Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Grubościówka

( ilość produktów: 36 )

Grubościówka to narzędzie do obróbki materiałów drzewnych. Służy do nadania ściśle określonej grubości i gładkości obrabianego materiału. Każda strugarko grubościówka jest wyposażona w wałek nożami skrawającymi, osłonę głowicy, stoły robocze oraz włącznik posuwu. Dodatkowo niektóre konstrukcje heblarek/strugarek posiadają systemy zabezpieczające. Ponadto urządzenia te umożliwiają dopasowanie funkcji do indywidualnych potrzeb i preferencji.

grubościówka

Grubościówka jest narzędziem z rodziny heblarek stołowych, przeznaczonym do obróbki drewna. Jej zadaniem jest wyrównanie powierzchni obrabianego materiału z wszelakiego rodzaju drzazg i niedoskonałości, jak również uzyskanie zadanej grubości obrabianego materiału. Grubościówka do drewna przeznaczona jest do pracy zarówno w miękkim jak i twardym materiale.

Heblarka - zastosowanie strugarko-grubościówki

Strugarka grubościowa to maszyna służąca do obróbki drewna, oferująca precyzyjne struganie na stałą/zadaną grubość.

Grubościówka składa się z blatu, na którym ustawia się materiał do strugania, rolki dociskowe, które utrzymują materiał na miejscu, a także z dwóch cylindrów tnących z nożami. Materiał przechodzi między cylindrami tnącymi, a noże odcinają warstwę materiału, ustawiając grubość materiału do pożądanego wymiaru. W zależności od modelu i producenta, strugarki grubościowe mogą mieć różne funkcje, takie jak regulacja prędkości, precyzyjna regulacja grubości, automatyczne podawanie materiału czy wydajne systemy zbierania odpadów.

Przy pomocy strugarki można przygotować np. z surowej tarcicy materiał do produkcji m.in. blatu na stół, siedzisk, parapetów etc. Grubościówka do drewna znajduje zastosowanie w przemyśle stolarskim, w zakładach produkujących meble z naturalnego drewna, przydomowych warsztatach, jak również ułatwiają pracę podczas usług ciesielskich w produkcji konstrukcji szkieletowych. Narzędzie to pozwala wstępnie przygotować surowiec do dalszej obróbki/cięcia.

Strugarka grubościowa / grubościówka jest to narzędzie bardzo przydatne w stolarstwie, meblarstwie, a także w produkcji elementów drewnianych, takich jak podłogi, schody, blaty, listwy, belki itp.

Grubościówka czy wyrówniarka? Czym się różnią?

Oba te urządzenia są strugarkami do drewna jednak posiadają one różne zastosowania.

Grubościówka jest urządzeniem, którego zadaniem jest zebranie wierzchniej warstwy obrabianego materiału do żądanej grubości. Grubościówka do drewna może obrabiać dany materiał na każdej z czterech jego płaszczyzn. Grubość zebranego materiału po ustawieniu maszyny będzie powtarzalna. Materiał wyjściowy po obróbce będzie posiadał równoległe do siebie krawędzie.

Wyrówniarka jest mniej skomplikowanym narzędziem. Służy ona również do wyrównania drewna, ale jednorazowo tylko na jednej płaszczyźnie obrabianego materiału. W przypadku dużych różnic w grubości deski nie pozwoli ona uzyskać równoległej powierzchni po obu stronach. Materiał wyjściowy będzie miał jedynie gładką powierzchnię. Na wyrówniarce można uzyskać m.in. kąty proste deski.

grubosciowka

Grubościówka i wyrówniarka to dwie różne maszyny narzędziowe o podobnym zastosowaniu, służące przy obróbce drewna. Grubościówka służy do strugania materiału na stałą, zadaną grubość, podczas gdy wyrówniarka służy do wyrównywania powierzchni materiału. Oba narzędzia są niezbędne w obróbce drewna , gdy wymagana jest wysoka precyzja i dokładność, dlatego stanowią niezbędną część między innymi wyposażenia zakładu stolarskiego.

Istnieje jeszcze jeden rodzaj tego typu narzędzia. Jest nim wyrówniarko grubościówka. Zawiera ona w sobie kombinację wyrówniarki oraz grubościówki. Przy jej pomocy uzyskamy zarówno kąty proste, jak i równoległe do siebie krawędzie obrabianego materiału. Zdecydowanie ułatwi to przygotowanie materiałów do aktualnie wykonywanych projektów.

Heblarka do drewna - na co zwrócić uwagę przed zakupem strugarki do drewna?

W przypadku strugarek do drewna jedną z najistotniejszych rzeczy jest idealna płaszczyzna blatu oraz wysokiej jakości ostrza. Bez tych dwóch rzeczy praca na maszynie może być uciążliwa, a efekty inne niż zamierzone. Dużym znaczeniem przy wyborze heblarek do drewna jest również stosunek ceny do jakości. W ofercie naszego sklepu posiadamy grubościówki z zakresem mocy od 1500 W do 2200 W, pracujące w zakresie do 330 mm szerokości.

Jaką strugarko-grubościówkę wybrać?

Wybór odpowiedniej grubościówki, strugarki, heblarki czy wyrówniarki to kwestia indywidualna, zależna od potrzeb, oczekiwanych możliwości/zakresu pracy oraz szybkości i dokładności wykonywanych zadań. W naszej ofercie sklepu internetowego, znajdziemy oryginalne strugarki do drewna oraz heblarka grubościówka producentów takich marek jak DeWALT, Metabo, Festool, Luna, Makita, Ryobi oraz Scheppach, które podlegają pełnej gwarancji producenckiej.

Grubościówka na Domitech

Wybierając grubościówkę, strugarkę i każde inne narzędzie z oferty naszego sklepu - masz pewność że wybierasz wyłącznie spośród oryginalnych produktów, pochodzących z oficjalnej dystrybucji. Urządzenia w naszej ofercie to pełnowartościowe produkty, zapewniające pełną wydajność i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Kupując grubościówka lub inne elektronarzędzia z oferty naszego sklepu - masz swobodę wyboru metody płatności oraz formy dostawy, w tym wygodne opcje płatności ratalnych, leasingu dla firm czy możliwość płatności przy odbiorze w naszym sklepie lub we wskazanym przez Ciebie punkcie.

pixel