Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosa spalinowa Stihl

( ilość produktów: 30 )

Kosy spalinowe Stihl to najlepsze rozwiązanie do pracy w terenie, przy gęstej trawie porośniętej chwastami, pełnej zaschniętych roślin, nawet po nierównej przestrzeni, z dala od źródła zasilania sieciowego. Kosa spalinowa Stihl to połączenie dużej mobilności i mocy odpowiedniej do zastosowań profesjonalnych w trudnych warunkach oraz dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość i wydajność podczas pracy.

Kosa spalinowa Stihl co to?

Kosa spalinowa Stihl to narzędzie do precyzyjnego strzyżenia, przycinania oraz cięcia powierzchniowego trawy i chwastów w sposób komfortowy i bardzo mobilny. Kosa spalinowa marki Stihl to narzędzie składające się z wału napędowego, silnika 2 lub 4-suwowego, uchwytu oraz głowicy tnącej wraz z szeregiem wielu innych technologii, które poprawiają nie tylko komfort, ale też wydajność i bezpieczeństwo.

Jak działa kosa spalinowa?

Kosa spalinowa działa na zasadzie silnika spalinowego, który napędza obrotowy mechanizm tnący, zwykle wyposażony w żyłkę nylonową lub nóż z tworzywa sztucznego bądź metalowy. Silnik spalinowy, najczęściej dwusuwowy lub rzadziej czterosuwowy, generuje moc, która jest przekazywana do wału. W przypadku kos z żyłką, szybko obracająca się żyłka ścina trawę i inne roślinności, natomiast w wersji z nożem metalowy nóż obraca się, tnąc gęstszą roślinność. Kosy te są zasilane mieszanką paliwa i oleju (w przypadku silników dwusuwowych) lub samym paliwem (w przypadku silników czterosuwowych) i są zaprojektowane tak, aby być efektywne i wygodne w obsłudze nawet na dużych, nierównych terenach.

Dla kogo kosy spalinowe Stihl?

Kosy spalinowe Stihl są idealne dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją zieleni, takich jak ogrodnicy czy pracownicy służb miejskich, którzy potrzebują niezawodnych i wydajnych narzędzi do intensywnej pracy. Są również doskonałym wyborem dla właścicieli dużych działek i gospodarstw, którzy szukają trwałego, mocnego sprzętu do regularnego koszenia trudnych, zarośniętych terenów. Dzięki wysokiej jakości wykonania i technologii redukcji drgań, kosy te zapewniają komfort i efektywność nawet podczas długotrwałego użytkowania.

 

kosa spalinowa Stihl

Kosa spalinowa Stihl z uchwytem obwiedniowym i żyłkowym systemem tnącym 

 

Rodzaje spalinowych kos Stihl

Kosy Stihl zasilane benzyną, to najbardziej wydajne kosy mechaniczne Stihl. Narzędzia wykorzystują nowoczesny silnik Stihl 2-Mix, który jest równocześnie mocny i oszczędny. Oddzielane w tym silniku spaliny od mieszanki redukują do minimum straty energii związane z wymianą gazów - zapewniając dużą moc i redukcje zapotrzebowania kosy na paliwo.

Lekkie kosy Stihl z silnikiem spalinowym

W ofercie kos Stihl z silnikiem spalinowym znajdziemy produkty z serii FS, modele oznaczone symbolami FS 38, FS 40, FS 55. Narzędzia te wyróżniają się małą masą, nie przekraczająca 5 kg oraz mocą silnika do lżejszych prac, do 1 KM.

Poręczne, lekkie kosy STIHL nadają finalny szlif podczas dbania i pielęgnacji ogrodu. Urządzenia te stanowią idealne uzupełnienie do kosiarek, zapewniając praktyczne wykończenie po koszeniu trawnika.

 • Mocne urządzenia dla użytkowników okazjonalnych
 • Do koszenia niewielkich trawników
 • Do wyrównywania krawędzi
 • Łatwy rozruch
 • Z prostym lub wygiętym wysięgnikiem

Kosy Stihl do domu i ogrodu z silnikiem spalinowym

Dla bardziej wymagających, indywidualnych użytkowników Kos Stihl, w klasie narzędzi spalinowych znajdziemy modele z symbolami FS 56 (do małych trawników), FS 70 (do średnich powierzchniowo trawników) oraz model FS 89 (do większych trawników). Są to narzędzia przeznaczone do częstszych prac, które standardowo posiadają uchwyt oburęczny.

 • Ogrody i działki o większej powierzchni
 • Do pielęgnacji większych trawników
 • Mocne urządzenia wyposażone w rożne narzędzia tnące

Wydajniejsze spalinowe kosy Stihl dla rolnictwa i ogrodnictwa z silnikami spalinowymi

Kosy Stihl oznaczone symbolami FS 94, FS 120, FS 131, FS 235, FS 240 oraz FS 260 to modele do profesjonalnych zastosowań ze sztywnym wałem napędowym i jednopunktowym systemem antywibracyjnym. Narzędzia te posiadają wydajne silniki 2-MIX lub 4-MIX, o pojemność skokowej od 24,1 do 41,6 cm3, a ich moc w wynosi od 1,2 KM do 2 KM. Wszystkie kosy z tej grupy posiadają oburęczne uchwyty, wymienne narzędzia tnące oraz współpracują z szelkami nośnymi.

Idealne narzędzie do koszenia dużych powierzchni, wycinania chwastów, zarośli i małych drzew. Bardzo mocne kosy Stihl to wytrzymałe i niezawodne urządzenia, które ułatwią pracę na trudnym terenie.

Kosy Stihl z silnikami spalinowymi radzą sobie doskonale wszędzie tam, gdzie standardowe kosiarki jezdne nie dadzą rady, bez problemu pokonując zbocza porośnięte drzewami i krzewami.

Polecane do wszechstronnych prac w rolnictwie i ogrodnictwie.

 • Bardzo mocne i wytrzymałe
 • Do wykaszania dużych chwastów
 • Do pielęgnacji młodników
 • Odpowiednie do twardych zarośli i krzewów

Najmocniejsze benzynowe kosy Stihl dla profesjonalistów

Kosy Stihl dedykowane profesjonalistom to narzędzia dla pracowników leśni, architektów krajobrazu lub firm zajmujących się pielęgnacją zieleni na terenach miejskich/komunalnych. Modele tej grupy sprawdzą się idealnie do koszenia twardej trawy i zarośli na poboczach, skarpach, aż po przerzedzanie młodników.

 

klosa stihl

Profesjonalna plecakowa kosa spalinowa Stihl do pracy w trudnych warunkach

 

Kosy spalinowe Stihl - modele profesjonalne

Profesjonalne kosy Stihl napędzane jednostkami spalinowymi, oznaczone symbolami FS 311, FS 360, FS 410, FS 460, FS 490, FS 560 oraz plecakowa kosa Stihl z silnikiem spalinowym FR 410 - to najbardziej zaawansowane kosy Stihl, które zostały zaprojektowane do najtrudniejszych warunków. Wszystkie kosy Stihl z tej kategorii posiadają minimum 300 mm średnicy roboczej, 4-punktowy system antywibracyjny, sztywny wał napędowy, wielofunkcyjny przełącznik, praktyczną regulację uchwytu, możliwość pracy z szelkami oraz możliwość wymiany głowicy/narzędzia tnącego.

Najmniejszy model - FS 311 posiada zastosowaną technologię automatycznej dekompresji oraz silnik Stihl 4-MIX, pozostałe modele wykorzystują silniki Stihl 2-MIX oraz korzystają z technologii Stihl M-Tronic (M) oraz Stihl ErgoStart (E).

Moc znamionowa narzędzi w tej kategorii mieści się między 1,9-3,8 KM, przy pojemnościach od 36,3 do 57,1 cm.

 • Komfortowe, trwałe i mocne urządzenia profesjonalne
 • Dla pracowników leśnych i architektów krajobrazu
 • Dla firm zajmujących się pielęgnacją zieleni na terenach komunalnych
 • Do usuwania zarośli
 • Do wykaszania dużych powierzchni
 • Do prac związanych z cięciem i rozdrabnianiem w lesie

Rodzaje silników Stihl-2 MIX oraz Stihl 4-MIX

W zależności od wykorzystywanego silnika - narzędzie do spalania korzysta z paliwa lub mieszanki paliwowej. Zależne jest to od typu i pracy silnika. Silniki 2 suwowe korzystają z mieszanki paliwa z olejem, w celu smarowania komory bezpośrednio z mieszanki, gdy silniki 4 suwowe do pracy wykorzystują czystą benzynę, a olej wlewany jest do specjalnego zbiornika. Silniki dwusuwowe przez uproszczony schemat działania zapewniają większą moc z tej samej pojemności - kosztem konieczności korzystania z mieszanki paliwowej i niekiedy większej emisji spalin. Silniki czterosuwowe posiadają natomiast lepszą wydajność paliwową (ekonomiczniejsza praca), cichszą pracę i mniejszą emisję spalin.

 

Dlaczego warto postawić na markową kosę spalinową Stihl?

Marka Stihl jest powszechnie uznawana za lidera w branży narzędzi ogrodniczych, a inwestycja w spalinową kosę tej firmy oferuje wiele korzyści. Kosy spalinowe Stihl słyną z wysokiej jakości wykonania i niezawodności, co jest kluczowe w przypadku intensywnego lub profesjonalnego użytkowania. Są również wyposażone w zaawansowaną technologię silników, która zapewnia lepszą efektywność paliwową oraz mniejszą emisję spalin, co przekłada się na mniejsze obciążenie środowiska i niższe koszty eksploatacji. Dodatkowo, ergonomiczny design i dostępność różnorodnych akcesoriów sprawiają, że są one wygodne w użyciu i można je dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika. Firma Stihl oferuje również szeroką sieć serwisową oraz dostępność części zamiennych, co gwarantuje długotrwałe wsparcie po zakupie produktu.

 

Kosa spalinowa Stihl czy podkaszarka elektryczna/akumulatorowa?

Decyzja dotycząca źródła zasilania narzędzi - nie tylko ogrodowych to wybór najbardziej odpowiedniego do danego środowiska pracy i oczekiwanej mocy. Narzędzia akumulatorowe przez zasilanie bateryjne (podkaszarki akumulatorowe Stihl) dostarczają swobodę działania w terenie, lecz ograniczają skuteczność przy dłużej pracy przez konieczność wymiany akumulatorów, nie dostarczając też często mocy, narzędzi tej samej klasy, zasilanych sieciowo (podkaszarki elektryczne Stihl). Kompromisem pomiędzy dużą mocą, a mobilnością są kosy spalinowe Stihl.

 

Kosy spalinowe Stihl na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór narzędzi ogrodowych, w tym bogatą ofertę marki Stihl, pośród której znajdziemy wszystkie dostępne u producenta modele kos spalinowych. Wybierając kosę spalinową Stihl z oferty naszego sklepu - wybierasz pośród oryginalnych urządzeń, które zapewnia pełną wydajność i podlegają pełnej gwarancji, zgodnie z zasadami i warunkami producenta. Kupując kosę z silnikiem spalinowym Stihl z naszej oferty - masz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym możliwość leasingu i zakupu na raty.

 

pixel