Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarka magnetyczna Fein

( ilość produktów: 34 )

W ofercie wiertarki magnetyczne FEIN znajdziemy odpowiednie narzędzia do każdego rodzaju zastosowania i wyzwania. Bez względu na to, czy potrzeba w pełni zautomatyzowanej maszyny, wszechstronnego urządzenia uniwersalnego, czy też kompaktowego urządzenia, które poradzi sobie nawet w najwęższych szczelinach - marka Fein posiada odpowiedź na każde pytanie związane z wierceniem rdzeniowym. 

wiertarki rdzeniowe fein

 

Wiertarka magnetyczna Fein

Producent w swojej ofercie posiada szeroki wybór tarek rdzeniowych, pośród których można znaleźć narzędzia do każdego zastosowania i wyzwania. Fein posiada w pełni zautomatyzowane maszyny do wiercenia koronowego, urządzenie uniwersalne, a także kompaktowe zestawy, które zmieszczą się w najmniejszych przestrzeniach. W ofercie producenta znajdziemy narzędzie odpowiednie na wszelkie możliwe okoliczności czy wyzwania.

Wśród kategorii wiertarki rdzeniowe Fein znajdziemy produkty z linii:

 • Wiertarka rdzeniowa Fein Economical
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Compact
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Universal
 • Wiertarka rdzeniowa Fein Automatic 

 

Wiertarka magnetyczna Fein z linii Economical

wiertarki magnetyczne economical

Magnetyczne wiertarki rdzeniowe Fein Eco to podstawowe modele wiertarek magnetycznych Fein do wiercenia koronowego. Narzędzia wyposażone są w podstawowe funkcje, zapewniające skuteczne, szybkie i precyzyjne wiercenie rdzeniowe. W ofercie wiertarek magnetycznych Fein z linii Economical znajdziemy wydajne 1 i 2 biegowe wiertarki do pracy w zakresie od 32 do 50 mm.

Zalety Fein Economical

 • Modele podstawowe z podstawowymi funkcjami do wiercenia rdzeniowego i pełnego.
 • Optymalny stosunek ceny do jakości.
 • Nadaje się do zastosowania najdłuższych narzędzi wiertarskich.

 

Wiertarka magnetyczna Fein z linii Compact

wiertarki magnetyczne fein compact

Magnetyczne wiertarki rdzeniowe Compact o minimalnych rozmiarach nadają się doskonale do pracy w ciasnych i trudno dostępnych miejscach. Modele z tej linii to niezwykle małe i lekkie maszyny do prac w ograniczonych warunkach przestrzennych i trudno dostępnych miejscach.

Zalety Fein Compact

 • Praca w trudno dostępnych miejscach – również w pionie i nad głową.
 • Niewielkie rozmiary i kompaktowy kształt: Optymalne urządzenie do prac montażowych na wysokości.
 • Perfekcyjny wymiar kątowy do pracy tuż przy krawędzi.

 

Wiertarka magnetyczna Fein z linii Universal

wiertarki magnetyczne fein universal

Wiertarka rdzeniowa Fein z linii Universal to mocne magnetyczne wiertarki rdzeniowe dla najbardziej wymagających użytkowników do wszechstronnych zastosowań. Wiertarki z linii Fein Universal to modele 1, 2 lub 4 biegowe, oferujące maksymalną zdolność pracy od 35 mm do nawet 110 mm. Pośród narzędzi tej linii znajdziemy maszyny z zasilaniem sieciowym oraz akumulatorowym Fein 18V lub Bosch AMPShare.

Zalety Fein Universal

 • Najwyższa wszechstronność zastosowań: może służyć do wiercenia rdzeniowego i pełnego, gwintowania, pogłębiania i rozwiercania.
 • Możliwość stosowania najdłuższych narzędzi wiertarskich dzięki podwójnej, ustawianej bezstopniowo prowadnicy silnika.
 • Prosty w obsłudze i eliminujący ryzyko pomyłek panel obsługi w bezpośrednim zasięgu wzroku użytkownika.

 

Wiertarka magnetyczna Fein z linii Automatic

wiertarki magnemtyczne fein automatic

Wśród produktów z linii Fein Automatic znajdziemy dwa modele, są to wiertarki Fein KBM 50 auto (z uchwytem QuickIN) oraz Fein KBM 50 auto QW (z uchwytem 3/4" Weldon). Oba modele to wiertarki ze stopą elektromagnetyczną do metalu, do 50 mm. Wiertarka magnetyczna z serii Automatic, model KBM 50 Auto posiada bardzo odporną na zużycie konstrukcję z obrotowym wężem ochronnym kabla silnika. Dzięki biegowi w lewo/prawo, elektronicznemu ustawianiu prędkości obrotowej i zakresowi skoku 315 mm nadają się do uniwersalnego zastosowania: do wiercenia rdzeniowego i pełnego, gwintowania, rozwiercania i pogłębiania. Automatyczne funkcje zapewniają możliwość zaplanowania czasów roboczych do zleceń i prac seryjnych dzięki powtarzalności i cykliczności czasów wiercenia.

Zalety Fein Automatic

 • Oszczędność czasu i kosztów przy wierceniu dużej liczby otworów dzięki posuwowi.
 • Możliwość zaplanowania czasów pracy dzięki powtarzalnym, cyklicznym czasom wiercenia.
 • Jedynym zadaniem użytkownika jest kontrolowanie procesu wiercenia.

 

Zasilanie wiertarek magnetycznych Fein

Wśród elektronarzędzi tej kategorii produktowej marki Fein znajdziemy narzędzia sieciowe zasilane standardowym napięciem 230V z sieci elektrycznej oraz wydajne i kompaktowe narzędzia akumulatorowe, korzystające z zasilania bezprzewodowego z akumulatora Fein lub akumulatora zgodnego z linią Bosch AMPShare.

 

Dlaczego warto postawić na wiertarki magnetyczne Fein?

Wybór wiertarki magnetycznej Fein może być doskonałym rozwiązaniem ze względu na szereg zalet, jakie oferuje ta marka. Fein, będąc renomowanym producentem narzędzi, gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów, co jest kluczowe w branży narzędziowej. Wiertarki magnetyczne tej marki wyróżniają się wydajnością i dokładnością, co jest niezbędne w precyzyjnych pracach technicznych. Dodatkowo, Fein słynie z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, co może znacznie ułatwiać i usprawniać pracę. Produkty tej marki są również projektowane z myślą o długiej żywotności i niezawodności, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Kupując narzędzia Fein, można również liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne i serwis, co jest dużym atutem. Ponadto, wysokie standardy bezpieczeństwa stosowane przez Fein zapewniają bezpieczne użytkowanie narzędzi.

 

Akcesoria do wiertarek magnetycznych Fein

Producent Fein w swojej ofercie posiada bogaty asortyment kompatybilnych akcesoriów oraz osprzętu niezbędnego do pracy, w tym wysokiej jakości wierteł do wiercenia koronowego. W ofercie producenta znajdziemy wszystkie niezbędne rozmiary do najczęstszych zastosowań.

 

wiertła do wiertarek magnetycznych fein

 

Wiertarki magnetyczne Fein w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne wiertarki magnetyczne marki Fein - wszystkie w pełni wartościowe i zapewniające pełną wydajność. Sklep marki Fein na Domitech.pl to gwarancja oryginalności, a także bezpiecznej wysyłki i swobody wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

Gwarancja na narzędzia do wiercenia koronowego od Fein

Kupując wiertarkę rdzeniową marki Fein z naszego sklepu stacjonarnego lub sklepu internetowego - masz pewność że otrzymasz pełnowartościowych produktów, podlegających pełnej gwarancji producenta. Sprawdź zasady gwarancji Fein.

pixel