Darmowa dostawa od 99,00 zł

Szlifierka prosta Fein

( ilość produktów: 14 )

Szlifierka prosta Fein to profesjonalne narzędzie, które służy do obróbki powierzchni, usuwania materiału, wykańczania krawędzi i innych prac związanych z obróbką metalu, drewna czy tworzywa sztucznego. Szlifierki proste Fein to wysokiej jakości elektronarzędzia wyróżniające się trwałością, solidną konstrukcją, niezbędną wydajnością i ergonomicznym designem.

szlifierka prosta fein

Marka Fein to producent słynący z oferowania wysokiej jakości narzędzi elektrycznych, w tym również szlifierek prostych. Szlifierki proste producenta charakteryzują się trwałością, wysoką jakością wykonania, ergonomią oraz wydajnością, niezbędną do najtrudniejszych i najbardziej wymagających prac.

 

Szlifierki proste Fein

Szlifierki proste Fein to specjalistyczne urządzenia do stosowania w obróbce metali, do szlifowania, szczotkowania, usuwania zadziorów i polerowania. W wersji akumulatorowej lub zasilanej sieciowo. W ofercie szlifierek prostych Fein znajdziemy wiele modeli, różniących się parametrami takimi jak moc silnika, rozmiar uchwytu, rodzaj zasilania, zakres prędkości obrotowej. 

Przy wyborze odpowiedniego modelu szlifierki prostej warto wziąć pod uwagę rodzaj pracy, materiał, który będziemy obrabiać, oraz indywidualne preferencje. 

 

pixel