Darmowa dostawa od 399,00 zł

PIHER

( ilość produktów: 40 )

Firma PIHER powstała w 1957 r. i od tego czasu zajmuje się wyłącznie produkcją narzędzi mocujących. Jakość produktów i całkowita gwarancja braku jakichkolwiek błędów fabrycznych uczyniły PIHER jedną z wiodących marek na rynku europejskim i eksportera do ponad 30 krajów. Technologia, kreatywność i zdolności produkcyjne pozwalają na rozwój, innowacyjne i wysoce niezawodne rozwiązania, zaspokajające nawet najbardziej wymagających klientów. Doświadczenie i wiedza techniczna składają się na wysoką konkurencyjność produktów PIHER.

Multi podpora teleskopowa 60-100cm PIHER P30010 - to multi podpora teleskopowa o długości minimalnej 60 cm, maksymalnej 100 cm. Jest przeznaczona do użytku w budownictwie, transporcie, ciesielstwie, stolarstwie, a nawet w warunkach domowych. Sprawdzi się tam, gdzie istnieje potrzeba unieruchomienia, poziomowania, rozparcia lub zawieszenia różnych elementów. Uchylne, antypoślizgowe stopy dostosowują się do każdego kąta pracy. Stalowe rury mają ściany o grubości 1 m.

Uchwyt wielofunkcyjny ze statywem PIHER P34051- to uchwyt wielofunkcyjny ze statywem ze standardowym mocowaniem do aparatów i laserów (UNC ¼). Zacisk ma wytrzymałe, nylonowe szczęki z gumowymi, antypoślizgowymi nakładkami.Śruba, oś oraz wzmocnienia uchwytu są solidne, wykonane ze stali. Maksymalna siła nacisku wynosi 150 kg. Statyw został wykonany z aluminium.

pixel