Darmowa dostawa od 99,00 zł

Piła szablasta Hikoki

( ilość produktów: 10 )

Piły szablaste Hikoki to lekkie i poręczne urządzenia w klasie 12V. Służą do przecinania takich materiałów jak drewno, metal, płyta karton-gips czy pustak. W ofercie pił szablastych Hikoki na Domitech.pl znajdziemy narzędzia zasilane akumulatorowo oraz sieciowo.

 

Zastosowanie piły szablastej Hikoki

Piła szablasta przyda nam się podczas wielu prac, nawet tych domowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla ogrodników, stolarzy, mechaników i ślusarzy. Dzięki przemyślanej budowie narzędzia, brzeszczot pilarki umożliwia nam dojście do najtrudniej dostępnych  miejsc. W zależności od ostrza jakie wybierzemy, możemy nią pracować w skrajnie różnych materiałach np. drewnie, plastiku  i metalu.

Piła szablasta Hikoki - zasilanie

Narzędzia tej kategorii dzielimy na zasilane akumulatorem oraz te wymagające podłączenia do prądu. Sympatycy pił posuwowych zasilanych akumulatorem cenią je sobie za niezależność, ponieważ  nie wymagają podpięcia do sieci i pracowania na kablu. Zwolennicy drugiego rodzaju pił szablastych, zasilanego prądem nie muszą pamiętać o ładowaniu baterii.

Piła szablasta marki Hikoki - na co zwrócić uwagę podczas wyboru

Piła szablasta Hikoki posiada bezszczotkowy silnik co zapewnia nam wiele korzyści m.in. dłuższą żywotność i mniejszy stopień awaryjności, ponieważ ma zwiększoną odporność na zachlapanie czy pył. Ważnym kryterium jest moc urządzenia, im wyższa moc wyjściowa tym większa pewność, że pilarka posuwowa poradzi sobie z twardymi materiałami takimi jak np. cegła czy metal. Bardzo ważna jest liczba suwów, która mówi nam ile skoków na minutę wykonuje brzeszczot. Warto podkreślić, że w piłach szablastych Hikoki  wykorzystana została technologia Multi Volt. Atutem jest oświetlenie LED, które zwiększa widoczność podczas pracy.

Piły szablaste Hikoki dostępne na Domitech.pl 

Sklep Domitech.pl w swojej ofercie posiada piły szablaste Hikoki akumulatorowe oraz zasilane sieciowo. Bogaty asortyment narzędzi oraz osprzętu sprawia, że każdy skomponuje u nas zestaw na miarę własnych potrzeb. Warto podkreślić, że do pił szablastych Hikoki oprócz brzeszczotu do pił szablastych możemy  zamontować także brzeszczot do wyrzynarek.

pixel