Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarka magnetyczna Fein

( ilość produktów: 30 )

W ofercie wiertarki magnetyczne FEIN znajdziemy odpowiednie narzędzia do każdego rodzaju zastosowania i wyzwania. Bez względu na to, czy potrzeba w pełni zautomatyzowanej maszyny, wszechstronnego urządzenia uniwersalnego, czy też kompaktowego urządzenia, które poradzi sobie nawet w najwęższych szczelinach - marka Fein posiada odpowiedź na każde pytanie związane z wierceniem rdzeniowym. 

wiertarki rdzeniowe fein

 

Wiertarki rdzeniowe Fein

Producent w swojej ofercie posiada szeroki wybór tarek rdzeniowych, pośród których można znaleźć narzędzia do każdego zastosowania i wyzwania. Fein posiada w pełni zautomatyzowane maszyny do wiercenia koronowego, urządzenie uniwersalne, a także kompaktowe zestawy, które zmieszczą się w najmniejszych przestrzeniach. W ofercie producenta znajdziemy narzędzie odpowiednie na wszelkie możliwe okoliczności czy wyzwania.

Wśród kategorii wiertarki rdzeniowe Fein znajdziemy produkty z linii:

 • Wiertarka rdzeniowa Fein Economical
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Compact
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Universal
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Automatic 

 

Wiertarki magnetyczne Fein z linii Economical

wiertarki magnetyczne economical

Magnetyczne wiertarki rdzeniowe Fein Eco to podstawowe modele wiertarek magnetycznych Fein do wiercenia koronowego. Narzędzia wyposażone są w podstawowe funkcje, zapewniające skuteczne, szybkie i precyzyjne wiercenie rdzeniowe. W ofercie wiertarek magnetycznych Fein z linii Economical znajdziemy wydajne 1 i 2 biegowe wiertarki do pracy w zakresie od 32 do 50 mm.

Zalety Fein Economical

 •     Modele podstawowe z podstawowymi funkcjami do wiercenia rdzeniowego i pełnego.
 •     Optymalny stosunek ceny do jakości.
 •     Nadaje się do zastosowania najdłuższych narzędzi wiertarskich.

 

Wiertarki magnetyczne Fein z linii Compact

wiertarki magnetyczne fein compact

Magnetyczne wiertarki rdzeniowe Compact o minimalnych rozmiarach nadają się doskonale do pracy w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Modele z tej linii to niezwykle małe i lekkie maszyny do prac w ograniczonych warunkach przestrzennych i trudno dostępnych miejscach.

Zalety Fein Compact

 •     Praca w trudno dostępnych miejscach – również w pionie i nad głową.
 •     Niewielkie rozmiary i kompaktowy kształt: Optymalne urządzenie do prac montażowych na wysokości.
 •     Perfekcyjny wymiar kątowy do pracy tuż przy krawędzi.

 

Wiertarki magnetyczne Fein z linii Universal

wiertarki magnetyczne fein universal

Wiertarka rdzeniowa Fein z linii Universal to mocne magnetyczne wiertarki rdzeniowe dla najbardziej wymagających użytkowników do wszechstronnych zastosowań. Wiertarki z linii Fein Universal to modele 1, 2 lub 4 biegowe, oferujące maksymalną zdolność pracy od 35 mm do nawet 110 mm. Pośród narzędzi tej linii znajdziemy maszyny z zasilaniem sieciowym oraz akumulatorowym Fein 18V lub Bosch AMPShare.

Zalety Fein Universal

 •     Najwyższa wszechstronność zastosowań: może służyć do wiercenia rdzeniowego i pełnego, gwintowania, pogłębiania i rozwiercania.
 •     Możliwość stosowania najdłuższych narzędzi wiertarskich dzięki podwójnej, ustawianej bezstopniowo prowadnicy silnika.
 •     Prosty w obsłudze i eliminujący ryzyko pomyłek panel obsługi w bezpośrednim zasięgu wzroku użytkownika.

 

Wiertarki magnetyczne Fein z linii Automatic

wiertarki magnemtyczne fein automatic

Wśród produktów z linii Fein Automatic znajdziemy dwa modele, są to wiertarki Fein KBM 50 auto (z uchwytem QuickIN) oraz Fein KBM 50 auto QW (z uchwytem 3/4" Weldon). Oba modele to wiertarki ze stopą elektromagnetyczną do metalu, do 50 mm. Wiertarka magnetyczna z serii Automatic, model KBM 50 Auto posiada bardzo odporną na zużycie konstrukcję z obrotowym wężem ochronnym kabla silnika. Dzięki biegowi w lewo/prawo, elektronicznemu ustawianiu prędkości obrotowej i zakresowi skoku 315 mm nadają się do uniwersalnego zastosowania: do wiercenia rdzeniowego i pełnego, gwintowania, rozwiercania i pogłębiania. Automatyczne funkcje zapewniają możliwość zaplanowania czasów roboczych do zleceń i prac seryjnych dzięki powtarzalności i cykliczności czasów wiercenia.

Zalety Fein Automatic

 •     Oszczędność czasu i kosztów przy wierceniu dużej liczby otworów dzięki posuwowi.
 •     Możliwość zaplanowania czasów pracy dzięki powtarzalnym, cyklicznym czasom wiercenia.
 •     Jedynym zadaniem użytkownika jest kontrolowanie procesu wiercenia.

 

Zasilanie wiertarek magnetycznych Fein

Wśród elektronarzędzi tej kategorii produktowej marki Fein znajdziemy narzędzia sieciowe zasilane standardowym napięciem 230V z sieci elektrycznej oraz wydajne i kompaktowe narzędzia akumulatorowe, korzystające z zasilania bezprzewodowego z akumulatora Fein lub akumulatora zgodnego z linią Bosch AMPShare.

 

Akcesoria do wiertarek magnetycznych Fein

Producent Fein w swojej ofercie posiada bogaty asortyment kompatybilnych akcesoriów oraz osprzętu niezbędnego do pracy, w tym wysokiej jakości wierteł do wiercenia koronowego. W ofercie producenta znajdziemy wszystkie niezbędne rozmiary do najczęstszych zastosowań.

 

wiertła do wiertarek magnetycznych fein

 

Wiertarki magnetyczne Fein w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne wiertarki magnetyczne marki Fein - wszystkie w pełni wartościowe i zapewniające pełną wydajność. Sklep marki Fein na Domitech.pl to gwarancja oryginalności, a także bezpiecznej wysyłki i swobody wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

Gwarancja na narzędzia do wiercenia koronowego od Fein

Kupując wiertarkę rdzeniową marki Fein z naszego sklepu stacjonarnego lub sklepu internetowego - masz pewność że otrzymasz pełnowartościowych produktów, podlegających pełnej gwarancji producenta. Sprawdź zasady gwarancji Fein.

pixel