Pilarka stołowa akumulatorowa

( ilość produktów: 12 )

Pilarka stołowa akumulatorowa to jedno z najnowocześniejszych narzędzi obecnie dostępnych na rynku. Akumulatorowa pilarka stołowa to rozwiązanie dla tych, których do tej pory ograniczało miejsce, w którym znajduje się pilarka stołowa, ponieważ ten wariant można zabrać ze sobą wszędzie. Aby uwypuklić zalety płynące z bezprzewodowości akumulatorowej pilarki stołowej należy scharakteryzować tradycyjną odmianę tego urządzenia.

Czym jest akumulatorowa pilarka stołowa?

Pilarka stołowa to narzędzie, dzięki któremu można przecinać takie materiały, jak drewno, płytki ceramiczne, aluminium czy, zależnie od egzemplarza, beton. W Domitech Sklep i Serwis dostępne są wersje do domowego użytku, których rozmiary pozwalają na zamieszczenie ich w garażu czy przydomowym warsztacie, jak i te przeznaczone do obróbki materiałów o większych gabarytach i twardościach. Akumulatorowe pilarki stołowe zachowują możliwości na tym samym poziomie, przy jednoczesnej mobilności charakterystycznej dla każdego innego elektronarzędzia z zasilaniem akumulatorowym.

Czym się wyróżniają akumulatorowe pilarki stołowe?

Akumulatorowa pilarka stołowa charakteryzuje się gabarytami mniejszymi od tych, do których przyzwyczaiły nas pilarki sieciowe. Dzięki temu użytkownik jest bardziej mobilny i może zaproponować klientowi o wiele więcej niż dotychczas – akumulatorową pilarkę można bez problemu wozić w samochodzie, czyniąc z niego warsztat na kółkach z prawdziwego zdarzenia. Projektowaniu tych urządzeń nie towarzyszyły kompromisy, dlatego są one w stanie wykonywać nawet najcięższe prace. Konstrukcja jest wytrzymała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co podkreśla jej niezawodność.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru akumulatorowej pilarki stołowej?

  • Wydajność – zależna od mocy silnika – im jej więcej, tym większa wydajność. Przy wyborze warto kierować się możliwie jak najwyższy współczynnikiem mocy silnika w ramach naszego zakresu działań.
  • Precyzja – im więcej obrotów, tym większa dokładność cięcia. Ilość obrotów zależy od mocy silnika, wobec czego należy kierować się jak najlepszym stosunkiem między mocą silnika a maksymalną osiąganą dzięki niej ilością obrotów.
  • Stabilność – uzależniona jest od tego, z jakiego materiału została wykonana podstawa i rama. Im wyższa stabilność, tym większa pewność cięcia i gwarancja, że będzie ono precyzyjne. Ma to także duży wpływ na bezpieczeństwo operatora i komfort pracy.
  • Gabaryty – to od nich będzie zależeć mobilność naszego warsztatu oraz maksymalne wymiary obrabianych materiałów. W zależności od rodzaju wykonywanych prac powinniśmy wybrać urządzenie o takich wymiarach, aby było w stanie spełnić nasze oczekiwania.
/gfx/pol/menu_buttons3.js.gzip?r=1732099131 pixel