Darmowa dostawa od 399,00 zł

Pistolet do silikonu akumulatorowy

( ilość produktów: 41 )

Pistolety do silikonu to urządzenia, które służą do wypychania zawartości kartuszy. Najczęściej będzie to sylikon, klej lub inny uszczelniacz. Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta oraz pozwala na dokładne zaaplikowanie zastosowanej masy. Poniższa oferta pozwoli Ci wybrać odpowiedni do Twoich potrzeb pistolet do silikonu, który spełni Twoje oczekiwania.

wyciskacz do mas

Dla kogo wyciskacz do mas?

Wyciskacz mas zasilany akumulatorowo to praktyczne narzędzie, które przyda się szczególnie tym osobą, które często muszą używać tego typu narzędzi. Zasilanie akumulatorowe, zapewnia łatwość pracy bez wysiłku, wysoką precyzję i dokładność - zapewniając najlepsze efekty pracy.

Jak używać akumulatorowy pistolet do silikonu?

Pistolet do silikonu posiada ogromną przewagę nad ręcznymi wyciskaczami do mas, ponieważ do ich użycia niemal nie musimy używać siły.

Elektryczny pistolet do sylikonu jest znacznie bardziej precyzyjny od zasilanego naszymi mięśniami odpowiednika. Pozwala to na zaaplikowanie dokładnej ilości masy lub kleju, którą musimy zastosować podczas wykonywanych zadań.

Akumulatorowy wyciskacz do mas, zwany potocznie automatycznym pistoletem do silikonu zbudowany jest na konstrukcji szkieletowej, która podtrzymuje tubę wypełnioną klejem lub sylikonem. Naciśnięcie spustu elektrycznego pistoletu do sylikonu powoduje przesuwanie się tłoka, który posiada owalną końcówkę ułatwiającą wypychanie zawartości zastosowanej tuby.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie akumulatorowego pistoletu do silikonu?

Wybierając akumulatorowy pistolet do sylikonu powinniśmy zwrócić uwagę na jego maksymalną siłę z jaką urządzenie będzie mogło wyciskać zastosowane masy. Pozwoli to na pracę urządzenia z masami i klejami o większej gęstości.

Warto wybrać wyciskacz do sylikonu, który posiada funkcję regulacji prędkości posuwu tłoka, co pozwoli w łatwy sposób dostosować ilość dozowanej masy do szczeliny, którą chcemy wypełnić. Akumulatorowy pistolet do silikonu, który po skończonej aplikacji cofa tłok o kilka milimetrów, zapobiegnie niepotrzebnemu wyciekowi masy z kartusza.

Domitech poleca pistolet do silikonu

Pistolety do silikonu dostępne w ofercie sklepu Domitech to elektronarzędzia, które pozwolą na wykonywanie wielu różnych zadań związanych z różnymi masami dostępnymi na rynku. Szeroki wachlarz automatycznych wyciskaczy pozwoli dobrać urządzenie do profesjonalnych oraz amatorskich zadań. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najbardziej odpowiedni akumulatorowy pistolet do silikonu, który sprawdzi się do Twoich zadań. Wybierając wyciskacz do klejów z pośród gamy narzędzi oferowanych przez nasz sklep - masz pewność że otrzymasz oryginalne narzędzie podlegające pełnej gwarancji deklarowanej producenta oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

Wśród wyciskaczy do mas dostępnych w naszej ofercie, znajdziemy produkty takich marek jak AEG, Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita, Metabo, Ryobi oraz Wolfcraft- wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

pixel