Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kółko tnące do glazury

( ilość produktów: 22 )

Kółko tnące do glazury to element eksploatacyjny do przecinarek ręcznych do glazury oraz specjalnych narzędzi w postaci wózków tnących na prowadnicy. Kółko odpowiada za nacięcie wierzchniej warstwy glazury. Linia zarysowana przez kółko odpowiada w głównej mierze za późniejszą jakość pęknięcia samej płytki. Kółka do glazury występują w dwóch typach. Niełożyskowane oraz łożyskowane. O zastosowaniach i różnicach przeczytasz w opisie poniżej. Sprawdź także ofertę kółek tnących do glazury w Domitech.pl!

Kółko tnące do glazury - budowa

Kółka do glazury to podstawowe elementy eksploatacyjne każdej przecinarki ręcznej do glazury. Noże tnące do glazury posiadają 3 elementy. Są mini: trzpień, oś oraz samo kółko. Trzpień odpowiada za odpowiednie umocowanie całego narzędzia w uchwycie do noża w przecinarce ręcznej do glazury. Oś odpowiada za utrzymanie kółka tnącego w odpowiedniej pozycji oraz umożliwia kółkom obrót wokół własnej osi. Kółko natomiast odpowiada za zarysowanie powierzchni glazury i powierzchowne jej osłabienie, tak aby możliwe było jej późniejsze przełamanie.

Kółka do glazury - rodzaje

Kółko do maszynki do płytek można podzielić na dwa typy. Wśród dostępnych na rynku oraz w ofercie Domitech.pl możesz znaleźć kółka tnące:

  • Niełożyskowane - są to kółka, które charakteryzują się otworem. Przez otwór przetykany jest ośka. Jest to podstawowy rodzaj kółka tnącego, który dobrze sprawdza się w przypadku tradycyjnych płytek. Z reguły kółko niełożyskowane jest tańsze niż kółko łożyskowane. Kółka niełożyskowane doskonale odegrają swoją rolę podczas nacinania płytek ściennych oraz płytek porcelanowych z gładkimi strukturami. Ponadto kółka te cechuje mała średnica zewnętrzna.
  • Łożyskowane - są to kółka, które charakteryzują się zintegrowanym łożyskiem, które odpowiada za ułatwione prowadzenie kółka. Kółka łożyskowane z reguły posiadają większą średnicę zewnętrzną niż kółka niełożyskowane. Wynika to głównie z ich zastosowań. Kółka łożyskowane wykorzystywane są do cięcia materiałów rustykalnych, płytek podłogowych oraz płytek porcelanowych. Ze względu na wielkość oraz fakt łożyskowania mogą z powodzeniem wykonywać nacięcie na płytkach o niejednolitej płaszczyźnie.

Jak dobrać odpowiednie kółko do cięcia płytek?

Kółko tnące do maszynki do glazury powinno dobierać się zgodnie z charakterystyką posiadanej, ręcznej ręcznej przecinarki do glazury. Dodatkowo wybór kółka zależy także od rodzaju ciętego materiału. W przypadku cięcia płytek miękkich, o jednolitej płaszczyźnie takich jak np. płytki ścienne z reguły wykorzystywane są kółka niełożyskowane o średnicy 6mm. W przypadku cięcia płytek o jednolitej płaszczyźnie takich jak płytki ścienne, płytki podłogowe oraz płytki porcelanowe z reguły używane są kółka niełożyskowane o średnicy 8mm. W przypadku cięcia płytek podłogowych oraz rustykalnych o jednolitej płaszczyźnie z powodzeniem można wykorzystać niełożyskowane kółka tnące o średnicy 10mm. Wraz ze zmianą płaszczyzny płytek (ryflowanie, chropowatość etc.), twardością oraz rodzajem płytek zmienia się także rodzaj kółka. W przypadku cięcia płytek rustykalnych doskonale sprawdzą się kółka łożyskowane o średnicy 18mm i większej.

Kółko tnące do glazury w sklepie Domitech

Sprawdź ofertę na Domitech.pl i wybierz kółko tnące do glazury, które spełnia Twoje oczekiwania. Kupując w Domitech masz pewność, że dostarczony sprzęt jest oryginalny i pochodzi z oficjalnych źródeł dystrybucji. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt objęty jest pełną, deklarowaną gwarancją producencką, a Ty możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie pozakupowe. Ponadto kupując w Domitech możliwy jest dogodny wybór rodzaju płatności. Sprawdź i wybierz sprzęt z naszej oferty!

 

pixel