Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Grabie

( ilość produktów: 37 )

Grabie to jedno z najbardziej podstawowych ręcznych narzędzi ogrodniczych. W zależności od typu mogą być używane do zagarniania liści czy skoszonej trawy lub wyrównywania ziemi po przekopaniu. Mniejsze, podręczne modele świetnie sprawdzą się przy oczyszczaniu grządek i innych niewielkich powierzchni.

Grabie - co to?

Grabie stanowią jedno z najpowszechniejszych narzędzi ręcznych stosowanych podczas prac w ogrodzie. Pozwalają na uprzątnięcie trawnika z liści lub gałęzi, wyrównywanie grządek i innego rodzaju prace porządkowe. Grabie składają się z trzonka i głowicy wyposażonej w rozbudowany system zębów. Na rynku są dostępne zarówno duże modele, przeznaczone do prac na większych powierzchniach, jak i małe egzemplarze służące do drobnych prac w obrębie klombów czy małych miejskich przedogródków.


Grabie - rodzaje

W zależności od przeznaczenia, grabie różnią się między sobą przede wszystkim konstrukcją. Istotny jest zwłaszcza kształt i szerokość głowicy oraz rozstaw zębów. Każdy rodzaj jest przystosowany do innego zakresu prac, których wymaga pielęgnacja ogrodu.

Grabie uniwersalne

To najbardziej rozpowszechniony typ grabi o wszechstronnym zastosowaniu. Posiada klasyczną budowę z dość szeroką głowicą i zębami o średnim rozstawie. Grabie uniwersalne mogą być używane zarówno do zagarniania liści, jak i wyrównywania gleby po przekopaniu czy rozprowadzania nawozu. Sprawdzą się przy wszelkiego rodzaju pracach w obrębie ogrodu czy podwórka i będą najlepszym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz jednego narzędzia zamiast kilku specjalistycznych modeli.

Grabie do liści (grabie wachlarzowe)

Charakteryzują się przypominjącą wachlarz głowicą, znacznie rozszerzającą się ku końcowi, by ułatwić zagarnianie lekkich, suchych liści. W modelach wachlarzowych zęby są długie i sprężyste, co usprawnia operowanie na większych powierzchniach i zbieranie dużej ilości liści podczas jednego ruchu. Grabie tego rodzaju świetnie sprawdzą się w pracach porządkowych niewymagających przykładania dużej siły i pozwolą szybko uprzątnąć ogród lub podwórko po jesiennym opadaniu liści. Lekka konstrukcja sprawia, że można ich używać podczas długotrwałych prac.

Grabie do gałęzi

Cechują się prostą głowicą o dużej szerokości i sporym rozstawem zębów. Świetnie nadają się do usuwania resztek po przycinaniu krzewów, drzew owocowych czy żywopłotu. Pozwalają na sprawne zagarnianie dużych odpadów roślinnych, a oddalone od siebie zęby zapobiegają wplątywaniu się gałęzi w narzędzie.

Grabie do trawników

Są wyposażone w szeroką głowicę z wąskimi, długimi i gęsto rozmieszczonymi zębami. Dzięki tego typu budowie pozwalają na dokładne wyczesywanie trawnika i skuteczne usuwanie zalegających na nim resztek roślinnych. Ich dodatkową funkcją jest spulchnianie gleby, by lepiej wnikały w nią składniki odżywcze, woda i powietrze.

Grabie do siana

Posiadają klasyczną budowę z prostą, szeroką głowicą o sztywnych zębach średniej długości i często są w całości wykonane z drewna. Taka konstrukcja dobrze sprawdza się podczas zagarniania skoszonej trawy i przyda się szczególnie latem, kiedy koszenie jest najbardziej intensywnie. Większe modele mogą być używane przy pracach na dużych obszarach, np. na łąkach czy polach.

Grabki

Akcesorium przydatnym podczas drobnych prac ogrodowych są małe, poręczne grabki. Posiadają one krótki trzonek i niewielką głowicę, dzięki czemu jest to poręczne narzędzie, które sprawdzi się w pracach wykonywanych na małych przestrzeniach, bezpośrednio przy ziemi. Będą dobrym wyborem do pielęgnacji klombów lub niewielkich grządek. Wystarczą też do podstawowych czynności porządkowych w obrębie przedogródków bloków i kamienic.

Pazurki

To niewielkie narzędzie z krótkim trzonkiem i kilkoma dużymi, zakrzywionymi zębami służące do spulchniania i napowietrzania gleby. Pozwala ono zwiększyć wchłanialność wody i składników odżywczych bez uszkadzania korzeni roślin.

 

Grabie do liści, model Fiskars QuikFit


Grabie - jakie wybrać?

Wybór odpowiedniego rodzaju grabi jest podyktowany charakterem prac, do których będą one wykorzystywane. Przy podejmowaniu decyzji warto wziąć pod uwagę rozmiar terenu, jaki jest do uporządkowania i rodzaj odpadów roślinnych, które będę usuwane najczęściej.

W przypadku małych, przydomowych ogródków czy podwórek najlepszym wyborem będą grabie uniwersalne. Do jesiennych prac porządkowych w parkach, na terenach wokół szkół i innych instytucji publicznych najodpowiedniejsze okażą się grabie do liści. Z kolei dla utrzymania w dobrej kondycji trawników na osiedlach czy skwerach dobrym wyborem będą specjalistyczne grabie do trawników.


Grabie w Domitech

W sklepie Domitech znajdziesz bogatą ofertę ręcznych narzędzi ogrodniczych, w tym grabie różnego rodzaju. Dokonując zakupu na naszej stronie możesz wybrać wygodną opcję płatności i formę dostawy. Składając zamówienie w Domitech masz gwarancję szybkiej realizacji i najwyższej jakości obsługi.

pixel