Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiper

( ilość produktów: 23 )

Wiper

Marka Wiper specjalizuje się w produkcji robotów koszących, które są przeznaczone do automatycznego koszenia trawników. Oferują szeroką gamę modeli, które są zaprojektowane tak, aby ułatwić i usprawnić pielęgnację trawnika. Roboty koszące Wiper są znane z wysokiej jakości wykonania, niezawodności i zaawansowanych funkcji.

wiper

Produkty marki Wiper są wyposażone w zaawansowane systemy nawigacyjne, które pozwalają im poruszać się po trawniku w sposób precyzyjny i efektywny. Mają również inteligentne czujniki, które wykrywają przeszkody i umożliwiają unikanie kolizji.

Marka Wiper

Producentem robotów koszących Wiper Premium jest ZCS, który od 2000 roku projektuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjne roboty koszące hi-tech, które są najpopularniejszym i najbardziej rozpoznawanym produktem. W ofercie znajdują się dziesiątki modeli, aby sprostać najbardziej zróżnicowanym i wymagającym potrzebom ogrodniczym. Nowa linia K mówi językiem przyszłości: elastyczna, modułowa, intuicyjna, wyposażona w inteligentne baterie i ładowanie indukcyjne. Seria ta wyposażona jest w inteligentne urządzenie ZCS Connect, które umożliwia zarządzanie robotem i sterowanie nim w dowolnym miejscu i czasie. Możesz dowiedzieć się, czy i jak działa robot koszący, ustawiać i zmieniać godziny pracy i obszary, otrzymywać najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego, sprawdzać lokalizację: wchodzić w interakcję z robotem w dowolnym miejscu i czasie za pomocą smartfona. Nie zapominajmy, że produkowane przez ZCS roboty koszące kochają i szanują przyrodę.

 

Najwyższa jakość i najnowsza technologia!

Roboty wyposażone są w moduł GPS i łączność GSM. Duże nachylenia – to nie problem, roboty koszące Wiper Premium pokonują nachylenia do 75%! Sterowanie głosem – tak nasze roboty są na to gotowe.  Wiper Premium jest wyposażony w inteligentne algorytmy koszenia, które są rozwijane od ponad 20 lat. Rewolucyjne koła Flex Rubber dają doskonałą przyczepność na każdej nawierzchni.  System pracy zespołowej +infinity, roboty pracujące na jednym obszarze komunikują się ze sobą, przekazując informacje o skoszonych miejscach na obszarze, tak aby pozostałe roboty już tam nie pracowały.  Pojemne i wytrzymałe akumulatory, zbudowane w najnowszej technologii.  Mocne noże ze stali nierdzewnej – zaprojektowane aby tak aby każde cięcie było idealne.  Geo-fence – system lokalizacyjny, który jest uruchamiany po opuszczeniu przez robota koszącego wyznaczonego okręgu. Urządzenie po opuszczeniu wyznaczonej strefy, cały czas informuje nas o swoim położeniu. Jednocześnie robot blokuje się i nie można go wyłączyć.  Powrót do stacji dokującej za pomocą GPS.

Marka Wiper cieszy się uznaniem wśród użytkowników, ze względu na jakość swoich produktów oraz efektywność w koszeniu trawników. Wiper to marka, która stale rozwija swoje produkty, wprowadzając innowacje i nowe technologie, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów.     

Roboty koszące Wiper oferują różne funkcje, takie jak programowanie harmonogramów koszenia, zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, automatyczne powrót do stacji ładującej po zakończeniu pracy, regulację wysokości koszenia i wiele innych.  

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dla robotów koszących Wiper Premium pozwala na łączność z robotem z każdego miejsca na świecie. Bogata funkcjonalność umożliwia sprawdzenie statusu naszego robota, jego historii. 

Bezpieczeństwo i ochrona

Roboty Wiper Premium posiadają szereg elementów bezpieczeństwa. Czujnik przechyłu, podniesienia, obrotów koła, zderzaki, sonary, osłony noża – to wszystko aby robot był maksymalnie bezpieczny w użytkowaniu.  W sytuacji awaryjnej wystarczy nacisnąć przycisk „Stop” na środku urządzenia, aby natychmiast zatrzymać robota.  System antykradzieżowy – zabezpieczenie kodem PIN oraz funkcja Geo-fence.  Rewolucyjny system Amico, pozwala na pracę naszej kosiarki robotycznej w obecności zwierząt. Wiper Premium zatrzyma nóż w bezpiecznej odległości od Twojego psa, kota, a nawet żółwia!  Robot za pomocą Bluetooth łączy się z urządzeniem Amico, które jest przyczepione do zwierzęcia.

 

pixel