Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

( ilość produktów: 28 )

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to praktyczne narzędzie do cięcia żywopłotów i drzew na trudno dostępnych wysokościach. Urządzenie składa się z teleskopowej rączki i noży wykonanych z trwałych materiałów. Dzięki regulacji długości i zasięgu nożyce umożliwiają pracę na dużych wysokościach.

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to elektronarzędzie przeznaczone do przycinania żywopłotów i innych roślin znajdujących się na wysokościach. Nożyce posiadają teleskopową rączkę, co umożliwia regulację długości lub po prostu oferują wydłużony zasięg urządzenia względem standardowych nożyc, a tym samym ułatwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Narzędzia te zwykle są zasilane akumulatorowo lub elektrycznie, a noże są wykonane z trwałych i ostro zaostrzonych materiałów, co zapewnia skuteczne i precyzyjne cięcie.

Wygodne i wszechstronne narzędzie ogrodowe

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to narzędzia zaprojektowane tak, aby zapewniać wygodę i łatwość obsługi podczas prac na dużej wysokości. Wyposażone najczęściej w teleskopowe wysięgniki, umożliwiają dodatkową regulację długości, pozwalając dostosować ją, do wysokości żywopłotu.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji i ukształtowanym rękojeściom - narzędzia te zapewniają pewny chwyt i minimalizują zmęczenie rąk podczas długotrwałej pracy, umożliwiając cięcie na wysokościach nieosiągalnych dla typowych nożyc do żywopłotów - bez konieczności korzystania z drabiny czy ruszotowania.

Praca na większych wysokościach

Dzięki nożom do cięcia żywopłotu z wysięgnikiem możliwa jest praca na większych wysokościach bez konieczności korzystania z drabiny lub rusztowania. Narzędzia te pozwalają sięgać wysoko umieszczone gałęzie, które wcześniej były trudno dostępne - umożliwiając precyzyjne przycinanie i strzyżenie górnych części żywopłotu bez konieczności wspinania się na niebezpieczne wysokości.

Zasilanie silnikiem spalinowym lub elektryczne sieciowe i akumulatorowe

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku są dostępne w dwóch wersjach zasilania: sieciowej (230V) lub akumulatorowej. Wersja zasilana sieciowo zapewnia ciągłą moc i nie wymaga ładowania akumulatorów, co jest idealne do długotrwałych, stacjonarnych prac. Wersja akumulatorowa natomiast daje większą mobilność i niezależność od podłączenia do stałego źródła zasilania, umożliwiając swobodne poruszanie się po ogrodzie bez ciągnącego się przewodu zasilającego.

Silnik spalinowy nożyc na wysięgniku to mobilna wersja, oferująca najwyższą moc. Silnik spalinowy potrafi zaoferować największa moc, jednakze jego użytkowanie wiąże się z hałasem oraz emisją szkodliwych spalin.

 

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku

 

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku w naszej ofercie to podkuty renomowanych i znanych marek/producentów narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów do warsztatu, na budowę czy do pielęgnacji zieleni. W ofercie akumulatorowych nożyc do krzewów na wysięgniku znajdziemy produkty takich marek jak Bosch, DeWALT, Gardena, HiKOKI, Makita, Metabo, Ryobi, Stanley Fatmax oraz Stihl.

Bezpieczeństwo i wydajność

Nowoczesne Nożyce do żywopłotu na wysięgniku to narzędzia wyposażone w różnego rodzaju zabezpieczenia, które zapewniają bezpieczne korzystanie. Narzędzia te mogą mieć mechanizmy blokady, które uniemożliwiają przypadkowe włączenie, a także ochronę przed przegrzaniem. W zależności od producenta i modelu - poszczególne urządzenia mogą posiadać dodatkowo inne, indywidualne rozwiązania poprawiające komfort pracy, takie jak dodatkowe uchwyty, zaczepy do paska/szelek czy systemy antywibracyjne.

 

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku w sklepie Domitech

Nożyce do żywopłotu na wysięgniku zasilane sieciowo lub akumulatorem dostępne w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym sklepie online z narzędziami na Domitech.pl - znajdziesz szeroką ofertę oryginalnych i pełnowartościowych, praktycznych narzędzi ogrodowych, które umożliwiają łatwe przycinanie żywopłotów na większych wysokościach. Nożyce do żywopłotu na wysięgniku w naszym sklepie - to w pełni oryginalne narzędzia, pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

pixel