Darmowa dostawa od 99,00 zł

Piła szablasta akumulatorowa

( ilość produktów: 103 )

Piła szablasta akumulatorowa, inaczej zwana piła posuwowa to narzędzie tnące usprawniające prace związane z cięciem różnych materiałów - stali, drewna oraz tworzyw sztucznych. Wśród narzędzi tej kategorii znajdziemy produkty zasilane bateryjnie producentów takich jak Metabo, Hikoki, DeWALT, Makita i wielu pozostałych producentów.

Zasilanie pił szablastych akumulatorowych

Za zasilanie akumulatorowych pił posuwowych odpowiadają akumulatory, a ich pojemność i napięcie zapewniają adekwatną moc i czas pracy bezprzewodowej. W zależności od serii i producenta pił szablastych akumulatorowych - znajdziemy narzędzia pracujące na napięciu od 10,8V do nawet 54V - narzędzia marki DeWALT serii FlexVolt.

Odpowiednie dobranie narzędzia - mocy i pasujących akumulatorów jest istotne przy doborze maszyny do konkretnego zadania.

Zalety pił posuwowych akumulatorowych

Cechą szczególną zasilanych bezprzewodowo pił posuwowych typu lisi ogon jest ich mobilność. Możliwość pracy bez kabla, co pozwala często na wykonywanie cięć i obórki materiału w miejscu docelowym lub bezpośrednio po montażu elementu. Zasilanie akumulatorowe pił szablastych pozwala więc na pracę mobilną, pracę na wysokości oraz wymienność źródła zasilania między innymi narzędziami tej samej serii - należy pamiętać jednak, że nie wszystkie narzędzia akumulatorowe producenta tej samej klasy napięciowej będą współpracować ze sobą lub osiągać odpowiednią moc.

Stosowanie akumulatorowej piły szablastej przekłada się na realne oszczędności naszego czasu i wysiłku. Narzędzia te pojawiają się coraz częściej na wyposażeniu ogrodników, stolarzy, mechaników czy instalatorów. Akumulatorowe piły posuwowe zapewniają wysoką mobilność podczas pracy bez ograniczeń związanych z długością kabla. Możliwość swobodnej wymiany brzeszczotów i dostosowania ich do aktualnych potrzeb sprawia, że akumulatorowe piły szablaste są w stanie zastąpić kilka narzędzi warsztatowych.

Akumulatorowe piły szablaste cenione są przez użytkowników za wszechstronność zastosowania i wysoką efektywność działania. Dzięki swobodzie dobierania odpowiednich brzeszczotów urządzenia te idealnie sprawdzają się podczas cięcia wszelkiego rodzaju materiałów. Akumulatorowe piły szablaste dostępne w ofercie Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis nadają się do cięcia drewna, metalu, tworzywa sztucznego, płyt gipsowo-kartonowych oraz wielu innych materiałów.

Najbardziej wydajne piły szablaste akumulatorowe

Akumulatorowe piły szablaste dostępne w ofercie Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis zasilane są wydajnymi bateriami, które pozwalają na długą i bardzo efektywną pracę na jednym ładowaniu akumulatora. Najnowsze modele akumulatorowych pił szablastych wyposażone zostały w silniki bezszczotkowe, dzięki czemu są w stanie osiągnąć wysoką moc, a dodatkowo zapewniają długą żywotność i zmniejszone koszty serwisowania urządzenia.

Do najbardziej wydajnych i mocnych narzędzi tego typu należą produkty, które zapewniają dużą moc wyjściową i szybkość pracy silnika (częstotliwość posuwu). Wśród najmocniejszych pił posuwowych akumulatorowych znajdziemy produkty serii DeWALT FlexVolt, Hikoki MultiVolt i piły Makita XGT.

pixel