Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zaciskarka do rur

( ilość produktów: 11 )

Zaciskarka do rur to narzędzie stworzone w celu zapewnienia dużej siły zacisku. Zaciskarka do rur elektryczna, tak samo jak ręczna - zapewnia dużą siłę, znacznie większą niż w przypadku pracy, bez odpowiedniego narzędzia. Zaciskarki do rur posiadają wymienne szczęki, które umożliwiają pracę z rurami o różnych średnicach.

zaciskarka do rur

Zaciskarka do rur / zaciskarka do rur pex

Zaciskarka do rur, to specjalistyczne narzędzie hydrauliczne, niezwykle kluczowe podczas prac hydraulicznych przy tworzeniu instalacji wod-kan. Zaciskarki do rur miedzianych, stalowych czy pex - to podstawowe narzędzie wykorzystujące cęgi zaciskowe (szczęki zaciskowe) o odpowiednim rozmiarze do zaciskania rur, zapewniając trwałe połączenie elementów instalacji.

Cęgi zaciskowe / szczęki zaciskowe do zaciskarek do rur

Cęgi zaciskowe, znane również jako szczęki zaciskowe, to podstawowe akcesoria, niezbędne do pracy z zaciskarką do rur. Podczas pracy z przewodami/rurami miedzianymi czy pex - konieczne jest dobranie odpowiedni rozmiar szczęk zaciskowych do zadanej średnicy, tworząc optymalny nacisk i zaciśniecie materiału.

Zaciskarka do rur na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego z profesjonalnymi narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech - znajdziemy niezawodne zaciskarki do rur dla hydraulików, takich marek jak Rothenberger oraz REMS - pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji.

Kupując zaciskarki do rur oraz cęgi zaciskowe z oferty naszego sklepu - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej formy płatności oraz metody dostawy.

pixel