Darmowa dostawa od 99,00 zł

Profilters

( ilość produktów: 43 )

Profilters - Worki do przemysłowych odkurzaczy są wytwarzane z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie kompozytowego materiału, który cechuje wysoki stopień filtracji, wytrzymałość na rozerwanie i niski opór stawiany przepływającemu strumieniowi powietrza. Worki do przemysłowych odkurzaczy są niezastąpione przy wyłapywaniu wszystkich tak zwanych ciężkich rodzajów pyłów, takich jak: betonowe, gipsowe i azbestowe, gdzie standardowe papierowe worki bardzo szybko tracą swoje możliwości wyłapywania pyłów i stają się bezużyteczne.

W naszej ofercie znajdują się: Profilters PRO-164 Worki do odkurzacza z włókniny - Worki do odkurzacza Profilters wykonane z włókniny cechuje solidność, są trwałe i wytrzymałe na rozerwanie.
Łatwo przyjmują formę odkurzacza. Są wydajne, dzięki pełniejszemu wykorzystaniu jego pojemności.
Worki osiadają po włączeniu odkurzacza, drobny kurz opada na dno. Przy następnym uruchomieniu moc ssąca jest nadal wysoka, a to powoduje, że użytkowa pojemność worków może być wykorzystana w 100 %.

Profilters PRO-162 Worki do odkurzacza z włókniny 32 L- Worki do odkurzacza Profilters wykonane z włókniny cechuje solidność, są trwałe i wytrzymałe na rozerwanie. Łatwo przyjmują formę odkurzacza. Są wydajne, dzięki pełniejszemu wykorzystaniu jego pojemności. Worki osiadają po włączeniu odkurzacza, drobny kurz opada na dno. Przy następnym uruchomieniu moc ssąca jest nadal wysoka, a to powoduje, że użytkowa pojemność worków może być wykorzystana w 100 %

pixel