Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Odkurzacz do liści

( ilość produktów: 34 )

Aby nasz ogród wyglądał pięknie i zapewniał nam udany relaks, musimy zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Jednym z urządzeń, które pomogą nam w zadbaniu o dobrą kondycję ogrodu, jest odkurzacz do liści. W Domitech – Sklep i Serwis mamy duży wybór tych narzędzi, więc z pewnością każdy znajdzie u nas taki model, który w pełni sprosta jego potrzebom.

odkurzacz do liści

Co to odkurzacz do liści

do liści to narzędzie, które może łączyć dwie funkcje, czyli wydmuchiwanie i odkurzanie. Najlepiej jest wybrać model posiadający obydwa tryby pracy, przez co zyskamy urządzenie o szerokim zakresie zastosowań. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli rozdmuchiwać liście, "zagrabiając" je wszystkie w jedno miejsce, a także odkurzyć ogród z nich lub ze ściętej trawy. Kolejną zaletą wynikającą z wyboru odkurzacza ogrodowego jest oszczędność czasu i komfort pracy, gdyż jednym urządzeniem wykonamy dwa zadania, bez potrzeby zmiany korzystania z dmuchaw.

Na co zwrócić uwagę wybierając Odkurzacz do liści

Wybierając odkurzacz do liści spośród modeli proponowanych przez Domitech Sklep i Serwis, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, wśród których jedną z najważniejszych jest moc im większa, tym bardziej skomplikowane i wymagające zadania jesteśmy w stanie wykonać. Duża moc przyda się w przypadku, gdy w naszym ogrodzie jest dużo przewężeń i innych trudno dostępnych miejsc, ponieważ tylko dmuchawa o dużej mocy będzie w stanie do nich dosięgnąć.

Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę podczas kupna odkurzacza do liści, jest sposób zasilania. W ofercie Domitech Sklep i Serwis mamy odkurzacze do liści zasilane na trzy sposoby: spalinowy, elektryczny i akumulatorowy.

Odkurzacz do liści spalinowy

Spalinowe odkurzacze do liści mają swoje zalety, do których należy przede wszystkim mobilność brak kabla zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy, a także umożliwia nam dostęp do każdego miejsca w ogrodzie. Ze względu na swoją wagę spalinowy odkurzacz do liści zaleca się przy małych i średnich ogrodach.

Odkurzacz do liści elektryczny

Elektryczny odkurzacz do liści cechuje się cichą pracą, która nie zaburzy spokoju reszty domowników i sąsiadów. W zależności od długości kabla zasilającego urządzenie to sprawdzi się w ogrodach o różnej wielkości.

Odkurzacz do liści akumulatorowy

Akumulatorowy odkurzacz do liści to rozwiązanie dla poszukujących lekkiego narzędzia, którym będą mogli uporządkować nawet duże ogrody mobilność pozwoli dotrzeć w najodleglejsze miejsce naszego ogrodu, a niska waga nie wpływa negatywnie na wydajność użytkownika.

Podczas wyboru odkurzacza do liści warto wziąć pod uwagę pojemność zbiorników i obsługiwanych worków. Do wysprzątania z liści lub trawy dużego ogrodu potrzebujemy modelu, który jest w stanie dużo pomieścić, zanim będziemy musieli zrobić przerwę od pracy na opróżnienie zbiornika lub worka.

Odkurzacz do liści a dmuchawa - jakie różnice

Różnica między jedną a drugą grupą polega na zasadzie działania. Odkurzacze do liści to nic innego jak dmuchawa, która prócz nadmuchu posiada funkcję wciągania, często połączona/wyposażona dodatkowo o rozdrabniacz, który pozwala na przechowywanie w worku zbiorczym większej ilość zielonych odpadów.

Odkurzacz do liści z rozdrabniaczem

Obecność rozdrabniacza do liści w odkurzaczu ogrodowym to korzyść, która zapewnia narzędziu zdolność do pracy na większej przestrzeni. Rozdrabniacz podczas wciągania liści i trawy - szatkuje wciągnięte elementy na jeszcze drobniejsze, dzięki czemu w tej samej pojemności worku - jesteśmy w stanie pomieścić znacznie większą ilość zielonych odpadów.

Obecność rozdrabniacza to też konieczność dodatkowej konserwacji - czyszczenia. Element ten, tam samo jak w kosiarkach czy kosach może powodować zbieranie się resztek pociętej trawy i z czasem powodować blokowanie się liści i trawy.

Odkurzacze do liści w Domtiech

W sklepie Domitech.pl posiadamy odkurzacze do liści, takich marek jak Black & Decker, Bosch Professional, Bosch, DeWALT, Gardena, Hitachi HiKOKI, Makita, Maktec, Metabo, Ryobi, Stihl, Worx. Oferowane przez nasz narzędzia, elektronarzędzia oraz osprzęt i akcesoria są w pełni oryginalne i podlegają deklarowanej przez danego producenta gwarancji.

Kupując odkurzacz do liści z oferty naszego sklepu internetowego, lub stacjonarnego sklepu z sekcją ogrodową - masz pewność że otrzymasz w pełni oryginalny i sprawny sprzęt.

Zamawiając online odkurzacz do liści - masz zapewnioną swobodę wyboru formy płatności (w tym płatność online, przy odbiorze lub ratalna) oraz metody dostawy.
pixel