Darmowa dostawa od 99,00 zł

Airpress

( ilość produktów: 64 )

AIRPRESS jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w różnego rodzaju produktach pneumatycznych począwszy od pistoletów lakierniczych, przez sprężarki śrubowe, tłokowe czy też wyciszane,narzędzia pneumatyczne, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Airpress słynie w naszej firmie z niezawodnych, mobilnych i prostych w obsłudze sprężarek oraz kompresorów. W naszej ofercie znajdziesz różne pojemności tych urządzeń. Poniżej prezentujemy jedną z wielu często wybieranych przez klientów.

Airpress

Marka Airpress

Airpress to marka, która specjalizuje się w produkcji sprężarek oraz innych narzędzi pneumatycznych, takich jak pistolety natryskowe, klucze pneumatyczne, wkrętarki, szlifierki i wiele innych. Firma oferuje szeroki wybór produktów dla różnych branż, w tym przemysłu, motoryzacji, budownictwa, przemysłu spożywczego i wielu innych. Produkty Airpress charakteryzują się nie tylko wysoką jakością i niezawodnością, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które przyczyniają się do zwiększenia wydajności i efektywności pracy.

Airpress to marka oferująca wysokiej jakości produkty - narzędzia i urządzenia pneumatyczne. Airpress wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i oferuje najwyższe standardy jakości w przystępnej cenie. Stalowe części konstrukcji kompresorów wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie większości typowych substancji chemicznych.

Elektronarzędzia Airpress

Wśród elektronarzędzi marki Airpress znajdziemy dziesiątki elektronarzędzi pneumatycznych, wśród których wyróżnimy kompresory, szlifierki oscylacyjne, młotki igłowe, pistolety do tynków, pistolety do farb, pistolety do pompowania, pistolety lakiernicze, pistolety do przedmuchiwania, pistolety do piaskowania, pistolety do konserwacji oraz pistolety do ropowania.

Narzędzie pneumatyczne Airpress

Klienci którzy zdecydowali się na zakup produktów z gamy narzędzi pneumatycznych marki Airpress to w znacznej większości zadowolone osoby, które z powodzeniem używają narzędzi Airpress i chętnie poleciliby ich wybór innym użytkownikom. Narzędzia pneumatyczne Airpress znajdziemy w wielu warsztatach i garażach samochodowych, warsztatach lakierniczych, fabrykach czy nawet laboratoriach. Marka Airpress oferuje pełen asortyment niezbędny do pracy każdemu majsterkowiczowi, wśród których znajdziemy wózki narzędziowe, różnego typu narzędzia pneumatyczne, pełne wyposażenie warsztatu, ale także zszywacze i elektronarzędzia.

Kompresory marki Airpress uznawane są za jedne z najlepszych, zwłaszcza w segmencie profesjonalnych kompresorów, które wyróżniają się dobrym stosunkiem ceny produktu do oferowanej jakości. Oprócz „flagowych” modeli dostępnych w ofercie marki Airpress kompresorów śrubowych - wśród gamy narzędzi pneumatycznych producenta znajdziemy kompresory tłokowe, mini kompresory, kompresory wyciszane, kompresory mobilne, kompresory bezolejowe oraz kompresory wertykalne (pionowe).

Akcesoria pneumatyczne Airpress

W ofercie produktowej marki Airpress znajdziemy wiele akcesoriów pneumatycznych, takich jak pistolety do przedmuchu, kompresory do pompowania opon, pistolety lakiernicze, węże pneumatyczne, szybkozłącza oraz armatura pneumatyczna.

Airpress - gwarancja i serwis

Oferowane w naszym sklepie produkty marki Aipress to narzędzia/urządzenia pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji, dzięki czemu masz pewność, że zakupione produkty tej marki - są w pełni oryginalne i podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta, zgodnie z wytycznymi do poszczególnych typów produktów.

Domitech, to także profesjonalny serwis narzędzi i elektronarzędzi, stąd jeżeli posiadane przez Ciebie produkty marki Airpress uległy awarii - skontaktuj się z naszym działem serwisu, a szybko poznasz przyczynę usterki i otrzymasz rzetelną wycenę naprawy.

Airpress na Domitech.pl

W ofercie naszego stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami ręcznymi, elektronarzędziami sieciowymi/akumulatorowymi oraz narzędziami pneumatycznymi - Domitech, posiadamy szeroki wybór produktów z portfolio producenta Airpress. Produkty marki Airpress z naszej oferty, to oryginalne narzędzia i akcesoria, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji. Kupując narzędzia, elektronarzędzia i akcesoria marki Aipress z naszego sklepu - masz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy, w tym płatności ratalne, leasing czy płatność przy odbiorze/za pobraniem.

pixel