Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zszywacz akumulatorowy

( ilość produktów: 19 )

Akumulatorowe zszywacze umożliwiają szybkie łączenie elementów za pomocą zszywek o różnorodnej budowie i zastosowaniu. Akumulatorowe warianty narzędzia zapewniają większą swobodę ruchu i mobilność wynikającą z braku uzależnienia od przewodu elektrycznego, jednocześnie wykazując się porównywalną mocą. 

zszywacz akumulatorowy

Zszywacz akumulatorowy - zasada działania

Zszywacz akumulatorowy jest narzędziem elektrycznym, które do zasilania wykorzystuje wbudowane lub wymienne z innymi narzędziami akumulatory. Dostępne w ofercie naszego sklepu zszywacze akumulatorowe to praktyczne narzędzia wyróżniające się na tle sztyfciarekgwoździarek - lekkością i dużą swobodą prowadzenia.

Kiedy warto wybrać zszywacz akumulatorowy?

Akumulatorowy zszywacz to specjalistyczne elektronarzędzie, które pozwoli na szybkie i mocne połączenia konstrukcyjne i budowlane. Pistolet na zszywki sprawdzi się również podczas prac naprawczych w warsztacie i ogrodzie. Pomoże podczas budowy altan, kwietników i innych mniejszych lub większych konstrukcji.

Zszywacz akumulatorowy - tam gdzie nie mamy dostępu do prądu.

Akumulatorowa wersja pistoletu na zszywki to idealne rozwiązanie dla amatorów oraz profesjonalistów. Dzięki zasilaniu z ogniw baterii pozwoli korzystać z urządzenia dosłownie wszędzie - nawet w miejscach pozbawionych zasilania sieciowego.

Akumulatorowy pistolet na zszywki - na jakie parametry należy zwrócić uwagę?

Wybierając urządzenie powinniśmy skupić się na parametrach, które zwiększą wydajność naszej pracy. Ważna jest tutaj pojemność magazynka, która pozwoli nam pracować dłużej bez konieczności napełniania go co chwilę.

Szybkość z jaką elektronarzędzie potrafi wbijać zszywki jest również ważnym parametrem. Kluczowym parametrem będzie też możliwość montażu materiałów o różnych fakturach i zróżnicowanej grubości.

Zszywacz akumulatorowy na Domitech

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki wybór zszywaczy akumulatorowych, takich producentów jak DeWALT, Dedra, Makita oraz Rapid - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

Kupując zszywacz akumulatorowy z oferty naszego sklepu - masz pewność że otrzymasz oryginalny sprzęt, bezpiecznie zapakowany i wysłany dogodną dla Ciebie metodą dostawy.

pixel