Darmowa dostawa od 99,00 zł

Świder do ziemi

( ilość produktów: 17 )

Świder do ziemi to narzędzie ogrodowe/maszyna ogrodnicza do wykonywania otworów w glebie. Świder do ziemi, określany również często jako świder do gleby - jest narzędziem specjalistycznym, wykorzystującym silnik elektryczny lub spalinowy o dużej mocy, które pozwala przygotować grunt pod ogrodzenie - słupki i pale.

świder do ziemi

Świder do ziemi / świder glebowy to wiertarka do ziemi, narzędzie do tworzenia otworów w gruncie. Wiertnica glebowa to praktyczne narzędzie do wykonywania odwiertów pod montaż ogrodzenia. Wiertnica do ziemi to narzędzie, które umożliwia w łatwy sposób wykonać dziurę w glebie.

Świder do ziemi - zasilanie

Świder do ziemi to narzędzie, które wymaga dużej mocy, która umożliwi poradzenie sobie podczas wykonywania odwiertów w rożnych gruntach. Istotne jest również to, aby narzędzie było mobilne i umożliwiało pracę na dużych przestrzeniach. Wśród wiertnic glebowych znajdziemy narzędzia spalinowe - wiertnica spalinowa oraz elektryczne-sieciowe/akumulatorowe - wiertnica elektryczna.

Wiertnica Makita

Wśród produktów tej kategorii spod marki Makita - znajdziemy wiertnice do ziemi, pracujące na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym. Wiertnica Makita to elektronarzędzie pracujące na napięciu zasilania 36 V (z dwóch akumulatorów 18V serii Makita LXT lub pojedynczego akumulatora 36V, z serii Makita XGT 40V Max).

Świder do ziemi - akcesoria

Wśród akcesoriów do wiertnic glebowych (świder do ziemi) znajdziemy przede wszystkim wymienne wiertła o różnej średnicy i długości roboczej. Poszczególne wiertła/świdry do wiertnic glebowych wyróżniać się mogą długością, średnicą oraz przystosowaniem do pracy w różnych rodzajach gleb. Dobranie odpowiedniego wiertła/świdra zapewnia lepsza wydajność podczas konkretnych zastosowań.

Świder do ziemi - sklep Domitech

W ofercie naszego internetowego sklepu z narzędziami, oraz stacjonarnego sklepu z otwartą sekcją ogrodową Domitech - posiadamy szeroki wybór narzędzi i maszyn ogrodniczych, w tym świdry do ziemi takich producentów jak AWTools, Cedrus, Kraft&Dele i Makita. Wszystkie wiertnice glebowe w naszej ofercie - to oryginalne narzędzia, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producentów.

pixel