Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw narzędzi

( ilość produktów: 135 )

Wybierając produkty z oferty produktowej Domitech.pl możesz wybrać także zestawy narzędzi. Są to z reguły dopasowane, najczęściej używane rodzaje narzędzi oraz komplementarne zestawy dla osób zajmujących się wykonywaniem zleceń. Do wyboru jest szeroka gama kluczy nasadowych, płaskich, izolowanych, a także kompletne zestawy dla początkujących majsterkowiczów. Dla osób zawodowo zajmujących się naprawami lub pracami elektrycznymi w ofercie znajdziesz zestawy kluczy nasadowych oraz zestawy kluczy izolowanych.

zestaw narzedzi

Zestawy narzędzi - dla kogo?

Zestawy narzędziowe to dobry wybór, gdy firma stawia pierwsze kroki na rynku. Z reguły zestawy narzędzi zawierają podstawowe narzędzia niezbędne do wykonania różnego rodzaju prac instalatorskich, wykończeniowych, remontowych, napraw mechanicznych oraz innych prac manualnych. W przypadku tworzenia przydomowego warsztatu również warto rozważyć zakup zestawu narzędziowego.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także walizki narzędziowe z mnogością profesjonalnych narzędzi.Wybierając produkty z oferty produktowej Domitech.pl możesz wybrać także zestawy narzędzi. Są to z reguły dopasowane, najczęściej używane rodzaje narzędzi oraz komplementarne zestawy dla osób zajmujących się wykonywaniem zleceń. Do wyboru jest szeroka gama kluczy nasadowych, płaskich, izolowanych, a także kompletne zestawy dla początkujących majsterkowiczów. Dla osób zawodowo zajmujących się naprawami lub pracami elektrycznymi w ofercie znajdziesz zestawy kluczy nasadowych oraz zestawy kluczy izolowanych. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także walizki narzędziowe z mnogością profesjonalnych narzędzi.

Co zawiera zestaw narzędzi?

W zależności od wybranego zestawu narzędzi będzie miał on różną zawartość. Przykładowo, dla osób zajmujących się pracami instalatorskimi, z reguły zostanie wybrana walizka narzędziowa dla elektryka, w której znajdą się narzędzia izolowane. Narzędzia izolowane przeznaczone są do prac pod napięciem. Gwarantują one bezpieczeństwo m.in. przed porażeniem prądem elektrycznym.

Osoby zajmujące się mechaniką pojazdową z reguły nie potrzebują izolowanych narzędzi. W takim przypadku odpowiednim wyborem będzie walizka narzędziowa dla mechanika, która będzie zawierała szereg kluczy nasadowych. Klucze nasadowe przydatne są w przypadku połączeń śrubowych, których w pojazdach mechanicznych jest na prawdę wiele.

Kolejnym przykładem są majsterkowicze i hobbyści, którzy budują lub będą budowali swój warsztat. W takim wypadku wybór padnie zapewne na zestaw narzędziowy, który w zależności od wielkości posiada od 10 do ponad 200 elementów w zestawie. W takich zestawach najczęściej spotykane są klucze płaskie, klucze nasadowe, grzechotki oraz zestaw bitów. Taki wachlarz narzędzi z powodzeniem można wykorzystać mnogości prac, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupowania osobnych kluczy, bądź wkrętaków.

Zestaw narzędzi dla elektryka

W skład zestawów narzędziowych dla elektryków wchodzą klucze płaskie, nasadki, klucze grzechotki, wkrętaki izolowane i inne narzędzia. Są to narzędzia posiadające atest do prac pod napięciem. Każde z narzędzi posiada parametry, które są jasno określone w instrukcji obsługi, a także w kartach charakterystyki produktu. Narzędzia izolowane przydadzą się także podczas napraw sprzętu elektronicznego, w automatyce, wśród inżynierów utrzymania ruchu, a także przy naprawie elektryki samochodowej. Wybierając zestaw elektryka masz pewność, że otrzymuje dedykowany i dopasowany pod prace elektryczne zestaw narzędzi.

Zalety zestawów narzędzi

Jedną z największych zalet zestawu narzędzi jest forma ich organizacji. Zestawy narzędzi zapakowane są z reguły w walizki transportowe, które tworzone są pod wybrane narzędzia. Korzystając z walizek narzędziowych zawarte w nich narzędzia zawsze są pod ręką, a ich organizacja jest na bardzo wysokim poziomie. Korzystając z walizki i odkładając narzędzia w ich dedykowane miejsce, istnieje duże prawdopodobieństwo, że sięgnięcie po odpowiednie narzędzie stanie się intuicyjne i bezbłędne.

W przypadku wyboru zestawu wkrętaków często jest też tak, że posiadają one swój dedykowany uchwyt, który nierzadko można powiesić na ścianie. Takie rozwiązanie powoduje, że miejsca na blatu roboczym nie ubywa, a możliwości wykonania prac poszerzają się. Dodatkowo na stojakach z wkrętakami często znajdują się także oznaczenia danych wkrętaków, dzięki czemu zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane z łatwością dobiorą wkrętak pasujący do aktualnie wykonywanej czynności.

Walizki, bądź skrzynki narzędziowe oprócz znakomitej organizacji narzędzi zapewniają także ich ochronę przed uszkodzeniem. O ile w przypadku wkrętaków lub kluczy upadki oraz obtarcia nie stanowią problemu, tak w przypadku elementów zestawu, takich jak latarka, multimetr i innych może dojść do ich uszkodzenia. Walizki pełnią także rolę ochronną w trakcie transportu narzędzi z jednego miejsca w drugie. Tworzywa odporne na udarność znakomicie chronią narzędzia przed ich zniszczeniem.

Wybierz zestaw narzędzi, który spełni Twoje oczekiwania spośród szerokiej oferty na Domitech.pl. Kupując w Domitech masz pewność, że narzędzia pochodzą z oficjalnej dystrybucji oraz są objęte pełną gwarancją producenta. Klient po dokonaniu zakupu może skorzystać z pomocy pozakupowej, dzięki czemu w przypadku nieprawidłowości, bądź wad fabrycznych produktów nie zostaje "sam z problemem"

Zestaw narzędzi na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz stacjonarnego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami Domitech - znajdziesz szeroki wybór profesjonalnych, trwałych i w pełni oryginalnych zestawów narzędzi, takich producentów jak Bahco, Bosch, Makita, NEO Tools, Stanley, Teng Tools, Wera, Wiha oraz Yato. Kupując zestaw narzędzi z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności, bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy i formy płatności.

pixel