Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do żywopłotu

( ilość produktów: 233 )

Domitech Sklep i Serwis to miejsce, w którym nabyć można nożyce do żywopłotu, czyli jedno z podstawowych narzędzi ogrodowych, które pozwala na utrzymanie ogrodu w dobrym stanie i kontrolę jego walorów estetycznych. Dobrze jest postawić na wysokiej jakości sprzęt, który będzie służył przez wiele sezonów z taką samą skutecznością – w przeciwnym wypadku potrzeba wymiany narzędzia może pojawić się w najmniej oczekiwanym momencie, gdy akurat będzie nam zależało na schludnym wyglądzie ogrodu.

Żywopłot najczęściej okala nasz teren ogrodowy, zapewniając większą intymność i poczucie przebywania na własnym terenie, czyniąc miejsce przytulnym. Rola żywopłotu jest równie ważna, co wszelkiego rodzaju roślin dekoracyjnych, dlatego należy odpowiednio o niego zadbać. W zależności od wysokości, szerokości i długości żywopłotu powinniśmy dobrać odpowiednie narzędzie, którego możliwości będą możliwie najbardziej zadowalające. W ofercie Domitech Sklep i Serwis znajdują się różnego rodzaju nożyce do żywopłotu ręczne, sieciowe, spalinowe i akumulatorowe których wybór należy dobrze przemyśleć.

Nożyce do żywopłotu ręczne

Ręczne nożyce do żywopłotu do proste narzędzia, których używa się poprzez przyłożenie elementów tnących do miejsca cięcia rośliny i naciśnięcie rączek. Ich w pełni manualna obsługa jest jedną z podstawowych cech odpowiadających za dużą popularność tych narzędzi. Ich budowa zapewnia użytkownikowi dużą manewrowość i mobilność, umożliwiając dotarcie do miejsc trudno dostępnych, takich jak na przykład przewężenia. Ich prosta obsługa sprawia, że są niezwykle uniwersalne można za ich pomocą przycinać zarówno niskie, jak i wysokie żywopłoty. Ze względu na siłowy sposób używania ręcznych nożyc do żywopłotu sprawdzają się one przede wszystkim przy pracach lekkich i niewymagających.

Nożyce do żywopłotu z zasilaniem sieciowym

W ofercie Domitech Sklep i Serwis znajdują się również sieciowe nożyce do żywopłotu, które zdają egzamin przede wszystkim przy gęstych żywopłotach i wysokich żywopłotach ich ząbkowane ostrza radzą sobie z dużą liczbą gałązek, a długość pozwala dosięgnąć wysokich punktów roślinnego ogrodzenia. Dużym atutem elektrycznych nożyc do żywopłotu jest ich lekkość, umożliwiająca komfortowe prowadzenie działań w każdej pozycji roboczej. Prosta obsługa tego typu nożyc do żywopłotu sprawia, że korzystanie z nich jest przyjemne. Należy jednak pamiętać, że są to narzędzia podłączone do źródła prądu, dlatego nie powinno się używać ich do cięcia mokrych roślin bądź podczas deszczu.

Nożyce do żywopłotu z zasilaniem spalinowym

Spalinowe nożyce do żywopłotu charakteryzują się dużą mocą, zdolną do radzenia sobie z roślinami o najgrubszych gałęziach. Dzięki brakowi konieczności podłączenia do gniazdka użytkownik ma dużą swobodę działania, przez co możliwa jest wygodna praca także w miejscach trudno dostępnych. Wysoka moc spalinowych nożyc do żywopłotu dostępnych w ofercie Domitech Sklep i Serwis przekłada się na skuteczne cięcie gęstych żywopłotów, co w połączeniu z mobilnością sprawia, że w ręce obsługującego trafia narzędzie bardzo uniwersalne o wysokim stopniu niezawodności. Są to narzędzia skierowane przede wszystkim do profesjonalistów oraz osób, które przycinają żywopłoty w sposób regularny, z dużą częstotliwością.

Nożyce do żywopłotu z zasilaniem akumulatorowym

Akumulatorowe nożyce do żywopłotów to narzędzia o dużej mobilności przy jednocześnie niskiej wadze, dlatego też są bardzo częstym wyborem. Dzisiejsza technologia budowania akumulatorów pozwala na prowadzenie długotrwałych działań bez konieczności robienia przerw na ładowanie baterii zasilającej. Dzięki temu rodzajowi zasilania operator nie jest ograniczony kablem, co zapewnia mu większe pole manewru i dojście do trudno dostępnych miejsc. Akumulatorowe nożyce do żywopłotów znajdujące się w ofercie Domitech Sklep i Serwis cechują się niewielkimi rozmiarami, które ułatwiają przycinanie żywopłotów w przewężeniach.

Na co zwrócić uwagę wybierając nożyce do żywopłotu

Wybierając nożyce do żywopłotu, należy wziąć pod uwagę kilka parametrów, aby móc dostosować je do potrzeb naszego ogrodu. W ręcznych nożycach do żywopłotu kluczową rolę będą odgrywać uchwyty, gdyż ich konstrukcja wpływa bezpośrednio na wygodę użytkowania. W przypadku nożyc sieciowych istotna będzie długość kabla należy wybrać taką, która dosięgnie do najdalszego miejsca w naszym ogrodzie, aby zapewnić sobie komfortową pracę. Kluczowa będzie także szerokość cięcia, która istotna jest między innymi podczas przycinania żywopłotu w wąskich, trudno dostępnych miejscach. Spalinowe nożyce do żywopłotów charakteryzują się dużą mocą, aczkolwiek pomiędzy poszczególnymi modelami występują znaczne różnice w tej kwestii dlatego też powinno się wybrać taki model, którego moc będzie odpowiednia dla długości żywopłotu. Domitech Sklep i Serwis oferuje zróżnicowany wybór akumulatorowych nożyc do żywopłotu. Jednym z najważniejszych aspektów jest tutaj pojemność akumulatora, gdyż określa ona czas pracy narzędzia. W przypadku każdego rodzaju nożyc do żywopłotu istotnym elementem jest długość ostrza, gdyż od niej zależy, jak wysoki żywopłot będzie można za ich pomocą przyciąć.

Nożyce do żywopłotu w Domitech

W ofercie sklepu Domitech posiadamy szeroki wybór nożyc do żywopłotu z zasilaniem sieciowym elektrycznym, akumulatorowym oraz z zasilaniem spalinowym takich producentów jak AWTOOLS, Black & Decker, Bosch, DeWALT, Fiskars, Gardena, HiKOKI, Makita, Metabo, NAC, Ryobi, Stanley Fatmax, Stiga, Stihl oraz Worx. Wszystkie oferowane przez nas produkty z kategorii nożyce do żywopłotu - to oryginalne narzędzia ogrodniczne, pochodzące z oficjalnej dystrybucji - podlegające pełnej gwarancji, deklarowanej przez producenta. Wybierając nożyce do żywopłotu z naszej oferty sklepu internetowego masz wybór dogodnej formy dostawy oraz płatności, w tym możliwość odbioru osobistego lub płatności za pobraniem (płatność przy odbiorze).

pixel