Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wózek na wąż

( ilość produktów: 12 )

W asortymencie Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis znajdują się wózki na wąż ogrodowy, dzięki którym w ogrodzie zapanuje większy porządek. Za każdym razem, gdy skończymy korzystać z węża ogrodowego, należy go zwinąć i schować – jest to dodatkowa praca, której można sobie oszczędzić właśnie dzięki zastosowaniu wózka na wąż. Dzięki temu akcesorium w wygodny sposób zwiniesz wąż ogrodowy od razu po zakończeniu prac – wystarczy nawinąć go na rolkę znajdującą się w środku. Całość odstawić można w wygodnym miejscu, a dzięki stabilnemu stojakowi z pewnością pozostanie tam, gdzie go zostawiłeś.

W zależności od materiału, z jakiego wykonano wąż ogrodowy, jego długości i ciężaru, korzystać można z wózków na wąż ogrodowy wykonanych z metalu lub plastiku – jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ to od niej zależy, czy dany wózek na wąż będzie wykorzystywany zgodnie z przeznaczeniem. W ofercie Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis znajdują się wózki wykonane z metalu, jak i tworzywa sztucznego.

Długie węże ogrodowe o dużym ciężarze najlepiej jest zawijać na wózki do węży ogrodowych wykonanych z metalu – wiele modeli pokrytych jest cynkiem, co zapewnia ochronę przed korozją. Bardzo często wszystkie elementy systemów nawadniających cechują się dużą wagą, dlatego też dobrze jest nawijać ciężki wąż na metalowy wózekwózki z tworzywa mogłyby szybko się zepsuć. Kolejnym rodzajem wózków na wąż ogrodowy dostępnych w Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis są te wykonane z tworzywa sztucznego. Są one bardzo lekkie, co jest zaletą w przypadku, gdy potrzebujemy przenieść wózek z wężem w odległe miejsce naszego ogrodu. Kolejnym aspektem, o którym warto wspomnieć w przypadku wózka na wąż ogrodowy wykonany z tworzywa sztucznego, jest fakt, iż nie ulega on korozji.

 

pixel