Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do trawy Makita

( ilość produktów: 7 )

Nożyce do trawy Makita to praktyczne narzędzia do ogrodu, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego kto chce skutecznie zadbać o swój ogród. Urządzenia te wyróżniają się swoją uniwersalnością i szerokim zakresem zastosowań.

Nożyce do trawy Makita

Zadbany trawnik to pierwsze co wpada w oko w ogrodzie, dlatego warto jest odpowiednio o niego zadbać. Koszenie trawnika kosiarką to nie w pełni kompleksowe rozwiązanie, które wymagać może  dodatkowego precyzyjnego strzyżenia trawy nożycami do trawy.

Nożyce do trawy - co to?

Nożyce do trawy marki Makita to odpowiednie narzędzie do pielęgnacji krawędzi trawnika, pomagające skutecznie zachować estetykę w miejscach, gdzie kosiarka nie sięgnie. Nożyce do trawy Makita to wydajne narzędzia akumulatorowe do trawy, kwiatów i innych roślin ozdobnych.

Zastosowanie

  • przycinanie krawędzi trawnika
  • przycinanie bukszpanów
  • precyzyjne cięcie roślin ozdobnych
  • koszenie w miejscach trudno dostępnych

Nożyce do trawy akumulatorowe Makita

Akumulatorowe nożyce do trawy Makita, to narzędzia, które podobnie do ręcznych nożyc do trawy - cechują się brakiem przewodu zasilającego. Bezprzewodowa praca tych narzędzi przekłada się na większą swobodę pracy, lepszą manewrowość i pełną kontrolę działania. Zasilane akumulatorowo nożyce do trawy Makita różnią się od manualnych narzędzi większym komfortem pracy przy niewiele większej masie, całkowicie redukując siłę potrzebną do ściskania rączek ręcznych nożyc.

W przypadku akumulatorowych nożyc do trawy powszechna jest możliwość wymiany ostrza z krótkiego i szerokiego na węższe i dłuższe.

Na co zwrócić uwagę wybierając nożyce do trawy Makita?

Podczas zakupu nożyc do trawy dobrze jest zwrócić uwagę na pojemność akumulatora oraz napięcie zasilania, gdyż od nich zależy możliwa długość pracy narzędzia - w przypadku większych powierzchni oraz bardziej skomplikowanych/czasochłonnych prac - dobrze jest znaleźć model zasilany napięciem 18V i akumulator o pojemności przynajmniej 3 Ah. W przypadku okazjonalnych prac na własnej działce czy przydomowym ogrodzie - narzędzie z zasilaniem 12V wystarczy większości użytkownikom.

Szerokość koszenia i zakres cięcia to dwie kolejne istotne cechy i parametry, informujący o możliwej ilości trawy przyciętej za jednym przyłożeniem nożyc oraz zdolność do cięcia gałązek o zadanej grubości.

Kolejnym istotnym aspektem podczas wyboru odpowiednich nożyc do trawy Makita jest dostępność akcesoryjnych dodatków, takich jak osłona do zbierania liści czy wymienne ostrza.

Nożyce do trawy Makita - sklep Domitech

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór narzędzi do ogrodu, wszystkie wyłącznie oryginalne i pełnowartościowe, a w śród nich - najpopularniejsze nożyce do trawy Makita na zasilaniu akumulatorowym 12V CXT oraz 18V LXT.

Kupując nożyce do trawy Makita z oferty naszego sklepu z narzędziami Domitech - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą dostawy z wygodnym systemem płatności, oferującym płatności online, płatności mobilne oraz komfortowe zakupy na raty online.

pixel