Darmowa dostawa od 399,00 zł

Młotowiertarka Bosch

( ilość produktów: 40 )

Młotowiertarka Bosch to wydajne, profesjonalne elektronarzędzie dla najbardziej wymagających profesjonalistów, przystosowana do zastosowań na budowie, w warsztacie czy w czasie domowego remontu. Młotowiertarka Bosch jest narzędziem zasilanym sieciowo lub bezprzewodowo akumulatorem 18V - odpowiednim do wiercenia i kucia w kamieniu, betonie, murze i cegle - zapewniając szybki postęp prac.

młotowiertarka bosch

Młotowiertarka Bosch

Młotowiertarka Bosch to szeroko pojęta grupa sieciowych i bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych przystosowanych do prac wiercących z udarem (w betonie), w której znajdziemy elektronarzędzia z uchwytem narzędziowym SDS-Plus oraz SDS-Max.

Młotowiertarka Bosch - rodzaje

Młotowiertarki Bosch to profesjonalne narzędzia, które do pracy wykorzystujące jeden z dwóch podstawowych uchwytów narzędziowych do mocowania dłut i wierteł - SDS-Max lub SDS-Plus. Oba typy mocować różnią się średnicą oraz przekrojem mocowania oraz docelowym zastosowaniom. Młotowiertarki Bosch z uchwytem "SDS-Max" będę chętniej wybierane przez profesjonalistów do cięższych prac związanych z kuciem i ciężkim wierceniem w twardszym murze lub żelbecie, gdy młotowiertarki Bosch z mocowaniem "SDS-plus" przydadzą się bardziej do wykonywania mniejszych otworów w betonie, czy bardziej precyzyjnego podkuwania płytek w czasie remontu kuchni bądź łazienki.

Młotowiertarka Bosch z uchwytem narzdziowym SDS-Plus

Uchwyt narzędziowy typu SDS-Plus w młotowiertarkach Bosch to najbardziej podstawowe i popularne narzędzia, które zapewniają skuteczność pracy większości profesjonalistów, oferując szeroki dobór różnego rodzaju akcesoriów wiercących i dłutujących, odpowiednich do różnych prac. Młotowiertarki Bosch z mocowaniem SDS+ zapewniają szereg możliwych zastosowań, od wiercenia z udarem w betonie, wiercenia bez udaru do drewna, kucia cegły czy podkuwania płytek, bez aktywnych obrotów.

Młotowiertarka Bosch z uchwytem typu SDS-Max

Młotowiertarki Bosch z SDS-MAX to jedne największych narzędzi tego typu do najbardziej wymagających zastosowań przy profesjonalnej rozbiórce i odwiertów w konstrukcja betonowych i żelbetowych. Młotowiertarki Bosch z systemem SDS-Max to najmocniejsze narzędzia kujące w ofercie tego producenta. Młotowiertarki Bosch z SDS MX wykorzystują specjalny uchwyt narzędziowy, który pozwala na korzystanie z największych dłut i wierteł dostępnych na rynku, przystosowanych do najcięższego wiercenia i kucia.

Młotowiertarka Bosch - zasilanie

Elektronarzędzia z grupy - młotowiertarki Bosch wykorzystują jedno z dwóch źródeł zasilania - elektryczne zasilanie sieciowe prądem 230V z gniazdka, lub bezprzewodowe, bateryjne zasilanie akumulatorowe, jednej z serii akumulatorowych producenta - 12V bądź 18V.

Sieciowa młotowiertarka Bosch

Zasilane przewodem, sieciowe młotowiertarki Bosch to bardzo wydajne i potężne narzędzia elektryczne wyróżniające się bardzo dobrą renomą i oceną w swej kategorii. Sieciowe młotowiertarki Bosch oferują duży zapas mocy, wysoką trwałość, odporność oraz uniwersalność zastosowania przy różnorodnych warunkach i miejscu wykonywanej pracy. Posiada w naszej ofercie młotowiertarki sieciowe Bosch to narzędzia wykorzystujące napięcie elektryczne 230V (standardowe napięcie w gniazdku ściennym), które idealnie nadadzą się do wymagających zadań przy kuciu, wierceniu i dłutowaniu twardych materiałów.

Wśród zasilanych sieciowo młotowiertarek Bosch znajdziemy narzędzia z uchwytami SDS-Plus oraz SDS-Max.

Młotowiertarka akumulatorowa Bosch

Młotowiertarki Bosch z zasilaniem bezprzwodowym-akumulatorowym to elektronarzędzia jednej z 2 grup produktów, które pracują na różnym napięciu. W ofercie marki Bosch znajdziemy młotowiertarki akumulatorowe:

  • Młotowiertarki Bosch 18V
  • Młotowiertarki Bosch 36V

Adekwatnie do wysokości napięcia akumulatora narzędzia - do czynienia będziemy mieć z bardziej kompaktowym bądź mocniejszym urządzeniem.

Dodatkowo w ofercie młotowiertarek Bosch znajdziemy narzędzia BiTurbo które wyróżnia nowoczesny i bardzi wydajny silnik bezszczotkowy oparty na magnesach neodymowych, które w połączeniu z akumulatorami serii ProCore - oferować będą jeszcze większą moc i wydajność - porównywalną do typowych narzędzi przewodowych.

Młotowiertarka Bosch - dla kogo?

Młotowiertarka Bosch to profesjonalne narzędzie, których odbiorcami są głownie profesjonaliści, poszukujący narzędzia do zastosowań profesjonalnych. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie wyboru młotowiertarki Bosch przez mniej wymagających użytkownika. Wybór markowego narzędzia, przystosowanego do ciągłej, etatowej pracy zapewni znacznie dłuższą żywotność, trwałość i niezawodność - połączone z najlepszym komfortem.

Młotowiertarka Bosch na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego na Domitech.pl oraz sklepów stacjonarnych - posiadamy szeroki wybór młotowiertarek Bosch z uchwytami SDS-Plus, SDS-Max, z zasilaniem akumulatorowym lub sieciowym - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając młotowiertarkę Bosch z oferty naszego sklepu masz swobodę wyboru metody płatności i sposobu dostawy - w tym możliwość płatności przy odbiorze i/lub odbiór osobisty.

Jeżeli nie jesteś pewien jaki model spełni Twoje oczekiwania, lub nie możesz znaleźć konkretnego modelu młotowiertarki Bosch w naszej ofercie - zadzwoń do nas, powiedź czego szukasz, a doradzimy i sprowadzimy narzędzie, którego szukasz.

pixel