Darmowa dostawa od 399,00 zł

Etui na telefon

( ilość produktów: 10 )

Etui na telefon to praktyczny pokrowiec umożliwiający bezpieczne przechowanie telefonu podczas prac remontowych czy budowlanych. Skutecznie zabezpiecza on urządzenie przed pyłem i innymi zabrudzeniami, a jednocześnie daje do niego łatwy dostęp w każdym momencie. Niektóre modele posiadają także dodatkowe przegródki oraz mocowania zwiększające funkcjonalność etui.

Etui na telefon - co to?

Etui ochronne na telefon to wygodne akcesorium dla osób, które wykonują różnego rodzaju prace budowlane lub wykończeniowe i chcą odpowiednio zabezpieczyć swojego smartfona przed uszkodzeniami. Umożliwia wygodne umieszczenie urządzenia na pasie narzędziowym gwarantując bezpieczny transport telefonu w trudnych warunkach. Etui zapobiega przypadkowemu uderzeniu telefonem o twarde elementy konstrukcyjne oraz zabrudzeniom wynikającym z kontaktu z pyłami lub materiałami budowlanymi.


Pokrowce do telefonu - rodzaje

Na rynku dostępne są rożne typy etui na telefon kompatybilne z pasami narzędziowymi. W zależności od położenia na pasku można je podzielić na poziome oraz pionowe. Pokrowce pionowe są wygodniejsze w obsłudze i pozwalają szybko i sprawnie sięgać po telefon. Lepiej też zabezpieczają urządzenie przed wypadnięciem, kiedy nie są zapięte. Poziome organizery zapewniają natomiast lepszą stabilizację i minimalizują ryzyko zahaczenia o wystające elementy, takie jak pręty zbrojeniowe czy różnego rodzaju krawędzie.


Na co zwrócić uwagę przy zakupie etui na telefon?

Podczas wyboru odpowiedniego pokrowca należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników, wpływających na jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Sposób mocowania

Większość pokrowców umożliwia szybki i wygodny montaż przy użyciu wytrzymałego metalowego klipsa. Można go zaczepić zarówno na pasie narzędziowym, jak i na zwykłym pasku do spodni. Niektóre modele umożliwiają też przypięcie do specjalnych pętli lub oczek montażowych za pomocą niewielkiego karabinka.

Warto również określić, w jakiej pozycji przenosić telefon podczas zaplanowanych prac, by dobrać etui zaprojektowane do noszenia w pionie lub w poziomie.

Rodzaj zapięcia

Na odpowiednie zabezpieczenie telefonu duży wpływ ma rodzaj zapięcia, w jaki wyposażone jest etui. Najlepszą ochronę oferują kieszenie, które można całkowicie zamknąć używając zamka błyskawicznego. Innym dostępnym rozwiązaniem są klapy z rzepem, pozwalające na łatwą obsługę jedną ręką i mniej awaryjne od suwaków.

Wyściółka

Jeśli priorytetem jest uzyskanie jak najlepszej ochrony telefonu warto wybrać model wyposażony w miękką wyściółkę, skutecznie tłumiącą wstrząsy i dobrze izolującą urządzenie od zewnętrznych elementów. Dobrym rozwiązaniem są także usztywnione ścianki.

Funkcjonalne dodatki

Wiele pokrowców pełni rolę praktycznych organizerów, umożliwiających nie tylko wygodne przenoszenie telefonu, ale także przechowywanie innych drobnych przedmiotów, które warto mieć przy sobie. Niektóre modele posiadają osobne przegrody na dokumenty, wizytówki czy karty płatnicze, popularne są także kieszenie na notes oraz elastyczne uchwyty do długopisu czy ołówka stolarskiego.

Wśród dodatkowych elementów często spotykane są także karabinki umożliwiające podwieszenie pokrowca na pasie lub kamizelce albo przypięcie do niego kluczy.

Etui na telefon, model ToughBuilt TB-33-C


Etui do telefonu - dla kogo?

Pokrowce na telefon okażą się przydatne w wielu branżach, wymagających skutecznego zabezpieczenia telefonu przed warunkami panującymi w środowisku roboczym. Sprawdzą się podczas prac warsztatowych, budowlanych i remontowych, ale mogą być też z powodzeniem używane na działce lub w ogrodzie. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by korzystać z etui także w życiu codziennym, podczas wypadów do lasu czy na rower. Pokrowce na telefon to produkty adresowane do szerokiego grona odbiorców w każdej grupie użytkowników.


Pokrowce do telefonów w Domitech

W sklepie z profesjonalnymi narzędziami i akcesoriami Domitech można znaleźć duży wybór pokrowców na telefon przystosowanych zarówno do użytku z pasami monterskimi, jak i zwykłymi paskami. W asortymencie znajdują się pokrowce takich producentów, jak ToughBuilt czy Makita. Dokonując zakupu na naszej stronie internetowej możesz wybrać najlepszą formę płatności oraz sposób dostawy i masz pewność sprawnej realizacji zamówienia.

pixel