Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wacker Neuson

( ilość produktów: 15 )

Wacker Neuson jest firmą działającą w różnych branżach na całym świecie. Jej historia sięga 1848 roku, gdy powstał sklep dla kowali Wacker. Później – 1930 roku – na rynek został wprowadzony pierwszy na świecie młot elektryczny, co dało początek wytwarzaniu maszyn najwyżej jakości.

Szeroka rozpiętość oferty produktowej wiąże się z różnorodnymi wymaganiami klientów. Głównym zadaniem firmy jest dostarczanie takich urządzeń, które pomogą klientom w wielu codziennych wyzwaniach. Producent jest reprezentowany globalnie przez ponad 12 000 partnerów sprzedaży i serwisu, stąd również i my staliśmy się lokalnym partnerem – autoryzowanym sklepem Wacker Neuson Domitech Bydgoszcz.

Eksperci Wacker Neuson posiadają szeroką wiedzę technologiczną dotyczącą procesu produkcyjnego, a także związaną z lepszym wykorzystywaniem konkretnych urządzeń i maszyn. Centrala firmy zlokalizowana jest w północnej części Monachium. Swoją siedzibę w jednym miejscu znalazły: spółka holdingowa Wacker Neuson SE utworzona w 2011 roku, a także spółki zależne – Wacker Neuson Vertrieb Europa GmbH & Co. KG oraz Wacker Neuson Vertrieb Deutschland GmbH & Co. KG. Lokalizacja centrali nie jest przypadkowa – już w 1955 roku na jej terenie stworzony został obiekt administracyjny.

Innowacyjność produktów autoryzowanego sklepu Wacker Neuson Domitech Bydgoszcz pozwala klientom usprawniać ich pracę. Takie właśnie przesłanie towarzyszy producentowi od dawna i stworzyło fundamenty sukcesu, który odniósł Wacker Neuson. Stosowane rozwiązania technologiczne wytyczają nowe standardy w skali światowej. Dzięki nim obserwuje się skuteczniejsze sposoby wykorzystywania maszyn do zagęszczania czy przecinarek do cięcia nawierzchni.

Gama produktów producenta jest szeroka. Wśród nich wymienić należy te, które dostępne są w autoryzowanym sklepie Wacker Neuson Domitech Bydgoszcz. Zagęszczarki płytowe pozwalają zagęszczać różne nawierzchnie, nawet w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Są bardzo wygodne w użyciu z uwagi na duży stopień minimalizowania ilość powstających drgań. Wysoka wytrzymałość elementów zagęszczarek płytowych pozwala skutecznie pracować przy gorącym asfalcie.

Do innego rodzaju pracy wykonywanych nawierzchniowo służą przecinarki jezdne. Gwarantuję one wyjątkowo efektywne cięcie, a dodatkowo są bardzo zwrotne, dzięki czemu sterowanie nimi jest bardzo łatwe dla operatora. Stanowią one idealny kompromis między wersjami ręcznymi a dużymi modelami z własnym napędem. Przecinarki jezdne swoją skuteczność udowadniają przy pracach naprawczych – w asfalcie i betonie. Generatory przenośne z kolei to urządzenia, które sprawdzają się na wielu placach budowy. Dla uzyskania wysokiego stopnia niezawodności działania maszyny te wykorzystują solidny, czterosuwowy silnik benzynowy.

Autoryzowany sklep Wacker Neuson Domitech Bydgoszcz posiada również w swojej ofercie pompy do wody, które stanowią ekonomiczne rozwiązanie do odpompowywania wody czystej przy pracach odwadniających oraz do wody brudnej – odpompowywanej na placu budowy.

pixel