Darmowa dostawa od 399,00 zł

CMT

( ilość produktów: 296 )

Firma CMT, której początki sięgają roku 1962 produkuje narzędzia do obróbki drewna najwyższej jakości. Od ponad 50 lat produkuje wysokiej jakości narzędzia do obróbki drewna. Przez ten czas firma stała się międzynarodowym liderem w zakresie obróbki drewna, lecz jedna rzecz pozostaje niezmienna - produkcja narzędzi tylko o najlepszej jakości.

CMT

Marka CMT Orange Tools jest znana na całym świecie, w środowisku stolarskim jako marka premium osprzętu skrawającego do obróbki drewna. Misją pomarańczowego producenta CMT jest ciągłe doskonalenie jakości przy jednoczesnym oferowaniu najwyższej jakości akcesoriów do obróbki drewna w przystępnych cenach.

Marka CMT

CMT to włoska marka narzędzi, która specjalizuje się w produkcji narzędzi do obróbki drewna. Firma została założona w miejscowości Pesaro, we Włoszech. Firma CMT ma swoje początki już w roku 1962, od kiedy to produkuje narzędzia/akcesoria do obróbki drewna, wyróżniające się najwyższą jakością. Przez ponad czterdzieści lat swojej działalności, marka CMT od posiada swoją główną siedzibę we Włoszech, cały czas zwiększając swoje doświadczenie i plasując swoje produkty wśród najwyżej cenionych i renomowanych liderów w dziedzinie obróbki drewna.

Produkty CMT są wytwarzane z myślą o zastosowaniach przemysłowych, a narzędzia skrawające do obróbki drewna są wykorzystywane przez czołowych światowych producentów mebli, producentów kuchni i producentów maszyn CNC. Dzięki intensywnym inwestycjom w zaawansowaną technologię produkcji, CMT jest w stanie zaoferować narzędzia przemysłowe w przystępnej cenie dla stale rosnącej grupy stolarzy, a także większych jednostkach produkcyjnych.

CMT jest obecnie jednym z wiodących producentów narzędzi do obróbki drewna w Europie, a jej produkty są dostępne w wielu krajach na całym świecie.

Produkty CMT

Marka CMT słynie z produkcji narzędzi najwyższej jakości, które oferują doskonałe osiągi i trwałość. Firma stosuje najnowsze technologie w produkcji swoich narzędzi, a także wykorzystuje wysokiej jakości materiały i procesy wytwarzania, aby zapewnić najwyższą jakość swoich produktów. CMT produkuje szeroką gamę narzędzi do obróbki drewna, zaopatrujące frezarki, pilarki tarczowe, pilarki stołowe, osprzętem jakim są tarcze do cięcia drewna, noże do strugów, frezy do drewna, wiertła czy narzędzia do skrawania.

CMT orange tools

Najważniejsze w produkcji profesjonalnych i wydajnych narzędzi i akcesoriów jest to, w jaki sposób są wytwarzane. Oferowane przez markę CMT produkty do obróbki drewna to starannie zaprojektowane akcesoria najwyższej klasy, których jakości w procesie tworzenia pilnują specjaliści. Marka CMT dokłada wszelkich starań, by każdy element procesu ich produkcji był jak najlepiej dopracowany.

Powstawanie produktów z oferty marki CMT rozpoczyna się od projektu, starannego doboru materiału, zastosowania odpowiednich technologii, umiejętności oraz doświadczenia w taki w sposób, aby zapewnić najwyższą jakość i trwałość.

Jakie produkty oferuje marka CMT?

W ofercie producenta znajdziemy takie produkty jak Frezy (frezy trzpieniowe, frezy spiralne, zestawy frezów trzpieniowych), Głowice frezarskie (do wręgów, do łączeń, do okeiniarek, do skosów, zaokrąglające), wiertła (nieprzelotowe, przelotowe, puszkowe, z pogłębiaczem), otwornice, wiertła prowadzące do otwornic, brzeszczoty (do wyrzynarek, do drewna, płyt laminowanych, do blach, do włókna szklanego), piły (diamentowe, do stali), klucze, nakrętki, ściski stolarskie oraz akcesoria warsztatowe i do narzędzi tnących/wiercących.

CMT

Kontrola jakości produktów

CMT stosuje rygorystyczne programy kontroli jakości i sprzętu do obróbki najnowszej generacji po to, aby zapewnić, że każdy osprzęt, narzędzie ręczne oraz elektronarzędzie zostało wyprodukowane z precyzją i dokładnością, zapewniającą długotrwałą wydajność. Narzędzia marki CMT produkowane są zgodnie z normą europejską EN 847 opublikowaną i egzekwowaną przez CEN (Europejski Komitet Normalizacyjny).

Gwarancja na produkty CMT

Domitech Sklep i Serwis to oficjalny dystrybutor marki CMT, dlatego kupując produkty marki CMT - masz pewność że otrzymasz wyłącznie oryginalne narzędzia i przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji na zasadach oferowanych rpzez producenta.

CMT na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami, elektronarzędziami oraz akcesoriami Domitech - posiadamy szeroki wybór produktów marki CMT - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji, deklarowanej przez producenta. Kupując produkty marki CMT z oferty naszego sklepu, masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metoda płatności oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności.

pixel