Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zamrażarka do rur

( ilość produktów: 5 )

Zamrażarka do rur to specjalistyczne elektronarzędzie dla hydraulików, które umożliwia miejscowe zamrożenie przewodu/rury wod-kan w celu jej przecięcia. Zamrażarka do rur może być wykorzystana podczas remontu wodnej sieci domowej/mieszkaniowej, umożliwiając między innymi prace takie jak wymiana grzejnika, bez konieczności odłączania instalacji od wody.

zamrazarka do rur

Zamrażarka do rur

Zamrażarka do rur to elektryczne narzędzie specjalistyczne, które umożliwia szybkie, punktowe zamrożenie przewodów wodnych/rur, chwilowo zamykając przepływ na danym odcinku.

Wykorzystanie zamrażarki do rur jest niezwykle przydatne w sytuacjach gdy planowana jest wymiana na przykład kaloryfera w zabudowie wielorodzinnej, bez możliwości odcięcia wody w całym budynku.

Zamrażarki do rur w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu z profesjonalnymi narzędziami oraz elektronarzędziami dla hydraulików - Domitech, posiadamy szeroki wybór oryginalnych akcesoriów i osprzętu dla hydraulików, w tym zamrażarki do rur marki REMS. Kupując zamrażarkę marki REMS z naszego sklepu - masz pewność że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji, zgodnie z warunkami i zasadami producenta.

Wybierając zamrażarkę do rur z naszej oferty - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą dostawy oraz swobodę wyboru dogodnej formy płatności.

 

pixel