Darmowa dostawa od 399,00 zł

Szlifierka kątowa Metabo

( ilość produktów: 158 )

Szlifierka kątowa Metabo to elektronarzędzie niemieckiej produkcji, które cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowością. Niemal wszystkie modele szlifierek kątowych Metabo wyposażone są w mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe, które bez zwłoki wyłącza silnik w przypadku zaklinowania się tarczy. Szlifierki kątowe Metabo mogą również być wyposażone w mechaniczny hamulec tarczy wyhamowujący ją w czasie krótszym niż 2 sekundy, który oferuje użytkownikom maksymalne bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz szlifierki metabo akumulatorowe oraz te zasilane sieciowo.

Szlifierka kątowa metabo

 

Szliferka kątowa Metabo - kluczowe parametry

Szlifierki kątowe Metabo to elektronarzędzia o zróżnicowanych parametrach, które pozwalają dopasować narzędzie do naszych potrzeb oraz zapewniają mu uniwersalność. Już na samym początku wyboru musimy określić, do jakich zadań będziemy wykorzystywać narzędzie, co pomoże w decyzji, z jaką średnicą tarczy będzie mogła pracować szlifierka kątowa Metabo.

Następnym kluczowym parametrem jest moc elektronarzędzia. Producent w swojej ofercie posiada urządzenia o mocy od 720 do 1700 W. Prędkość obrotowa przyśpieszy czas, w jakim narzędzie będzie wykonywać swoje zadania. Szlifierka kątowa Metabo z regulacją obrotów to doskonały sposób na zwiększenie zastosowań elektronarzędzia.

 

szlifierka kątowa metabo

 

Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo

Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo doskonały wybór dla osób, które cenią sobie mobilność podczas wykonywanych prac. Nie jesteśmy ograniczeni przewodem oraz z koniecznością korzystania z przedłużacza. Inną, ważną zaletą jest to, że szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo będzie pozbawiona szczotek węglowych, co poprawia trwałość, niezawodność i niweluje konieczność ich wymiany. Szlifierka kątowa akumulatorowa Metabo będzie również pracować znacznie ciszej od jej sieciowego odpowiednika.

 

szlifierki kątowe metabo

 

Szlifierka kątowa sieciowa Metabo

Szlifierka kątowa 230 V zasilana napięciem naprzemiennym będzie zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, jednak bardziej sprawdzi się podczas stacjonarnej pracy lub wśród użytkowników, którym nie przeszkadza plączący się pod nogami przewód. Przewagę zasilanemu elektronarzędziu daje możliwość ciągłej pracy, bez konieczności wymiany lub ładowania akumulatorów. Z racji, że akumulatorowe szlifierki kątowe potrzebują dużej pojemności baterii, w przypadku zasilania sieciowego odejdzie użytkownikowi ciężar akumulatora.

 

 

Szlifierki kątowe Metabo na Domitech.pl

Kupując szlifierkę kątową Metabo na Domitech.pl, masz pewność, że otrzymasz elektronarzędzie objęte gwarancją producenta. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać odpowiednią dla Ciebie szlifierkę kątową Metabo i dołożą wszelkich starań, aby zakup przebiegł szybko i bezpiecznie. Zagwarantujemy, żeby szlifierka kątowa Metabo posiadała wszystkie technologie, które pomogą jeszcze bardziej zwiększyć efektywność Twojej pracy.

 

Szlifierka kątowa Metabo - Gwarancja i Serwis

Gwarancja

Wybierając szlifierkę kątową Metabo w naszym internetowym sklepie lub sklepie stacjonarnym - kupujesz oryginalne narzędzie podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta

Wybierz kątówkę metabo z oferty Domitech.pl - sklep online z narzędzia i elektronarzędziami Metabo, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat zasad i obowiązujących warunków gwarancji poszczególnych producentów/kategorii produktowych i nie martw się o gwarancję swoich narzędzi.

Serwis

Szlifierka katowa Metabo to narzędzie do ciężkich prac przy obróbce stali - jej cięcia i szlifowania - jednakże każde narzędzie wymaga od czasu do czasu małej naprawy, regulacji czy konserwacji w celu optymalizacji osiągów i zdolności do pracy z biegiem mijającego czasu.

Jeżeli Twoja szlifierka kątowa Metabo wymaga napraw lub działań serwisowych  - zadzwoń do nas i połącz się z naszym serwisem - pomożemy w naprawie lub sprowadzimy na Twoje życzenie części które potrzebujesz.

pixel