Darmowa dostawa od 99,00 zł

Zagłębiarka Festool

( ilość produktów: 24 )

Zagłębiarka Festool to ogromna trwałość połączona z wysoką wydajnością i najwyższą precyzją. Intuicyjnie obsługiwana zagłębiarka pozwoli wykonywać cięcia w różnych materiałach, począwszy od drewna, poprzez płyty z lekkich metali, aż po tworzywa sztuczne. Zagłębiarka Festool jest dopracowywana w najdrobniejszych szczegółach, co zapewnia maksymalną niezawodność i znakomite wyniki podczas pracy. Wybierając markę Festool operator otrzymuje również gwarancję jakości obrabianych materiałów. Sprawdź poniższą ofertę i postaw na zagłębiarki Festool, które gwarantują wysoki poziom zadowolenia.

Piła Festool - jak działa praca zagłębiarki.

Zagłębiarka Festool to elektronarzędzia służące do precyzyjnego cięcia drewna, laminatów oraz innych materiałów. Cechą charakterystyczną zagłębiarek, którą odróżnia je od tradycyjnych pilarek tarczowych, jest możliwość wykonywania cięcia wgłębnego w dowolnym miejscu materiału, a nie tylko od krawędzi jak w przypadku tych drugich. Istotną cechą takiego elektronarzędzia jest również możliwość regulacji głębokości zanurzenia się tarczy tnącej, co pozwoli na wykonywanie precyzyjnych nacięć lub rowków oraz frezów, które można wykorzystać na różne sposoby. Zagłębiarka Festool wyposażona jest w specjalny, wysuwany przed tarczą tnącą klin prowadzący. Ułatwia on ustawienie urządzenia i zapewnia bezpieczne korzystanie z elektronarzędzia. Zagłębiarka Festool pozwala również na regulację kąta cięcia oraz posiada przyłącze do odkurzacza.

   

Do jakich zadań przyda się zagłębiarka?

Zagłębiarka Festool przyda się podczas wielu różnych zadań. Najczęściej kojarzona będzie z działaniem z materiałami drewnianymi i drewnopodobnymi. Urządzenie używane przez profesjonalistów oraz amatorów do zadań związanych z obrabianiem desek, docinaniem listew, paneli podłogowych, parkietów i płyt meblowych. Z racji tego, że zagłębiarka pozwala na pracę nie tylko od brzegu materiału, ale również od jego środka, doskonale poradzi sobie z wycinaniem otworów w blatach pod AGD kuchenne. Dzięki możliwości ustawienia głębokości cięcia urządzeniem można wykonać frezy pod listwy LED oraz przewody. Zagłębiarka Festool również pozwoli na wykonywanie przekrojów wgłębnych, szczelin dylatacyjnych oraz na zwykłe przecinanie i skracanie materiałów.
  zaglebiarka-festool
     
 zaglebiarka-festool  

Zagłębiarka Festool - technologie poprawiające bezpieczeństwo.

Produkty marki Festool rozpoznają zagrożenia dużo wcześniej niż człowiek, co znacząco poprawia bezpieczeństwo pracy. Pozwala to ochronić się przed poważnymi skaleczeniami w sytuacjach, kiedy poziom Twojej koncentracji spadnie lub zostanie rozproszony. Inteligentne technologie stosowane w elektronarzędziach Festool zapewniają najlepszą ochronę przed trwałymi i ciężkimi urazami. Zagłębiarki Festool wyposażone w funkcję KickbackStop niwelują efekt gwałtownego wzrostu sił pomiędzy elementem obrabianym a urządzeniem, które może mieć poważne konsekwencje dla operatora elektronarzędzia. Z racji napędzanego do tyłu ostrza wystarczy małe przechylenie między krawędziami tnącymi a materiałem, mogące wystrzelić zagłębiarkę w stronę użytkownika. Innym ważnym elementem poprawiającym i bezpieczeństwo pracy, jest hamulec elektryczny, który wyhamowuje tarczę niemalże natychmiastowo. Zagłębiarka Festool posiada też doskonale widoczne oznaczenia na obudowie pilarki, pokazujące początek i koniec zakresu cięcia tarczy.
     

Zagłębiarka Festool z prowadnicą - dlaczego warto kupić zestaw?

Zagłębiarka Festool wyposażona w dobrej jakości tarcze tnącą, w połączeniu z prowadnicą pozwoli na wykonywanie fenomenalnej jakości, idealnie prostych cięć oraz nacięć. Doskonałe połączenie, które pozwoli skrócić drzwi, płytę meblową lub deski szalunkowe. Prowadnice stosowane przy zagłębiarkach Festool wyposażone są w pasek ślizgowy, który ułatwia przesuw maszyny oraz specjalne zabezpieczenie przeciwodpryskowe zapewniające idealne cięcie materiału bez wyrw obrabianej krawędzi. Dodatkowym autem korzystania z takich zestawów jest to, że zagłębiarka Festool posiadać będzie dobre pozycjonowanie nawet na gładkich i śliskich materiałach.
   zaglebiarki-festool
     
 festool-zaglebiarka  

Na jakie parametry zwrócić uwagę podczas wyboru zagłębiarki Festool

Podczas zakupu zagłębiarki warto, jest zwrócić uwagę, jaką mocą dysponuje urządzenie, ponieważ to ten parametr jest odpowiedzialny za szybkość oraz jakość cięcia przez elektronarzędzie. Głębokość penetracji oraz możliwość ustawienia kąta będzie również ważnym parametrem, który może zadecydować o naszym wyborze. Wspomniane wyżej technologie, jakie producent stosuje w zagłębiarkach Festool, dodatkowo zwiększą nasze bezpieczeństwo. Zasilanie to parametr, który zapewni nam możliwość pracy bez konieczności ładowania akumulatorów lub przeciwnie - pozwoli na pracę nawet w miejscach pozbawionych dostępu do prądu.
     

Domitech pomaga wybrać, która zagłębiarka Festool będzie odpowiednia.

W ofercie sklepu Domitech.pl posiadamy wiele modeli zagłębiarek Festool, zarówno te, które są zasilane sieciowo oraz w wersji zasilanej akumulatorami. Producent zapewnia, że obie wersje elektronarzędzia pozwolą na szybką i wydajną pracę związaną z obrabianiem wszelkiej maści materiałów. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem idealnie dopasowanego narzędzia do Twoich potrzeb, co sprawi, że praca z zagłębiarką Festool stanie się prosta i przyjemna.
   zaglebiarka-festool

 

pixel