Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nivel System

( ilość produktów: 64 )

Nivel System to producent przyrządów pomiarowych, które są przeznaczone głownie do geodezji i budownictwa. Pierwotnie oferta dotyczyła wyłącznie urządzeń optycznych, a także akcesoriów służących do wykonywania pomiarów. Z upływem lat i wzrostem technologicznym Nivel System skupił się nad rozwojem metod pomiarowych, w których na uwagę zasługuje technika laserowa. Dzięki temu stworzone zostały lasery charakteryzujące się dalekim zasięgiem i jakością porównywalną z klasą światową urządzeń tego typu.

 

Marka Nivel System

Marka Nivel to polska marka, powstała w 2003 roku. Na początku swojej działalności, Nivel System oferował jedynie narzędzia optyczne i akcesoria pomiarowe, które z czasem były ulepszane i wymieniane na nowe, bardziej wytrzymałe i zaawansowane technologicznie modele, dostosowane do potrzeb wymagającego klienta/specjalisty. W kolejnych latach firma skupiła się na rozwijaniu nowoczesnych technik pomiarowych, takich jak lasery dalekiego zasięgu, które stanowią poważną konkurencję dla liderów w branży, jeśli chodzi o parametry techniczne i funkcjonalność.

Marka założona została w Polsce, lecz jej zasięg ma charakter globalny. Wykorzystanie wieloletniej praktyki zawodowej związanej z dostarczeniem instrumentów pomiarowych pozwoliło osiągnąć producentowi bardzo wysoką pozycję. Chcąc zachować najwyższe miejsca w rankingach, Nivel System skupia się na tym, aby komponenty pomiarowe pochodziły od sprawdzonych dostawców – z Polski, Niemiec, Tajwanu, Japonii i Chin.

Produkty marki Nivel System

Decydując się na produkty Nivel System, możemy być pewni, że wybieramy narzędzia pomiarowe, sprzęt i akcesoria wysokiej jakości, które opierają się na sprawdzonej technologii. Produkty Nivel System charakteryzują się dużą funkcjonalnością, która odpowiada najnowszym trendom i wymaganiom w branży. Dzięki nim możesz mieć pewność, że twoje pomiary są dokładne, co pozwala na szybkie i efektywne wykonanie prac bez potrzeby przeprowadzania kosztownych poprawek.

Wykonywanie pracy na najwyższym poziomie z wykorzystaniem przyrządów pomiarowych jest możliwe dzięki ich niezawodności, efektywności działania i dużej precyzyjności. Oferta produktowa autoryzowanego sklepu Nivel System - Domitech skupia się zatem na dalmierzach, laserach krzyżowych, niwelatorach optycznych i elektronicznych, czujnikach laserowych, łatach laserowych i teleskopowych, laserach rotacyjnych itp.

Nivel System na Domitech.pl

Wybór oferty produktowej narzędzi pomiarowych dostępnych w autoryzowanym sklepie Domitech wiąże się zatem z wysoką jakością i sprawdzoną technologią przyrządów pomiarowych, które odznaczają się funkcjonalnością i spełniają wymogi potrzebne w wielu zastosowaniach – budownictwie, geodezji, pracach ziemnych, wykończeniowych czy instalacyjnych. Dla podtrzymania najwyższych standardów Nivel System przed dostarczaniem swoich produktów dokładnie je sprawdza i kalibruje, aby zapewniały dużą wydajność i ułatwiały szereg prac budowlanych.

pixel