Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wera Joker

( ilość produktów: 30 )

Wera Joker to linia wysokojakościowych produktów z przeznaczeniem do przemysłu, warsztatów samochodowych, profesjonalnych linii montażowych oraz wszędzie tam, gdzie występują połączenia śrubowe. Wera to nie są zwykłe kluce płaskie. Producent zadbał, o to aby klucze te wyróżniały się na tle konkurencji. Zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów, a także zaimplementowano w nich innowacyjne technologie o których przeczytasz niżej.

Jakie klucze do warsztatu?

Przykładem narzędzi, które powinny być na wyposażeniu każdego z warsztatów czy garażu są klucze. Mogą być to klucze płaskie, klucze płasko oczkowe bądź klucze samonastawne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, niemniej do ich podstawowych zadań należą połączenia śrubowe. Niezależnie od tego czy śruba jest odkręcana, czy też dokręcana - bez udziału narzędzi jest to zadanie niemalże niemożliwe. Każde połączenie śrubowe powinno zostać wykonane z odpowiednim momentem obrotowym. Problemu nie stanowią nowo powstałe połączenia śrubowe. Problem pojawia się wówczas, gdy śruba jest zapieczona. Z pomocą mogą przyjść klucze Wera Joker.

Klucze Wera Joker

Głównym założeniem klucza jest odkręcenie bądź dokręcenie śrub. Każdy klucz poradzi sobie z nowym, łatwo dostępnym połączeniem śrubowym. Wraz z zaawansowaniem korozji oraz m.in dostępności miejsca przy połączeniu śrubowy rośnie także szansa, że śruba nie zostanie przykręcona lub odkręcona. Inaczej jednak jest w przypadku kluczy Wera. Producent bacznie obserwuje potrzeby rynku i analizuje opinie klientów. Wynikową tego działania jest produkcja wysokiej jakości kluczy o szerokim spektrum zastosowań. Jednym z nich jest dotarcie do skorodowanego połączenia śrubowego w trudno dostępnym miejscu i wykonanie zadania.

Zalety kluczy Wera

Klucze Wera wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim jakością wykonania oraz technologiami opatentowanymi przez producenta. Dzięki swojej budowie doskonale leżą w dłoni. Producent kluczy dostosowuje się do potrzeb rynkowych przez co rozwiązania wprowadzane podczas projektowania oraz wytwarzania kluczy w znacznym stopniu usprawniają pracę. Specjalne wycięcia w szczękach, wysokojakościowe mechanizmy zapadkowe, małe kąty pracy, zmiana kierunku pracy - to zaledwie część potencjału jakie posiadają klucze Wera.

Rodzaje kluczy Wera Joker

Wera Joker to linia wysokojakościowych kluczy różnego przeznaczenia. W zależności od oznaczenia serii mają one różne zastosowania:

 • Wera Joker 6000 - to narzędzia ręczne, które z jednej strony posiadają klucz płaski, z drugiej strony natomiast posiadają klucz oczkowy z grzechotką, która ma 80 zębów. Pozwala to na osiągnięcie kąta pracy wynoszącego 5°, ułatwiającego w znacznym stopniu pracę w miejscach o ograniczonej możliwości operowania narzędziem ręcznym.
 • Wera Joker 6001 - to narzędzia ręczne, które podobnie jak seria 6000 posiadają klucz płaski z jednej strony narzędzia, z drugiej strony posiadają klucz oczkowy z grzechotką. Różnicą między tymi modelami jest przełącznik obrotów w grzechotce, który umożliwia zmianę trybu pracy klucza bez konieczności jego wyjmowania. Ponadto grzechotka osadzona jest pod kątem 15°, co ułatwia pracę w warunkach ograniczonej manewrowości.
 • Wera Joker 6002 - to narzędzie ręczne, które z obu stron posiada klucz płaski o różnych rozmiarach. Przykładowo Wera Joker 6002 o numerze Wera 05020260001 posiada z jednej strony klucz płaski o rozmiarze 20mm, natomiast po przeciwległej stronie posiada klucz płaski o rozmiarze 22mm. Klucze płaskie są klasycznym narzędziem do odkręcania bądź przykręcania sześciokątnych śrub oraz nakrętek.
 • Wera Joker 6003 - to narzędzie ręczne posiadające klucz płaski z jednej strony, z przeciwległej natomiast posiada klasyczny klucz oczkowy bez mechanizmu z grzechotką. Klucz oczkowy w tym modelu jest pochylona o 15°. Ułatwia to pracę w miejscach o utrudnionym dostępie.
 • Wera Joker 6004 - to samonastawny klucz dopasowujący się do rozmiaru nakrętki bądź łba śruby. Specjalnie zaprojektowane szczęki pozwalają na odkręcanie i przykręcanie śrub bez ryzyka ich uszkodzenia. Kąt pracy tym kluczem wynosi zaledwie 30°. Zestaw kilku kluczy Wera Joker 6004 z powodzeniem może zastąpić niejeden zestaw kluczy płaskich.

Co to klucze Wera?

Klucze Wera to narzędzia ręczne, które wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej. Stal użyta do produkcji narzędzi charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi. Zapewnia to bardzo długą żywotność klucza, trwałość oraz odpowiednią wytrzymałość w trakcie jego pracy. Aby zapewnić jeszcze lepszą ochronę i wydłużyć żywotność kluczy, pokrywane są one powłoką antykorozyjną. Klucze Wera posiadają powłokę chromowo-niklową, która bardzo dobrze chroni stal przed działaniem korozji. Ponadto cechują się wytrzymałością na zginanie, pozwalając tym samym na odkręcenie zapieczonych śrub.

pixel