Darmowa dostawa od 99,00 zł

Zakrętarka Makita

( ilość produktów: 42 )

Zakrętarki Makita produkowane przez Japońskiego producenta to zespół profesjonalnych narzędzi, które zapewniają wysoką prędkość oraz moment obrotowy. Wykonane z najwyżej jakości materiałów doskonale poradzą sobie z szerokim zakresem zadań do którego są przystosowane. Zakrętarka udarowa Makita to doskonały wybór do użytku profesjonalnego oraz amatorskiego

Do czego służy zakrętarka Makita

Zakrętarka Makita to elektronarzędzie, które sprawdzi się podczas wkręcania wkrętów w drewnie oraz stali. Często wykorzystywane wśród profesjonalistów, jako narzędzie do tworzenia konstrukcji szkieletowych, skręcania mebli, podczas prac monterskich, a nawet do przykręcania kół w samochodach. Zakrętarka udarowa Makita poradzi sobie również z odkręcaniem zapieczonych śrub i wkrętów.

Wybór zakrętarki Makita

Zakrętarki udarowe Makita to jedne z najlepszych elektronarzędzi dostępnych na rynku. Wybierając narzędzie tego typu masz pewność, że wybierasz sprzęt z najwyższej półki. Urządzenia te charakteryzują się wysokim momentem obrotowym, wysoką prędkością obrotową oraz możliwością dopasowania tych prędkości do wykonywanych zadań. Wybierając spośród narzędzi producenta, należy zastanowić się, czy wystarczy nam zakrętarka Makita 18 V lub potrzebne jest dwa razy wydajniejsze narzędzie z serii XGT zasilane akumulatorem 36 V.

zakretarka-makita

zakretarka-udarowa-makita 

Zakrętarka udarowa Makita  cechy szczególne elektronarzędzia

Zakrętarka udarowa Makita charakteryzuje się mocowaniem końcówek HEX 1/4, dzięki czemu z łatwością zamocujemy w nim bity oraz przedłużki nich. Korzystanie z przedłużki pozwoli na szybką wymianę końcówek, co przyśpieszy naszą pracę, zwłaszcza w przypadku pracy z różnymi łebkami śrub lub wkrętów. Zasilane akumulatorowo, posiadające wysoki moment obrotowy i dużą liczbę udarów poradzą sobie z naprawdę trudnymi zadaniami. Obecnie, modelem z największym momentem obrotowym jest Makita TD001 o wartości 220 Nm.

Makita zakrętarka w Domitech

Zakrętarka Makita, to elektronarzędzie, które pomoże Ci podczas wielu prac począwszy od napraw w ogrodzie, majsterkowania w garażu, aż do tworzenia poważnych konstrukcji. Sprawdź sklep i serwis elektronarzędzi Domitech.pl, gdzie znajdziesz zakrętarki udarowe Makita, które spełnią Twoje oczekiwania.

makita-zakretarka

 

 

 

pixel