcej
Technologia Fein MultiVolt
Poznaj technologię Fein MultiVolt, innowacyjną technologię bezprzewodowych narzędzi akumulatoroywch Fein, która umożliwia wspólną pracę narzędzi z akumulatorami o napięciu 12V i 18V.
Czytaj więcej
pixel