Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ukośnica Festool

( ilość produktów: 19 )

Ukośnica Festool to narzędzie sieciowe lub akumulatorowe do precyzyjnej obróbki drewna. Pilarki ukosowe Festool to najczęściej wybierane ukośnice w profesjonalnych warsztatach stolarskich, które cenią sobie najwyższą, bezkompromisową jakość i wydajność.

Ukośnica Festool to elektronarzędzia dla profesjonalistów, które służą do precyzyjnego cięcia materiałów, takich jak drewno czy tworzywa sztuczne, pod różnymi kątami.

Najbardziej popularne modele

 • Kapex KS 120: Jest to zaawansowany model ukośnicy, charakteryzujący się wysoką precyzją cięcia i dużą wydajnością. Posiada możliwość cięcia pod różnymi kątami oraz regulację prędkości obrotowej.
 • KS 88: To bardziej kompaktowy model, który również oferuje precyzyjne cięcie pod różnymi kątami. Jest wyposażony w funkcję podcinania, umożliwiającą precyzyjne dopasowanie cięcia do danego materiału.
 • KS 60: Jest to przenośna ukośnica, która świetnie sprawdza się przy mniejszych zadaniach. Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru, zapewnia dokładne i czyste cięcia pod różnymi kątami.
 • KSC 60: to akumulatorowa wersja modelu KS 60, ukośnica która zasilana jest wydajnymi akumulatorami 18V

Ukośnice Festool - cechy szczególne

 • Precyzja: Są to narzędzia charakteryzujące się wysoką precyzją cięcia, co jest szczególnie istotne przy precyzyjnych pracach stolarskich, montażowych i wykończeniowych.
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne: Festool stosuje zaawansowane technologie, takie jak laserowe wskaźniki cięcia, które ułatwiają precyzyjne pozycjonowanie materiału przed cięciem.
 • MobilnośćUkośnice akumulatorowe w ofercie producenta to niezwykle wydajne narzędzia, które cechują się dużą sprawnością i równie dużą precyzują co narzędzia sieciowe, umożliwiając pracę również w miejscach pozbawionych dostępu do źródła zasilania z sieci energetycznej.
 • Wygoda obsługi: Ukośnice Festool są ergonomiczne i zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Posiadają funkcje ułatwiające obsługę i regulację ustawień.

Pilarka ukosowa Festool - zastosowanie

Zastosowanie ukośnic Festool obejmuje różnorodne prace, takie jak cięcie listew, paneli podłogowych, desek czy przetłoczeń. Ukośnice Festool są szeroko wykorzystywane w branży stolarskiej, remontowej, wykończeniowej oraz przy produkcji mebli. Dzięki precyzji i wysokiej jakości wykonania ukośnice Festool cieszą się dużym uznaniem wśród profesjonalistów.

pixel