Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bahco

( ilość produktów: 249 )

Bahco to producent profesjonalnych narzędzi ręcznych, akcesoriów i osprzętu dla najbardziej wymagających użytkowników, wśród którego katalogu produktów znajdziemy szeroki wybór trwałych i niezawodnych narzędzi ręcznych oraz akcesoriów warsztatowych. Produkty pomarańczowej marki Bahco z rybką i haczykiem wyróżniają się twardością, trwałością oraz stosunkowo dobrą ceną niezawodnych narzędzi i akcesoriów budowlanych.

Bahco

Marka Bahco

Bahco, rozpoznawalna marka narzędzi ręcznych, rozpoczęła swoją działalność w 1886 roku w Szwecji. Jej korzenie sięgają założenia pierwszej fabryki pilników w Eskilstunie w 1850 roku. W 1862 roku Göran Fredrik Göransson położył podwaliny pod wynalezienie pierwszej piły. W 1886 roku Johan Petter Johansson założył firmę Enköpings Mekaniska Verkstad w Enköping, stając się pionierem w branży. W 1916 roku firma AB BA Hjorth & Co. poszła publicznie, a w 1954 roku zmieniła nazwę na AB BAHCO.

Bahco to jedna z wiodących marek produkująca narzędzia ręczne, której rozwój opiera się na współczesnych innowacjach oraz stałemu rozwojowi. Bahco jest flagową marką SNA Europe, międzynarodową marka w branży profesjonalnych narzędzi ręcznych, której produkty są tworzone i projektowane przez SNA Europe. Korzenie marki Bahco sięgają rewolucji przemysłowej w Szwecji (końcówka XVIII wieku), począwszy od takich innowacji jak klucz do rur czy nowoczesny klucz nastawny.

Obecnie asortyment dostępnych u producenta narzędzi rozszerzył się do tysięcy rożnych narzędzi ręcznych i akcesoriów warsztatowych.

Logo Bahco - ryba i haczyk

Wykorzystaniem haczyka i ryby w logo Bahco to celowe nawiązanie do cech charakterystycznych haczyków wędkarskich - drobnych elementów, które mimo rozmiarów wyróżniają się dużą twardością oraz wytrzymałością, odporną na kruszenie, co w czasach początków firmy było nie małym wyzwaniem metalurgicznym wszystkich hut. „Stal Bessemera” z huty Göransson gdzie powstawały produkty Bahco - zapewniała optymalną jakość oraz gwarantowała kluczowe dla narzędzie połączenie wytrzymałości i twardości.

Narzędzia Bahco

Narzędzia ręczne oraz akcesoria marki Bahco projektowane i produkowane są z myślą o dostosowaniu do potrzeb najbardziej wymagających profesjonalistów, ceniących sobie trwałość, innowacyjności, wydajności, ergonomie i precyzję. Narzędzia Bahco to produkty rozwijane od ponad 165 lat. Produkty, w tym narzędzia ręczne, osprzętakcesoria Bahco są w większości wytwarzane we własnych fabrykach zlokalizowanych w całej Europie.

Bahco to marka narzędzi ręcznych i rozwiązań do przemysłowego cięcia, znana na całym świecie. Została założona w 1886 roku w Szwecji przez Johan Petter Johanssona, który był wynalazcą i innowatorem w dziedzinie narzędzi ręcznych. Marka Bahco słynie z wysokiej jakości narzędzi, które są trwałe, wytrzymałe i skuteczne w pracy.

Bahco

Narzędzia ręczne Bahco

Wśród narzędzi ręcznych Bahco w ofercie naszego sklepu znajdziemy między innymi takie produkty jak klucze nastawne, skrobaki, piły japońskie, piły ręczne, piły do drewna, do betonu, do laminatów, wkrętaki z zestawami bitów, zestawy kluczy grzechotkowych, klucze imbusowe, łomy, nitownice, obcinaki/ucinaczki boczne, młotki ciesielskie, sekatory ogrodowe, dłuta do drewna, klucze płaskie/płasko-oczkowe oraz pilniki.

Osprzęt marki Bahco

Wśród osprzętu do narzędzi w portfolio marki bahco znajdziemy między innymi piły, brzeszczoty do pił ręcznych/wyrzynarek i pił szablastych, bity do wkrętaków/bity udarowe do wkrętarek, nasadki udarowe/nieudarowe, otwornice oraz rożnego rodzaju i rozmiaru torby narzędziowe.

Akcesoria warsztatowe Bahco

Wśród warsztatowych akcesoriów znajdziemy różnego rodzaju podnośniki samochodowe, podpórki oraz leżanki warsztatowe, które znacznie poprawią komfort pracy w profesjonalnym warsztacie, lub prywatnym, podczas różnorodnych prac renowacyjnych/naprawczych przy aucie.

Co Wyróżnia Markę od Konkurentów

Bahco wyróżnia się na rynku dzięki ponad 150-letniej historii innowacji i jakości. Narzędzia Bahco są projektowane, aby spełniać potrzeby profesjonalistów na najwyższym poziomie, oferując najlepszą jakość, precyzję, wytrzymałość, ergonomię i długoterminową niezawodność. Firma jest znana z innowacyjności, od wynalezienia regulowanego klucza po system zarządzania narzędziami. Narzędzia Bahco są produkowane w Europie, zapewniając wysoką jakość od samego początku. Ich produkty są zaprojektowane z myślą o komforcie użytkownika, nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Bahco na Domitech.pl

W ofercie naszego internetowego oraz stacjonarnego sklepu z profesjonalnymi narzędziami i elektronarzędziami Domitech - posiadamy szeroki asortyment profesjonalnych narzędzi ręcznych i akcesoriów marki Bahco - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

Kupując narzędzia Bahco z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności oraz swobodę wyboru preferowanej metody dostawy oraz formy płatności.

FAQ

Czy Bahco oferuje narzędzia dla specjalistów z różnych branż?

Tak, Bahco projektuje narzędzia dostosowane do potrzeb różnych branż, w tym motoryzacyjnej, budowlanej, ogrodniczej i winiarskiej.

Jakie innowacje wprowadziła firma Bahco?

Bahco jest znane z wprowadzenia takich innowacji, jak regulowany klucz do rur, regulowany klucz i wieloskładnikowe uchwyty, co przyczyniło się do zdobycia wielu nagród i patentów.

Gdzie produkowane są narzędzia Bahco?

Większość narzędzi Bahco jest produkowana w własnych fabrykach w Europie, co zapewnia wysoką jakość produktów.

pixel