Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Mieszarka

( ilość produktów: 65 )

Mieszarki należą do grupy elektronarzędzi, które stosowane są do mieszania rozmaitych substancji, np. masy szpachlowej, farb, klejów, zapraw czy tynków oraz skondensowanych roztworów. Efektem ich zastosowania jest odpowiednio wyrobiona masa, która posłuży do wykonywania dalszych prac, np. tynkarskich, murarskich czy malarskich. Ważne jest, aby podczas mieszania nie dochodziło do powstawania pęcherzyków powietrza oraz grudek, które wpływają na ostateczną jakość wyrabianej substancji oraz efekt prac związany z ich wykorzystaniem, czyli nałożeniem na konkretną powierzchnię.

mieszarka

Do czego służy mieszarka?

Mieszarka to narzędzie obrotowe, którego podstawowym zadaniem jest skuteczne i szybkie wymieszanie różnego rodzaju substancji, takich jak kleje czy zaprawy. Mieszarka jet niezbędnym narzędziem do przygotowywania rożnego rodzaju klejów, gipsów, tynków czy farb.

Zasada działania mieszarki do kleju

Mieszarka wykorzystuje do pracy specjalnie zaprojektowane mieszadła, pojedyncze lub podwójne - które skutecznie mieszają składniki zaprawy/kleju w celu szybkiego i poprawnego wykonania mieszanki. Wprowadzone w ruch obrotowy mieszadło zapewnia skuteczne mieszanie składników przygotowywanej masy.

Jaką dobrać moc mieszarki do własnych potrzeb?

W zależności od wymagań kleju/zaprawy należy dobrać urządzenie które będzie posiadało niezbędną moc, szybkość oraz odpowiednie źródło zasilania - do pracy mobilnej lub w miejscu z możliwością podłączenia do sieciowego źródła zasilania. Cechy szczególne/parametry na które warto zwrócuić uwagę to moc, moment obrotowy oraz prędkość obrotowa.

Rodzaje gwintów w mieszarkach do kleju

Standardowym, najczęściej spotykanym gwintem narzędziowym mieszarek do kleju jest mocowanie M14. Zakup mieszarki z najczęściej spotykanym gwintem to gwarancja znalezienia i kompatybilność narzędzia z osprzętem do różnego zastosowania.

Dlaczego warto zainwestować w mieszarkę do kleju?

Narzędzie to znacznie poprawia szybkość pracy i zapewnia odpowiednie zmieszanie substancji. Dodatkowo korzystanie z takiego narzędzia zapewnia komfort w porównaniu do tradycyjnych sposób mieszania

Mieszarka elektryczna - kluczowe cechy

Jedną z ważniejszych cech jest moc mieszarki. Im odznacza się ona większą mocą, tym uzyskiwana prędkość obrotowa również się zwiększa, w efekcie czego efektywność mieszania nawet bardzo gęstych mas jest wyższa. Parametr związany z mocą ma swój punkt odniesienia również w kontekście mieszadeł. Jeżeli jej wartość plasuje się na wyższym poziomie, wzrasta szansa na użycie mieszadeł mających większą średnicę. Ponadto mieszarki pochodzące z oferty Domitech Sklep i Serwis, posiadające funkcję łagodnego startu, minimalizują ryzyko rozchlapywania mieszanej farby i tym samym częściowej jej utraty. Ważna jest także prędkość obrotowa. Ta cecha musi być odpowiednio dostosowana do konsystencji i gęstości mieszanej substancji. Dopasowanie to wiąże się danym biegiem pierwszy bieg osiągający niską prędkość obrotową i większy moment obrotowy sprawdza się przy mieszaniu gęstej zawiesiny. Drugi bieg jest idealny do mieszania mniej zwartych substancji ? w tym przypadku mieszarki uzyskują większą prędkość obrotową, lecz moment obrotowy jest mniejszy.

Parametry techniczne i funkcje mieszarki elektrycznej

Inną cechą związaną z konkretną mieszarką, pochodzącą z oferty Domitech Sklep i Serwis, jest rodzaj gwintu. Najczęściej wykorzystywanym standardem jest gwint M14, który umożliwia szybkie mocowanie mieszadeł pochodzących z oferty produktowej Domitech Sklep i Serwis (inne mocowanie: sześciokątne, FAST-IN, czyli szybkie połączenie bez stosowania narzędzi pomocniczych). Wybór właściwego mieszadła wiąże się z konkretną średnicą, zaś ta może być większa, gdy moc mieszarki jest wyższa. W procesie mieszania istotny jest także ruch wykonywany do odpowiedniego przygotowania masy. Mieszanie z ruchem od dołu do góry przyczynia się do podnoszenia substancji i następnie opadania jej na boki (przy mieszaniu cementu, zaprawy, kleju). Mieszanie ukierunkowane ku dołowi pcha masę bliżej dna, po czym wypływa ona bokami do góry (przygotowanie gipsu, farb i lakierów). Mieszanie poziomie jednoznaczne jest z równoległym przepływem masy w dwóch kierunkach, dzięki czemu mieszanie żywicy pozbawia ją grudek i pęcherzyków powietrza. Przy wyborze odpowiednio dopasowanego mieszadła pochodzącego z oferty Domitech Sklep i Serwis warto zaznajomić się z informacją o materiale, z którego mieszadło zostało wykonane. W tej sytuacji najlepsze będą stal nierdzewna lub węglowa, przy użyciu których nie dochodzi do rdzewienia mieszadła, zwłaszcza w kontakcie z wodą. Dobranie mieszadła do określonej substancji jest niezmiernie ważne, dlatego w ofercie Domitech Sklep i Serwis znaleźć można mieszadła do zapraw, do epoksydów, do gipsu, do płynów, do zaprawy klejowej, łukowe, spiralne i śmigłowe.

Ergonomia pracy mieszarką do zapraw (Bezpyłowe mieszanie zapraw, regulacja wysokości, ustawienie prędkości obrotowej)

Aby komfort pracy związany z wykorzystaniem mieszarki pochodzącej z oferty sprzedażowej Domitech Sklep i Serwis był jak największy, warto przyjrzeć się innym parametrom. Wibracje przy ich niskim współczynniku uczucie zmęczenia zostaje zmniejszonego no minimalnego poziomu, dzięki czemu operator mieszarki może pracować dłużej i efektywniej. Drugą cechą jest konstrukcja mieszarki. Zintegrowane z nią chwyty powinny umożliwiać jak najwygodniejsze trzymanie urządzenia przy jak najwierniej oddanej pozycji anatomicznej operatora. Dzięki temu użytkownik ma większą kontrolę nad urządzeniem. Obudowa z kolei powinna cechować się wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne, natomiast waga powinna zapewniać swobodę w operowaniu mieszarką.

Mieszarka na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - znajdziemy szeroki wybór mieszarek elektrycznych sieciowych oraz bezprzewodowych. zasilanych akumulatorowo, takich producentów jak Bosch, DeWALT, Dedra, Festool, Grone, HiKOKI, Kraft&Dele, Makita, Metabo, Rubi oraz Stanley Fatmax - wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwaranacji producenta.

Kupując mieszarka w naszym sklepie - masz gwarancję oryginalności oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

pixel