Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nakolanniki

( ilość produktów: 32 )

Nakolanniki to element wyposażenia dodatkowego, które zapewnia bezpieczeństwo oraz ochronę kolan i stawów. Odpowiednio dobrany nakolannik roboczy/ochronny znacznie poprawi komfort prac, które wymagają częstej lub długotrwałej pozycji klęczącej - zapewniając ochronę nie tylko odzieży roboczej, ale także zdrowia.

Nakolanniki - zastosowanie

Bezpieczeństwo i odpowiedzialność w każdej pracy to podstawa, która zapewnia większą skuteczność przy każdej czynności. Odpowiednio dobrany nakolannik ochronny nie tylko zapewnia ochronę ale także poprawia komfort wykonywanej pracy. Ochraniacze na kolana budowlane zapewnią bezpieczeństwo na placu budowy, chroniąc pracownika przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ochraniacze na kolana robocze poprawią komfort podczas pracy na nierównej nawierzchni w sytuacji wymagającej klęczenia na szorstkiej powierzchni. Odpowiednie ochraniacze na kolana do pracy, wykonane z odpowiedniego materiału mogą też zapewnić ochronę nawierzchni na której wykonywana jest praca. To szczególnie istotne przy pracach glazurniczych podczas kładzenia płytek podłogowych.

Rodzaje nakolanników

Wśród nakolanników znajdziemy wiele rozwiązań dedykowanych pod różne zastosowanie, a wśród nich nakolanniki do wykorzystania we wewnątrz, na zewnątrz, z wymiennymi nakładkami, dedykowane dla profesjonalistom z różnych branż. Nakolanniki robocze mogą służyć przy pracach budowlanych, remontowych oraz specjalistycznych, takich jak glazurnictwo czy brukarstwo. Nakolanniki robocze mogą posiadać różnego rodzaju materiał amortyzujący, rozróżnić możemy nakolanniki żelowe oraz piankowe. W zależności od docelowego zastosowania, w ofercie naszego sklepu dostępne są jednoczęściowe lub dwuczęściowe nakolanniki. Nakolanniki dwuczęściowe poprawiają stabilizację i zapewniają lepsze przenoszenie ciężaru, redukując obciążenie kolan.

Nakolanniki w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu internetowego, oraz sklepu stacjonarnego - posiadamy szeroki wybór nakolanników roboczych oraz nakolanników ochronnych, które znacząco poprawią komfort i bezpieczeństwo. W gamie oferowanych przez nas produktów, znajdziemy wyłącznie oryginalne nakolanniki, z oficjalnej dystrybucji, takich producentów jak Makita, Rubi oraz ToughBuilt, które podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Szukając nakolanników wybierz te z oferty sklepu Domitech. Dzięki czemu będziesz miał swobodę wyboru formy płatności, formy dostawy, a także możliwość sprawdzenia produktu w naszym punkcie/sklepie stacjonarnym.

nakolanniki ToughBuilt Snapshell

Nakolanniki - FAQ

Z czego są wykonane wypełnienia nakolanników?

  • nakolanniki żelowe
  • nakolanniki piankowe

Jakie są rodzaje nakolanników?

  • nakolanniki robocze
  • nakolanniki budowlane
  • nakolanniki brukarskie
  • nakolanniki do płytek

Jakie są najpopularniejsze marki nakolanników?

Jakie nakolanniki dla glazurnika?

Bardzo istotną kwestią przy doborze nakolanników dla glazurnika jest dobra amortyzacja kolan od twardej nawierzchni podłogi oraz odpowiednia powierzchnia zewnętrzna nakolannika, która zredukuje ryzyko zarysowania ceramicznych płytek.

Jakie nakolanniki do paneli?

Podobnie jak w przypadku nakolanników dla glazurnika - nakolanniki do paneli powinny zapewniać komfort podczas klęczenia na płaskiej i bardzo twardej nawierzchni niwelując również ryzyko uszkodzenia powierzchni paneli podłogowych.

Jakie nakolanniki do pracy?

W zależności od wykonywanej pracy, odpowiednie mogą okazać się inne nakolanniki. W ofercie sklepu Domitech posiadamy nakolanniki piankowe - cechujące się niską ceną oraz bardziej wytrzymałe nakolanniki żelowe - gwarantujące zwiększoną odporność.

pixel