Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Sprzęt biwakowy

( ilość produktów: 8 )

Sprzęt biwakowy to różnego rodzaju minimalistyczne schronienia i akcesoria do spania, które ułatwią Ci nocleg w terenie. W tej kategorii znajdziesz między innymi tarpy, hamaki czy materace turystyczne. Szukasz lekkiego zestawu do biwakowania, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię podczas przygotowywania miejsca na rozbicie obozu? Potrzebujesz wyposażenia, które mógłbyś umieścić w rozbudowanym zestawie przetrwania lub plecaku ucieczkowym? W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalny sprzęt do survivalu i turystyki, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Kompletujesz sprzęt biwakowy? Pamiętaj o odpowiednim schronieniu

Schronienie to istotna część ekwipunku turystycznego, bushcraftowego czy survivalowego. Lekki sprzęt biwakowy dostępny w naszym sklepie stanowi alternatywę dla tradycyjnych szałasów i będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli codziennie zmieniasz miejsce noclegu. Dodatkowo ma niewielki wpływ na środowisko i umożliwi Ci pozostawienie miejsca obozowania w nienaruszonym stanie.


Czego możesz oczekiwać od schronienia biwakowego?

Schronienie jest elementem wyposażenia, które ma za zadanie zabezpieczyć Cię przed warunkami terenowymi i atmosferycznymi. Ochrona przed deszczem i wilgocią pochodzącą z gruntu jest jedną z najważniejszych funkcji sprzętu biwakowego. Tę rolę spełnia zarówno plandeka biwakowa, jak i różnego rodzaju pokrowce na śpiwór czy namioty. Równie istotne jest także skuteczne osłonienie od wiatru. W tej roli najlepiej sprawdzają się namioty i bivy bagi, stanowiące najbardziej zamknięty rodzaj schronień. Jeśli biwakujesz na terenach podmokłych lub o nierównym ukształtowaniu bardzo ważna jest też możliwość skutecznego odseparowania się od podłoża - w tej sytuacji najlepiej będzie, jeśli użyjesz hamaka.


Schronienia turystyczne w ofercie sprzętu biwakowego na Domitech.pl

Wybierając sprzęt biwakowy i odpowiednie schronienie możesz zdecydować się na rozwiązania wyjątkowo proste w formie, jak i bardziej zaawansowane konstrukcje. W naszej ofercie znajdziesz między innymi tarpy oraz wielofunkcyjne poncza, które możesz zastosować w charakterze plandeki biwakowej.

Tarp

Plandeka biwakowa ma postać kawałka nieprzemakalnego materiału, najczęściej o wymiarach 3x3 metry z punktami montażowymi w formie pętelek lub oczek. Tarpa możesz rozwiesić na lince mocowanej do drzew lub rozpiętej na kijkach trekkingowych i naciągnąć przy pomocy linek zakotwiczonych w ziemi. To najbardziej minimalistyczne rozwiązanie, które cechuje się bardzo niską wagą i niewielkimi gabarytami. Tarp jest też wyjątkowo uniwersalny i możesz go rozbijać w różnych konfiguracjach - w ciepłe, bezwietrzne noce rozłożysz go w formie szeroko rozwartego daszka, pozostawiając sobie szerokie pole widzenia i bliski kontakt z otoczeniem. Przy gorszej pogodzie umożliwi Ci natomiast stworzenie bardziej zamkniętej konstrukcji przypominającej namiot.

Namiot

Namioty to całkowicie zamknięte konstrukcje, gwarantujące najlepsze zabezpieczenie przed warunkami zewnętrznymi. Na rynku znajdziesz niewielkie namioty tunelowe (norki), jak i lekkie modele bez masztów, zaprojektowane do użytku z kijami trekkingowymi.

 

Tarp, model NEO Tools 63-130

 

Jakie akcesoria do spania powinieneś dobrać do zestawu sprzętu biwakowego?

Jeśli zamierzasz spędzić noc w terenie, oprócz wyboru schronienia ważne jest także skompletowanie innych elementów sprzętu biwakowego, które zapewnią Ci izolację od podłoża i utrzymanie komfortu termicznego.

Hamak

Hamak to rodzaj sprzętu biwakowego, który skutecznie ochroni Cię przed uwarunkowaniami terenowymi. Dzięki możliwości rozwieszenia go nad gruntem stanowi doskonałe zabezpieczenie przed kamienistym lub nierównym podłożem czy wilgotną glebą. W naszej ofercie znajdziesz również model NEO Tools 63-123 z moskitierą, zapewniający pełną ochronę przed insektami. W ciepłe, pogodne noce hamaka możesz z powodzeniem używać bez dodatkowego zadaszenia czy podpinki. W przypadku deszczowych nocy najlepiej sprawdzi się, kiedy użyjesz go w połączeniu z odpowiedniej długości tarpem.

Śpiwór

Kiedy nocujesz w lesie, Twój komfort jest uzależniony od skutecznego utrzymania ciepła. Na rynku znajdziesz zarówno małe i lekkie modele puchowe, jak i odporne na wilgoć śpiwory syntetyczne.

Mata

Sprzęt biwakowy musi zapewniać Ci odpowiednią izolację od podłoża. Nawet jeśli masz ciepły śpiwór, ale nie zadbasz o odpowiednią matę, zimno z gruntu może być dla Ciebie odczuwalne. W naszym sklepie znajdziesz między innymi dmuchane materace turystyczne, które zapewniają wysoki komfort spania i stanową wygodniejszą alternatywę dla klasycznej karimaty czy ciężkich mat samopompujących.

 

Sprzęt biwakowy w sklepie Domitech.pl

W ofercie sklepu Domitech znajdziesz zróżnicowany asortyment sprzętu biwakowego. Zaopatrując się w schronienie turystyczne lub akcesoria noclegowe na naszej stronie internetowej masz gwarancję szybkiej realizacji zamówienia, możesz też wybrać najlepszą formę płatności i sposób dostawy.

pixel