Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarki udarowe Makita

( ilość produktów: 10 )

Wiertarki udarowe Makita, to uniwersalne elektronarzędzia wykorzystujące mechanizm mechaniczny udaru, który pozwala na wiercenie w twardych materiałach, jak beton, kamień oraz cegła. Najczęściej spotykane podczas prac remontowych oraz budowlanych. Wiertarka udarowa Makita to obowiązkowe narzędzie w gospodarstwie domowym oraz każdej firmie remontowo-budowlanej, które pozwoli na wiercenie oraz mieszanie farb i klejów.

Wiertarka udarowa Makita - do jakich zadań się przyda

Wiertarka udarowa Makita to elektronarzędzie wyposażone w udar mechaniczny, pozwalający na wykonywanie otworów z dużą precyzją w twardych materiałach, takich jak: kamień, beton oraz cegła. Najczęściej stosowane podczas prac budowlanych i remontowych, gdzie wykonują różnej średnicy oraz głębokości otwory.

Wiertarka udarowa Makita może być również wyposażona przełącznik wyłączający udar, co zwiększy możliwości wykorzystania elektronarzędzia.

Wiertarka może zostać wykorzystana podczas wiercenia w metalu oraz drewnie po zastosowaniu odpowiednich wierteł.Dodatkowo wiertarka udarowa Makita po założeniu mieszalnika, pomoże wymieszać farby oraz kleje i masy gipsowo tynkowe.

 
     
 

Wiertarki udarowe Makita - na jakie parametry należy zwrócić uwagę

Żeby wiertarka udarowa Makita spełniała nasze oczekiwania, powinniśmy zwrócić uwagę na kluczowe parametry podczas jej wyboru, do których należą:

Moc urządzenia - jest to ważny parametr, który określa z jakimi otworami poradzi sobie elektronarzędzie, bez narażania go na uszkodzenie. Wiertarki udarowe Makita o mocy do 700 W poradzą sobie z otworami o średnicy do 16 mm, natomiast te z powyżej wykonają otwory o średnicy 20 mm.

Prędkość obrotowa - to cecha, która określa z jaką maksymalną prędkością będzie obracać się zamocowany na urządzeniu osprzęt.

Częstotliwość udarów - ze względu na to, iż energia pojedynczego uderzenia mechanicznego nie jest zbyt wielka, to urządzenie nadrabia to ich ilością. Warto jednak pamiętać, że większa częstotliwość udarów, to mniejsza jest ich moc.

Waga urządzenia - parametr zwiększający komfort podczas pracy, zwłaszcza jeżeli czeka nas dłuższa praca z narzędziem np. nad głową.

     

Wiertarka udarowa Makita - Domitech poleca

Sklep Domitech.pl jest autoryzowanym dystrybutorem elektronarzędzi Makita, który posiada w swojej ofercie wiertarki udarowe Makita, które zapewnią wydają pracę z takimi materiałami jak kamień, beton oraz cegła.

Kupując w Domitech masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia są objęte gwarancją producencką z możliwością przedłużenia tego okresu.

Nasi konsultanci pomogą Ci wyborem i odpowiedzią na pytanie, która wiertarka udarowa Makita sprawdzi się najlepiej do zadań jakie musisz wykonać oraz jakie akcesoria powinieneś wziąć pod uwagę.

 

FAQ - czyli najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje wiertarka udarowa Makita

Koszt wiertarki udarowej Makita waha się od 300 do 1000 zł.

Jaka wiertarka Makita?

Wiertarka udarowa Makita powinna mieć dostosowane parametry do zadań, które chcesz nią wykonać.

Na co zwracać uwagę przy zakupie wiertarki udarowej Makita?

Podczas zakupu wiertarki udarowej Makita należy zwrócić uwagę na jej parametry. Najbardziej kluczowym parametrem jest moc urządzenia.

Jaka wiertarka udarowa Makita do 500zł?

Wiertarka udarowa Makita o mocy powyżej 600 W to narzędzie, które poradzi sobie podczas prac domowych. Urządzenia o mocy powyżej 700 W sprawdzą się podczas przemysłowych zadań.

pixel