Darmowa dostawa od 99,00 zł

Kosiarka elektryczna Makita

( ilość produktów: 8 )

Kosiarka elektryczna Makita to doskonałe elektronarzędzie przeznaczone dla osób, które posiadają średniej wielkości ogrody, oscylujące w powierzchni pomiędzy 200, a 600 mkw. Kosiarki elektryczne Makita sprawdzą się podczas koszenia trawy na zadbanych i w miarę równych powierzchniach. Praca elektrycznego urządzenia koszącego jest cichsza i bardziej ekologiczna, niż wersje zasilane spalinowo. Kosiarki elektryczne Makita są również tańsze i wygodniejsze pod względem eksploatacyjnym.

kosiarka elektryczna makita

Kosiarki elektryczne Makita to przystępne cenowo - wydajne kosiarki sieciowe na zasilaniu 230V - standardowe napięcie z gniazdka, które oferują duża wydajność, moc oraz cichą prace silnika, bez szkodliwych spalin - odpowiednie do pracy w ogródku działkowym lub w prywatnym ogródku w mieście. Kosiarka elektryczna Makita to markowa maszyna, która zapewnia odpowiednią moc, sprawność oraz wytrzymałość do wieloletniej pracy, pomagając skutecznie zadbać o piękny trawnik.

     

Jaka kosiarka elektryczna Makita

Zanim zaczniesz się zastanawiać nad odpowiedzią, jaka kosiarka elektryczna Makita będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, musisz najpierw sam sobie odpowiedzieć na kluczowe pytanie - z jakiej wielkości powierzchnią musi poradzić sobie kosiarka elektryczna Makita, ponieważ pozwoli to zapewnić większą żywotność elektronarzędziu.

  • Kosiarka elektryczna Makita o mocy znamionowej poniżej 1000 W znajdą zastosowanie w ogrodach o powierzchni do 200 m2
  • Kosiarka elektryczna Makita o mocy znamionowej 1200 W i szerokości koszenia 33 cm poradzi sobie z ogrodami o powierzchni do 400 m2
  • Kosiarka elektryczna Makita o mocy znamionowej 1600 W i szerokości koszenia 41 cm sprawdzi się podczas koszenia trawy w skwerach do 600 m2
 

Kosiarka elektryczna Makita, a akumulatorowa

Kosiarki elektryczne Makita to wydajne urządzenia, dostępne w wielu róznych wariantach/rozmairach przystosowanych do pracy na róznych powierzchniach. Do każdej z nich producent przewidział niezbędne akceosria, jak przystawki do mulczowania, kosze zbiorcze czy zastępcze ostrza tnące. Wybnierając kosiarkę sieciową elektryczną Maktia znajdziemy więc spory wybór urządzeń, odpownich do róznorodnych potrzeb. Istotną cechą wszystkich maszyn w ofercie kosiarek elektrycznych Makita, jak i innych kosiarek elektrycznych na zasilaniu przewodowym - jest przewód zasilający i konieczność doprowadzenia go wszędzie tam, gdzie chcemy przystrzyc trawnik.

Kosiarki bezprzewodowe marki Makita, to narzędzia dobrze cenione w swojej klasie. Podobnie do urządzeń elektrycznych-sieciowych, oferują cichą pracę silnika, bez szkodliwych spalin, umożliwiając natomaist pracę wszędzie tam, gdzie podłączenie do siecie elektrycznej jest utrudnione, lub niemożliwe.

 

Na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając kosiarkę elektryczną Makita

Kosiarka elektryczna Makita o odpowiedniej mocy, to nie wszystko na co powinieneś zwrócić uwagę podczas zakupu elektronarzędzia. Prace w ogrodzie powinny być dla nas przyjemnością, a nie uciążliwym obowiązkiem, dlatego ważna będzie również ergonomia i urządzenia. Kosiarka Makita elektryczna powinna być dopasowana również pod kątem wagi urządzenia oraz regulacji rękojeści. Pozwoli to nam na łatwiejsze przenoszenie elektronarzędzia. Regulacja wysokości koszenia za pomocą centralnej dźwigni również ułatwi pracę w ogrodzie. Kosiarki elektryczne Makita mogą posiadać dodatkowe wyposażenie, które również może usprawnić naszą pracę, jak na przykład  mulczer, który rozdrobni ściętą trawę, zapewniając jej naturalny nawóz.

Kosiarka elektryczna Makita - gwarancja i serwis

Kosiarka elektryczna Makita oraz wszystkie inne narzędzia, maszyny i akcesoria marki Makita w naszym sklepie to wyłącznie oryginalne produkty, podchodzace z oficjalnej dystrybucji producenta. Kupując narzędzia ogrodnicze, w tym kosiarki elektryczne Makita z oferty naszego sklepu - masz pewność że wybierasz spośród oryginalnych i pełnowartościowych urządzeń, które podlegają pełnej gwarancji producenta, zgodnie z zasadami i na warunkach przez niego ustalonych.

W przypadku gdy Twoja kosiarka elektryczna Makita uległa awarii lub wymaga działań serwisowych - skontaktuj się z nasyzm serwisiem. Domitech oferuje szeroki zakres prac serwisowych oraz naprawczych niemal wszystkich typów urządzeń elektrycznych, akumulatorowych oraz spalinowych, dostępnych w naszej ofercie sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami i elektronarzędziami. Nasz serwis to doświadczeni pracownicy, któzy z łatwością ocenią przyczynę usterki, dokonają prac serwisowych lub sprowadzą dla Ciebie potrzebne części zamienne do tych oraz innych urządzeń.

Kosiarka elektryczna Makita - Domitech poleca

Sklep Domitech jako oficjalny dystrybutor Makita, zapewnia, że kupione elektronarzędzia w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta. Makita kosiarki elektryczne przedstawione w naszej ofercie, to doskonałe narzędzia ogrodowe, które zapewnią wysoką jakość pracy. Nasi doradcy pomogą doradzić i odpowiedzieć Tobie na pytanie jaką kosiarkę elektryczną Makita wybrać, żeby sprawdziła się podczas koszenia trawy w Twoim ogrodzie.

Kupując kosiarkę elektryczną Makita z naszego sklepu - masz pewność że otrzymasz oryginalny, pełmnowartosciowy produkt, który podlega pełnej gwarancji producenta. Dodatkowo kupując w naszym sklepie online - zapewniamy swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz preferowanej formy dostawy.

 

 

Makita kosiarka elektryczna - FAQ

Jaka kosiarka elektryczna Makita

Kosiarka elektryczna Makita powinna być dostosowana do wielkości naszego ogrodu przede wszystkim pod względem mocy elektronarzędzia, które pozwoli na wydajną i bezawaryjną pracę urządzenia.

Jak wybrać kosiarkę elektryczną Makita

Kosiarki elektryczne Makita do naszego ogrodu mogą być wybrane według poniższego szablonu, który zapewni wydajność oraz długą żywotność elektronarzędzia:

  • Moc <1000 W = 200 m2 ogrodu
  • Moc 1200 W = 400 m2 ogrodu
  • Moc 1600 W = 600 m2 ogrodu

Pozostałe parametry, jak wysokość oraz szerokość koszenia, rodzaj napędu, to parametry, które decydują o komforcie pracy jakie zaoferuje kosiarka elektryczna Makita.

Czy są kosiarki elektryczne z napędem

Kosiarka elektryczna Makita z napędem, to połączenie, które ułatwi naszą pracę. Kosiarka elektryczna Makita może być wyposażona w napęd elektryczny i producent oferuje takie rozwiązanie chociażby w modelu ELM 4621.

pixel