Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do żywopłotu ręczne

( ilość produktów: 13 )

Nożyce do żywopłotu ręczne, to narzędzia ogrodowe, które dzięki swojemu wykonaniu będą długo służyły, w dbaniu o estetykę twojego żywopłotu. Nożyce umożliwiają dostosowanie cięcia na różnych wysokościach żywopłotu, w efekcie Twój zielony płot zawsze będzie wyglądał olśniewająco.

Nożyce do żywopłotu ręczne

Dzięki swojej wszechstronności oraz niezwykłej wytrzymałości, nożyce do żywopłotu ręczne są idealnym narzędziem do użytku w różnorodnych warunkach klimatycznych, zapewniając niezawodność i skuteczność niezależnie od temperatury czy wilgotności powietrza. Ich solidna konstrukcja i wysokiej jakości materiały sprawiają, że mogą być używane zarówno podczas letnich upałów, jak i zimowych mrozów, bez obaw o ich trwałość czy funkcjonalność. Unikalna budowa ostrzy nożyc do żywopłotu ręcznych wpływa nie tylko na ich wytrzymałość, ale także na łatwość i skuteczność cięcia. Duży wpływ na wytrzymałość i skuteczność nożyc do żywopłotu ręcznych ma także ich właściwa pielęgnacja. Dzięki prostej konstrukcji i łatwemu dostępowi do ostrzy, czyszczenie i konserwacja narzędzia stają się szybkie i wygodne. Te cechy sprawiają, że nożyce do żywopłotu ręczne pozwalają ogrodnikom skupić się na dbaniu o estetykę i zdrowie swojego żywopłotu, bez konieczności martwienia się o jakość i trwałość używanych narzędzi.

 

Nożyce do żywopłotu ręczne AlpenNożyce do żywopłotu Alpen

 

Jak sobie poradzić z wysokimi żywopłotami?

Wysokie żywopłoty, zapewniają prywatność oraz cień w cieplejsze dni, jednakże przycinanie ich może stanowić nie lada problem. Dlatego niezwykle pomocne mogą być nożyce których uchwyty są wydłużane, dzięki czemu można bezproblemowo kontrolować gałązki żywopłotu się obcina. Ręczne nożyce do żywopłotu, co prawda nie pozwalają na tak bez wysiłkowe obcinanie gałęzi, jak nożyce do żywopłotu na wysięgniku, jednakże większa kontrola oraz wprawną ręka zapewnia lepszy efekt końcowy.

Idealne do odznaczania detali, formułuj i kształtuj

Żywopłoty nie tylko strzegą naszej prywatności, ale również potrafią być ozdobą naszych ogrodów. Każdy ogrodnik artysta z dbałością do detali doceni nożyce które pozwalają na docięcie gałęzi z dokładnością do milimetra. Formowanie kształtów żywopłotu, to niezwykle zajmujące zajęcie które często wymaga użycia różnych rodzajów nożyc, miedzy innymi nożyce elektryczne do żywopłotu, które pozwalają na szybkie kształtowanie krzewów, natomiast ręczne nożyce idealnie nadają się do przycinania odstających pojedynczych gałęzi.

Bezpieczeństwo i ergonomiczny design nożyc do żywopłotu ręcznych

Nożyce do żywopłotu ręczne, z myślą o użytkownikach, zostały wyposażone w ergonomicznie zaprojektowane uchwyty, które nie tylko gwarantują komfort podczas cięcia, ale także redukują napięcie i zmęczenie dłoni. Dzięki temu nawet długotrwała praca w ogrodzie staje się przyjemna i mniej męcząca, co sprzyja efektywności i satysfakcji z wykonywanych czynności. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, użytkownicy mogą mieć pewność, że praca w ogrodzie będzie nie tylko efektywna, ale także bezpieczna. Nożyce do żywopłotu ręczne stają się niezastąpionym narzędziem dla każdego ogrodnika, który ceni sobie nie tylko estetykę i zdrowie roślin, ale także własne bezpieczeństwo i komfort pracy.

 

Nożyce do żywopłotu GardenaNożyce do żywopłotu Gardena

 

Uniwersalność zastosowań nożyc do żywopłotu ręcznych

Nożyce do żywopłotu ręczne to nie tylko narzędzia dedykowane do pielęgnacji żywopłotów, ale także wszechstronne przybory, które znakomicie sprawdzają się w różnych zadaniach ogrodniczych i florystycznych. Nożyce do żywopłotu ręczne doskonale sprawdzają się podczas cięcia innych roślin niż tylko żywopłoty. Mogą być wykorzystywane do precyzyjnego przycinania krzewów o różnych kształtach i wielkościach, co pozwala na utrzymanie estetyki ogrodu oraz kontrolę nad wzrostem roślin. Dzięki swojej precyzji i łatwości obsługi, nożyce do żywopłotu ręczne znajdują zastosowanie także we florystyce. Mogą być używane do cięcia kwiatów i gałązek, zarówno w celu przygotowania świeżych bukietów, jak i suszonych, ich ostrza zapewniają czyste i precyzyjne cięcie Natomiast jeśli optujesz za używaniem dedykowanych narzędzi do florystyki, sekatory świetnie się do tego sprawdzą.

Świetne marki, świetna jakość nożyc do żywopłotu ręcznych

Nożyce ręczne które można zakupić w Domitech, są od renomowanych producentów, między innymi nożyce do żywopłotu Gardena, Fiskars, Felco. Dzięki temu, można się spodziewać, że są to produkty najwyższej jakości, przekłada się to na ich trwałość oraz łatwość w pielęgnacji która poświadcza użyteczność produktów.

pixel