Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertło HEX

( ilość produktów: 121 )

Wiertła hex to akcesoria wiertarskie do użytku z wiertarko-wkrętarkami lub zakrętarkami udarowymi, które pozwalają na szybki montaż i wymianę osprzętu w elektronarzędziu, dzięki zastosowaniu uniwersalnego uchwytu sześciokątnego. Wiertło HEX charakteryzuje się 1/4" uchwytem montażowym, który umożliwia podczas korzystania z wiertarko-wkrętarki - wykorzystanie z uchwytem magnetycznym do szybkiej wymiany między wiertłem, a bitem.

Wiertła z chwytem sześciokątnym

Wiertła z chwytem sześciokątnym, określane również jako wiertło hex to popularne akcesoria wiertarskie z łbem w kształcie sześcioboku, który umożliwia montaż w zakrętarce udarowej - ten sam uchwyt, który najczęściej spotykany jest w niemal wszystkich bitach. Zestaw wierteł z mocowaniem hex, zapewnia pewny chwyt osprzętu, bez ryzyka ślizgania wiertła przy zbyt dużym oporze materiału i nie dokręcenia uchwytu wiertarskiego.

Zestaw wierteł z chwytem sześciokątnym

Zestaw wierteł hex to propozycja uniwersalnego zestawu akcesoriów wiertarskich. Narzędzia wiertarskie HEX zapewniają łatwość montażu i obsługi, a odpowiedni zestaw wierteł z mocowaniem hex - zapewnia pewność, że nie zabraknie nam żadnej potrzebnej średnicy.

Wiertła z uchwytem hex zastosowanie

Pośród tej grupy wierteł znajdziemy wiertła hex do betonu, wiertła do metalu hex oraz wiertła do drewna hex. W ofercie naszego sklepu znajdzuemy wiertła z uchwytem hex takich producentów jak DeWALT, Bosch, Maktia, Luna.

 

pixel