Darmowa dostawa od 99,00 zł

Zestaw narzędzi

( ilość produktów: 115 )

Wybierając produkty z oferty produktowej Domitech.pl możesz wybrać także zestawy narzędzi. Są to z reguły dopasowane, najczęściej używane rodzaje narzędzi oraz komplementarne zestawy dla osób zajmujących się wykonywaniem zleceń. Do wyboru jest szeroka gama kluczy nasadowych, płaskich, izolowanych, a także kompletne zestawy dla początkujących majsterkowiczów. Dla osób zawodowo zajmujących się naprawami lub pracami elektrycznymi w ofercie znajdziesz zestawy kluczy nasadowych oraz zestawy kluczy izolowanych.

zestaw narzedzi

Zestawy narzędzi - dla kogo?

Zestawy narzędziowe to dobry wybór, gdy firma stawia pierwsze kroki na rynku. Z reguły zestawy narzędzi zawierają podstawowe narzędzia niezbędne do wykonania różnego rodzaju prac instalatorskich, wykończeniowych, remontowych, napraw mechanicznych oraz innych prac manualnych. W przypadku tworzenia przydomowego warsztatu również warto rozważyć zakup zestawu narzędziowego.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także walizki narzędziowe z mnogością profesjonalnych narzędzi.Wybierając produkty z oferty produktowej Domitech.pl możesz wybrać także zestawy narzędzi. Są to z reguły dopasowane, najczęściej używane rodzaje narzędzi oraz komplementarne zestawy dla osób zajmujących się wykonywaniem zleceń. Do wyboru jest szeroka gama kluczy nasadowych, płaskich, izolowanych, a także kompletne zestawy dla początkujących majsterkowiczów. Dla osób zawodowo zajmujących się naprawami lub pracami elektrycznymi w ofercie znajdziesz zestawy kluczy nasadowych oraz zestawy kluczy izolowanych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także walizki narzędziowe z mnogością profesjonalnych narzędzi.

Co zawiera zestaw narzędzi?

W zależności od wybranego zestawu narzędzi będzie miał on różną zawartość. Przykładowo, dla osób zajmujących się pracami instalatorskimi, z reguły zostanie wybrana walizka narzędziowa dla elektryka, w której znajdą się narzędzia izolowane. Narzędzia izolowane przeznaczone są do prac pod napięciem. Gwarantują one bezpieczeństwo m.in. przed porażeniem prądem elektrycznym.

Osoby zajmujące się mechaniką pojazdową z reguły nie potrzebują izolowanych narzędzi. W takim przypadku odpowiednim wyborem będzie walizka narzędziowa dla mechanika, która będzie zawierała szereg kluczy nasadowych. Klucze nasadowe przydatne są w przypadku połączeń śrubowych, których w pojazdach mechanicznych jest na prawdę wiele.

Kolejnym przykładem są majsterkowicze i hobbyści, którzy budują lub będą budowali swój warsztat. W takim wypadku wybór padnie zapewne na zestaw narzędziowy, który w zależności od wielkości posiada od 10 do ponad 200 elementów w zestawie. W takich zestawach najczęściej spotykane są klucze płaskie, klucze nasadowe, grzechotki oraz zestaw bitów. Taki wachlarz narzędzi z powodzeniem można wykorzystać mnogości prac, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupowania osobnych kluczy, bądź wkrętaków.

Zestaw narzędzi dla elektryka

W skład zestawów narzędziowych dla elektryków wchodzą klucze płaskie, nasadki, klucze grzechotki, wkrętaki izolowane i inne narzędzia. Są to narzędzia posiadające atest do prac pod napięciem. Każde z narzędzi posiada parametry, które są jasno określone w instrukcji obsługi, a także w kartach charakterystyki produktu. Narzędzia izolowane przydadzą się także podczas napraw sprzętu elektronicznego, w automatyce, wśród inżynierów utrzymania ruchu, a także przy naprawie elektryki samochodowej. Wybierając zestaw elektryka masz pewność, że otrzymuje dedykowany i dopasowany pod prace elektryczne zestaw narzędzi.

Zalety zestawów narzędzi

Jedną z największych zalet zestawu narzędzi jest forma ich organizacji. Zestawy narzędzi zapakowane są z reguły w walizki transportowe, które tworzone są pod wybrane narzędzia. Korzystając z walizek narzędziowych zawarte w nich narzędzia zawsze są pod ręką, a ich organizacja jest na bardzo wysokim poziomie. Korzystając z walizki i odkładając narzędzia w ich dedykowane miejsce, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sięgnięcie po odpowiednie narzędzie stanie się intuicyjne i bezbłędne.

W przypadku wyboru zestawu wkrętaków często jest też tak, że posiadają one swój dedykowany uchwyt, który nierzadko można powiesić na ścianie. Takie rozwiązanie powoduje, że miejsca na blatu roboczym nie ubywa, a możliwości wykonania prac poszerzają się. Dodatkowo na stojakach z wkrętakami często znajdują się także oznaczenia danych wkrętaków, dzięki czemu zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane z łatwością dobiorą wkrętak pasujący do aktualnie wykonywanej czynności.

Walizki, bądź skrzynki narzędziowe oprócz znakomitej organizacji narzędzi zapewniają także ich ochronę przed uszkodzeniem. O ile w przypadku wkrętaków lub kluczy upadki oraz obtarcia nie stanowią problemu, tak w przypadku elementów zestawu, takich jak latarka, multimetr i innych może dojść do ich uszkodzenia. Walizki pełnią także rolę ochronną w trakcie transportu narzędzi z jednego miejsca w drugie. Tworzywa odporne na udarność znakomicie chronią narzędzia przed ich zniszczeniem.

Wybierz zestaw narzędzi, który spełni Twoje oczekiwania spośród szerokiej oferty na Domitech.pl. Kupując w Domitech masz pewność, że narzędzia pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz są objęte pełną gwarancją producenta. Klient po dokonaniu zakupu może skorzystać z pomocy pozakupowej, dzięki czemu w przypadku nieprawidłowości, bądź wad fabrycznych produktów nie zostaje "sam z problemem"

Zestaw narzędzi na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych, trwałych i w pełni oryginalnych zestawów narzędzi, takich producentów jak Bahco, Bosch, Makita, NEO Tools, Stanley, Teng Tools, Wera, Wiha oraz Yato. Kupując zestaw narzędzi z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności, bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy i formy płatności.

pixel