Darmowa dostawa od 399,00 zł

Promotech

( ilość produktów: 139 )

Promotech to producent, który swoje początki datuje na październik 1987 roku. Pierwszymi jego produktami były stoły magnetyczne i uchwyty. Cztery lata później od daty startowej uruchomił produkcję pierwszych wiertarek wyposażonych w podstawy elektromagnetyczne. Gama jego produktów była sukcesywnie rozszerzana, przez co dziś Firma cieszy się uznaniem międzynarodowym.

Dla producenta kluczowy jest nieustanny progres zarówno w kontekście posiadanej wiedzy, jak stopnia zaawansowania wdrażanych technologii. Celem takiej idei jest całkowite zaspokojenie potrzeb klientowskich na najwyższym poziomie. Unikatowość i niezawodne działanie urządzeń firmy Promotech można zaobserwować w całej szerokiej gamie zastosowań. Z uwagi na szczególnie zapotrzebowanie producent projektuje i produkuje wyjątkowe urządzenia, kompletne linie spawalnicze, które spełniają wymogi najbardziej wymagających klientów. Firma działa w oparciu o dział Badań i Rozwoju, którego głównym celem jest zarówno projektowanie maszyn, jak i usprawnianie już istniejących.

Promotech cieszy się szerokim wachlarzem dostępnych produktów, do których można zaliczyć między innymi wiertarki z podstawą elektromagnetyczną, ukosowarki przeznaczone do blachy i rur, wózki pozwalające zautomatyzować proces spawania i cięcia, a także spawalnicze systemy portalowe czy frezy trepanacyjne. Ponad 90% produktów firmy Promotech zaopatruje rynki międzynarodowe, stąd ich dostępność w autoryzowanym sklepie Promotech Domitech staje się jeszcze cenniejsza, a same urządzenia zaskakują wiodącą technologią w skali globalnej.

Wychodząc naprzeciw złożonym potrzebom odbiorców i umożliwiając im pracę w niestandardowych warunkach, autoryzowany sklep Promotech Domitech oferuje wiertarki elektromagnetyczne stanowiące alternatywne rozwiązanie dla ich wersji stacjonarnych. Docierają one wszędzie tam, gdzie tradycyjne wiertarki nie mogą być wykorzystywane, dlatego doskonale sprawdzają się przy wierceniu otworów w  dużych elementach konstrukcyjnych. Wiertarki elektromagnetyczne, zamiennie nazywane magnesowymi lub magnetycznymi, pozwalają na dokładne pozycjonowanie urządzenia, często z wykorzystaniem w przestrzeni podsufitowej lub naściennej. Wybrane modele wpływają na automatyzację procesu wiercenia, dlatego możliwe jest działanie wielostanowiskowe.

Inny rodzaj urządzeń, które wykorzystuje się w pracach o nietradycyjnym charakterze, stanowią ukosowarki do blachy i rur. Występujące modele w wersji przenośnej i stacjonarnej odznaczają się trwałością konstrukcyjną i wydajnością działania. Dodatkowo pozycję lidera w swojej klasie wzmacniają dzięki temu, że materiały poddawane obróbce mogą posiadać różną grubość i odmienny zakres średnic. Możliwość wykorzystania w warunkach polowych to kolejny atut, który sytuuje te maszyny na liście wysoko zaawansowanych i specjalistycznych urządzeń. Zastosowanie ukosowarek w licznych gałęziach przemysłu czyni ich posiadacza – autoryzowany sklep Promotech Domitech – reprezentantem rozwojowych i usprawniających pracę technologii.  

pixel