Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zakrętarka Makita

( ilość produktów: 40 )

Zakrętarki Makita produkowane przez Japońskiego producenta to zespół profesjonalnych narzędzi, które zapewniają wysoką prędkość oraz moment obrotowy. Wykonane z najwyżej jakości materiałów doskonale poradzą sobie z szerokim zakresem zadań do którego są przystosowane. Zakrętarka udarowa Makita to doskonały wybór do użytku profesjonalnego oraz amatorskiego

Do czego służy zakrętarka Makita

Zakrętarka Makita to elektronarzędzie, które sprawdzi się podczas wkręcania wkrętów w drewnie oraz stali. Często wykorzystywane wśród profesjonalistów, jako narzędzie do tworzenia konstrukcji szkieletowych, skręcania mebli, podczas prac monterskich, a nawet do przykręcania kół w samochodach. Zakrętarka udarowa Makita poradzi sobie również z odkręcaniem zapieczonych śrub i wkrętów.

Wybór zakrętarki Makita

Zakrętarki udarowe Makita to jedne z najlepszych elektronarzędzi dostępnych na rynku. Wybierając narzędzie tego typu masz pewność, że wybierasz sprzęt z najwyższej półki. Urządzenia te charakteryzują się wysokim momentem obrotowym, wysoką prędkością obrotową oraz możliwością dopasowania tych prędkości do wykonywanych zadań. Wybierając spośród narzędzi producenta, należy zastanowić się, czy wystarczy nam zakrętarka Makita 18 V lub potrzebne jest dwa razy wydajniejsze narzędzie z serii XGT zasilane akumulatorem 36 V.

zakretarka-makita

zakretarka-udarowa-makita 

Zakrętarka udarowa Makita  cechy szczególne elektronarzędzia

Zakrętarka udarowa Makita charakteryzuje się mocowaniem końcówek HEX 1/4, dzięki czemu z łatwością zamocujemy w nim bity oraz przedłużki nich. Korzystanie z przedłużki pozwoli na szybką wymianę końcówek, co przyśpieszy naszą pracę, zwłaszcza w przypadku pracy z różnymi łebkami śrub lub wkrętów. Zasilane akumulatorowo, posiadające wysoki moment obrotowy i dużą liczbę udarów poradzą sobie z naprawdę trudnymi zadaniami. Obecnie, modelem z największym momentem obrotowym jest Makita TD001 o wartości 220 Nm.

Makita zakrętarka w Domitech

Zakrętarka Makita, to elektronarzędzie, które pomoże Ci podczas wielu prac począwszy od napraw w ogrodzie, majsterkowania w garażu, aż do tworzenia poważnych konstrukcji. Sprawdź sklep i serwis elektronarzędzi Domitech.pl, gdzie znajdziesz zakrętarki udarowe Makita, które spełnią Twoje oczekiwania.

makita-zakretarka

 

 

 

pixel