Darmowa dostawa od 399,00 zł

Fogo

( ilość produktów: 14 )

Fogo to polski producent benzynowych agregatów prądotwórczych, oferujący urządzenia o mocy od 2 do 20 kW. Producent agregatów prądotwórczych Fogo wykorzystuje do produkcji swoich maszyn sprawdzone jednostki silnikowe takich producentów jak Mitsubishi, Honda, Rato i Vanguard. Producent zapewnia sobie wysoką i powtarzalną jakość dzięki nowoczesnym procesom zautomatyzowanej i zrobotyzowanej produkcji swoich agregatów.

Marka Fogo

FOGO to wiodący producent agregatów prądotwórczych w Polsce. Marka rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w 2003 roku w Wilkowicach, województwo Wielkopolskie. W ciągu kolejnych lat firma systematycznie rozwijała swoją obecność na rynku, zdobywając sukcesy i umacniając swoją pozycję rynkową.Producent agregatów prądotwórczych, marka FOGO oferuje niezawodne i wydajne rozwiązania dla użytkowników domowych, przemysłowych i budowlanych. Firma Fogo skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości swoich produktów, dlatego stosuje jedynie sprawdzone i najlepsze jakościowo komponenty oraz materiały. Dodatkowo, każdy agregat jest poddawany testom wydajności i niezawodności, co gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo i wydajność podczas korzystania z urządzeń.

Produkty marki Fogo

Firma oferuje szeroką gamę agregatów, które charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością. Agregaty Fogo są wyposażone w silniki benzynowe lub diesla, a także w zaawansowane systemy kontroli i bezpieczeństwa.

Fogo jest producentem spalinowych agregatów prądotwórczych, który na przestrzeni lat stworzył szeroką gamę produktów, które swoją jakością i niezawodnością zdobyły uznanie użytkowników. Mobilne i stacjonarne agregaty prądotwórcze, oferowane przez producenta FOGO wykorzystywane są przez budowlańców, hotele, szkoły i szpitale, zapewniając energię potrzebną do pracy mobilnej lub w sytuacjach utraty zasilania zewnętrznego.

Wśród produktów FOGO znajdziemy:

  • Agregaty prądotwórcze traktorowe 50 Hz (do mocy 35,2 kW),
  • Agregaty prądotwórcze benzynowe 50 Hz (jedno fazowe od 2 W oraz trójfazowe do 19,5 kVA)
  • Agregaty prądotwórcze diesel 50 Hz (od 15 do 1530 KV),
  • Agregaty kogeneracyjne i poligeneracyjne 50 Hz
  • Motopompy (wodne, szlamowe, zraszające),
  • Dmuchawy,
  • oraz Agregaty oświetleniowe.

Agregator prądotwórczy traktorowy Fogo

W ofercie marki Fogo znajdziemy agregaty prądotwórcze traktorowe, pracujące z częstotliwością 50 Hz, z napięciem 230V/400V o mocy od 7,9kW do 28,6 kW.

Fogo w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu internetowego Domitech.pl oraz sklepu stacjonarnego - posiadamy tylko oryginalne agregaty Fogo, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta. Sprawdź ofertę agregatów prądotwórczych od Fogo w ofercie naszego sklepu.

pixel