Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarko-wkrętarka Makita

( ilość produktów: 88 )

Wiertarko-wkrętarki Makita to profesjonalne narzędzia o uniwersalnym zastosowaniu, do wiercenia i wkręcania, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród specjalistów. Narzędzia te są odpowiednie do wszelkich zastosowań w domu, w warsztacie i na budowie. Marka Makita oferuje wiele wiertarko-wkrętarek dostosowanych do różnorodnych prac w materiałach takich jak drewno, beton i stal.

wiertarko-wkrętarka makita

Wiertarko-wkrętarki Makita to profesjonalne narzędzia akumulatorowe lub sieciowe, które zapewniają duża wydajność i komfort pracy. Wiertarko-wkrętarka Makita wyróżnia się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezawodnością - niezależnie od wybranej serii narzędzi elektrycznych.

Wiertarko-wkrętarka Makita - narzędzie dla profesjonalisty

Producent narzędzi, elektronarzędzi oraz narzędzi ogrodowych, marka Makita posiada w swojej ofercie linie produktowe, dedykowane majsterkowiczom, budowlańcom, użytkownikom indywidualnym oraz profesjonalistom. W ofercie tego producenta znajdziemy wszystkie niezbędne narzędzia do domu i na plac budowy. Wśród najbardziej rozwijanych grup produktowych producenta zaliczymy wiertarko-wkrętarki Makita.

Silnik szczotkowy czy bezszczotkowy

Producenci elektronarzędzi skrupulatnie rozwijają technologie oferowanych przez siebie produktów, wprowadzając do standardu nowe opcje, funkcje i ułatwienia, które zapewniają większą precyzję, zdolność, osiąganą moc i użyteczność narzędzi. Klasyczne silniki szczotkowe, czyli bazujące na szczotkach węglowych - silniki komutatorowe coraz częściej zostają wypierane nowymi, bezszczotkowymi konstrukcjami. Wiertarko wkrętarki Makita z bezszczotkowymi silnikami to nowoczesne narzędzia, wyróżniające się znacznie lepszą odpornością na kurz, pył i zachlapanie, które oferują wydłużony czas pracy, na zasilaniu bezprzewodowym.

Wiertarko-wkrętarki Makita z udarem

Każdy obrabiany materiał, czy to przy szlifowaniu, wierceniu lub przecinaniu - posiada swoje unikalne cechy, które wyznaczają niezbędne minimum potrzebne do spełnienia, w celu sprawnej pracy w zadanym materiale. Beton, kamień, cegła to niektóre z materiałów kruchych o bardzo dużej twardości, które wymagają narzędzia wyposażone w udar. Wiertarko-wkrętarki Makita z udarem, to narzędzia przystosowane do prac w najtrudniejszych warunkach, podczas obróbki takich materiałów.

Wiertarko-wkrętarka Makita - zasilanie

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki Makita oferowane przez producenta występują w trzech seriach/rodzinach akumulatorowych, są to kompaktowe urządzenia 12V CXT, wydajne narzędzia 18V LXT oraz najmocniejsze maszyny z serii Makita XGT 40V Max, dedykowane najbardziej wymagającym specjalistom i profesjonalistom. Narzędzia poszczególnych serii akumulatorowych, w tym wiertarko-wkrętarek Makita - mogą wymiennie korzystać z tych samych akumulatorów, dzięki czemu zakupiony do narzędzia akumulator można wykorzystać przy innym bezprzewodowym elektronarzędziu, lub dokupić pojemniejszy akumulator, celem zwiększenia możliwości czasu pracy wiertarko-wkrętarką Makita.

  • Wiertarko-wkrętarka Makita z serii CXT

Zasilane akumulatorowo, napięciem 12V wiertarko-wkrętarki Makita 12V CXT to najbardziej poręczne i lekkie narzędzia producenta z obecnie rozwijanych linii produktowych. Wiertarko-wkrętara Makita z serii CXT wyróżniać się będzie kompaktowym rozmiarem, lekkością i wygoda obsługi. Narzędzia tej z serii w domyśle mają być proste i przyjemne w użytkowaniu, dlatego wiertarko-wkrętarki Makita CXT będą idealną propozycją dla mniej wymagających użytkowników do okazjonalnych prac w domu i ogrodzie, podczas lżejszych prac.

  • Wiertarko-wkrętarka Makita z serii LXT

Bezprzewodowe wiertarko-wkrętarki Makita 18V LXT to narzędzia dedykowane profesjonalistom. Urządzenia tej serii to największa grupa produktów akumulatorowych marki Makita, wśród której znajdziemy narzędzia dla domu, do ogrodu czy też maszyny do ciężkich prac na placu budowy i w warsztacie.

  • Wiertarko-wkrętarka Makita z serii XGT

Najwydajniejsze wiertarko-wkrętarki Makita z serii XGT 40V to najmocniejsze maszyny producenta w tej kategorii produktów. Urządzenia do działania wykorzystują najmocniejsze akumulatory Makita, pracujące z napięciem 36V (maksymalne napięcie akumulatora w pełni naładowanego wynosi 40V). Wieratrko-wkrętarki Makita z tej serii to narzędzia dedykowane najbardziej wymagającym profesjonalistom, do ciągłej, 8-godzinnej pracy na budowie, w warsztacie czy stolarni, które radzą sobie w najtrudniejszych warunkach przy obróbce kamienia, drewna, metalu i stali nierdzewnej.

Wiertarko-wkrętarki Makita w Domitech

W ofercie sklepu online, oraz sklepu stacjonarnego dostępne są wszystkie modele wiertarko-wkrętarek Makita oferowane przez producenta. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz oryginalną wiertarko-wkrętarkę Makita, pochodzącą z oficjalnej dystrybucji która podlega pełnej gwarancji producenta. Wybierając wiertarko-wkrętarkę Makita na Domitech.pl masz możliwość swobodnego wyboru pośród oferowanych form dostawy oraz metod płatności, w tym płatności przy odbiorze oraz odbioru osobistego w naszym punkcie stacjonarnym.

 

Wiertarko-wkrętarki Makita - FAQ

Jaką wybrać wiertarko-wkrętarkę Makita?

Wybierając wiertarko wkrętarkę Makita warto wybrać narządzie pasujące do wcześniej posiadanej rodziny akumulatorów lub wybrać narzędzie wyższej serii, które zaoferuje większą moc i wydajność w bardziej zaawansowanych zadaniach.

Jaka jest  najlepsza wiertarko-wkrętarka Makita do domu?

Najlepszym narzędziem do wiercenia i wkręcania do domu i w warsztacie, będzie wyposażona w udar wiertarko-wkrętarka Makita z serii LXT. Urządzenia z rodziny Makita LXT to największa rodzina narzędzi akumulatorowych, pracujących z napięciem 18V od marki Makita. Urządzenia te posiadają najlepszy stosunek mocy do ceny, dobrą wytrzymałość oraz gwarancję z możliwością przedłużenia do 3 lat.

Dla kogo wiertarko-wkrętarka Makita z serii CXT?

Narzędzia z serii CXT od makity, w tym wiertarko wkrętarki Makita - to kompaktowe narzędzia do okazjonalnych prac domowych i warsztatowych, które oferują dużą wydajność w kompaktowym rozmiarze. Narzędzia te są lekkie i poręczne, gwarantując łatwość i przyjemność z obsługi.

Dla kogo wiertarko-wkrętarka Makita z serii LXT?

Rodzina narzędzi LXT od Makita to wydajne narzędzia dedykowane dla profesjonalistów, majsterkowiczów oraz bardziej wymagających użytkowników. Wiertarko wkrętarka Makita z serii LXT będzie oferować moc, prędkość pracy oraz wydajność odpowiednią dla wymagających specjalistów.

Dla kogo wiertarko-wkrętarka Makita z serii XGT?

Maszyny Makita XGT to najbardziej zaawansowana technologicznie seria narzędzi tego producenta. Oferowane w gamie narzędzi wiertarko wkrętarki Makita - wyróżnia najwyższa moc, wydajność oraz zdolność do poradzenia sobie w najtrudniejszych zadaniach, przy profesjonalnych zastosowaniach w najcięższych warunkach.

Czym się rożni wiertarko-wkrętarka Makita od zakrętarki?

Podstawową różniącą wiertarko wkrętarki Makita od zakrętarki jest sposób działania udaru oraz w wyposażonym uchwycie roboczym. Zakrętarki posiadają uchwyt 1/4" HEX oraz udar pracujący osiowo, który pomaga przy wkręcaniu i wierceniu w drewnie, gdy wiertarko wkrętarki Makita posiada uchwyt zaciskowy, a opcjonalny udar zapewnia lepszą wydajność podczas wiercenia w betonie.

Jaka wiertarko-wkrętarka Makita do drewna?

Wiercenie w drewnie to bynajmniej niewymagające od narzędzia zadanie. Najlepszą propozycją wiertarko wkrętarki Makita do drewna, będzie urządzenie bez udaru, oferujące duży moment i prędkość obrotową w smukłej obudowie, pozwalającej na pracę w ciaśniejszych przestrzeniach konstrukcji szkieletowych.

Jaka wiertarko-wkrętarka Makita do betonu?

Niezbędna do pracy z betonem będzie wiertarko wkrętarka makita z udarem. Funkcja udaru w wiertarko-wkrętarkach zapewnia niezbędną opcję kruszenia obrabianego materiału, co jest niebywale istotne podczas obróbki takich materiałów.

Jaka wiertarko-wkrętarka Makita do metalu?

Do najtrudniejszych prac w metalu i stali nierdzewnej, przy wierceniu otworów - najlepszym wyborem będzie wiertarko wkrętarka Makita z serii XGT. Maszyny z tej serii są stworzone i przeznaczone do największych wyzwań, które zapewniają największe obciążenia wykorzystywanym narzędziom.

pixel