Darmowa dostawa od 399,00 zł

REMS

( ilość produktów: 52 )

Rems to niemiecki producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów dla hydraulików. W ofercie marki REMS znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do prac związanych z instalacjami grzewczymi, sanitarnymi czy klimatyzacyjnymi. Produkty Rems wyróżniają się jakością wykonania, trwałością, niezawodnością oraz bardzo wysokim poziomem zaufania wśród specjalistów.

 

Marka REMS

Rems to niemiecka marka, specjalizująca się w produkcji narzędzi i maszyn do obróbki rur oraz systemów do instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych. Firma została założona w 1909 roku i od tamtej pory nieprzerwanie działa na rynku, zdobywając uznanie wśród fachowców z branży hydraulicznej. REMS od czasu założenia firmy konstruuje trwałe i precyzyjne narzędzia, wpierw narzędzia ręczne, następnie maszyny i elektronarzędzia. Dewiza założyciela firmy Christiana Fölla „REMS musi być lepszy“ była zawsze wykładnikiem wszelkich działań. Dzisiaj REMS jest czołowym producentem maszyn i narzędzi do obróbki rur i akcesoriów dla hydraulika. 

Rems stawia na innowacyjność i jakość swoich produktów, co potwierdza m.in. liczba posiadanych patentów oraz certyfikatów jakości ISO. Produkty marki Rems są powszechnie stosowane przez profesjonalistów w branży hydraulicznej na całym świecie.

Produkty marki REMS

W ofercie marki Rems znajdują się narzędzia ręczne takie jak nożyce do rur, klucze do rur, narzynki, matryce do gwintowania, a także maszyny elektryczne i pneumatyczne do obróbki rur, wiercenia i gwintowania. Firma oferuje również specjalistyczne narzędzia do montażu rur i systemów sanitarnych, takie jak np. narzędzia do montażu rur PEX, systemów rur wielowarstwowych czy instalacji solarnej.

Polecane produkty marki REMS:

  • Rems Cęgi zaciskowe do pras promieniowych Typ szczęk: U 16 - Bardzo solidne cęgi zaciskowe z kutej i odpowiednio obrabianej stali specjalnej. Kontury zaciskowe cęgów REMS są specyficzne dla każdego systemu i odpowiadają konturom poszczególnych systemów zaciskowych. Zapewnia to bezproblemową zgodność i pewne zaciskanie. Szczęki cęgów zaciskowych są precyzyjnie obrobione w Centrum Maszyn Sterowanych Numerycznie i mają maszynowo wygładzony kontur. Gwarantuje to znacznie mniejszy współczynnik tolerancji niż przy konturach tylko odlewanych.

  • Pompa kontrolna Rems E-push 2 11550- Pompa kontrolna REMS E-Push 2 11550 to urządzenie przeznaczone do instalacji grzewczych, słonecznych, tryskaczowych oraz w systemach powietrza, pary i chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach oraz zbiornikach ciśnieniowych. Urządzenie bardzo mobilne dzięki niewielkiemu rozmiarowi i wadze. Wyposażona w specjalny wąż, który zapobiega zfałszowaniu wyniku pomiaru z filtrem.

  • Zaciskarka REMS Power Press - urządzenie służące do zaciskania rur z tworzyw sztucznych i miedziowych przy użyciu siły hydraulicznej. Jest to urządzenie wykorzystywane w branży hydraulicznej i sanitarno-grzewczej do szybkiego i precyzyjnego łączenia rur w systemach hydraulicznych. Zaciskarka REMS Power Press umożliwia zaciskanie rur w różnych pozycjach i na trudno dostępnych miejscach, co pozwala na pracę w warunkach ograniczonej przestrzeni. Dzięki specjalnemu mechanizmowi zaciskowemu oraz wymiennym matrycą i pierścieniom zaciskowym, zaciskarka REMS Power Press umożliwia zaciskanie rur o różnych rozmiarach i kształtach.

  • Zamrażarka REMS Eskimo - urządzenie służące do zamrażania rur w celu dokonania napraw lub wymiany zaworu, pompy lub innego elementu instalacji bez konieczności odciągania wody. Dzięki temu można uniknąć uciążliwych przerw w dostawie wody lub ogrzewania. Urządzenie działa na zasadzie chłodzenia płynem, który przepływa przez aluminiowy pierścień zamrażający, powodując obniżenie temperatury wewnątrz pierścienia. Dzięki temu woda w rurze zamarza i tworzy zamrożkę, która zatrzymuje całkowicie przepływ wody, umożliwiając bezpieczne przeprowadzenie naprawy lub wymiany elementów instalacji.
pixel