Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Stanley

( ilość produktów: 863 )

Stanley

STANLEY to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

stanley

Marka Stanley

Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz realizować wizje poprzez pracę.

Marka Stanley, a linia Stanley Fatmax

Stanley Fatmax i Stanley to ta sama marka. Fatmax jest jedynie serią narzędzi i elektronarzędzi producenta, które cechować się mają większa wytrzymałością, dokładnością i komfortem użytkowania tak, aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie produktów marki Stanley nie znajdziemy dostępnych w serii Fatmax elektronarzędzi akumulatorowych. Bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe dostępne są wyłącznie w wersji Fatmax.

Stanley - dla kogo?

Marka Stanley to firma z bardzo dużym doświadczeniem o bardzo bogatej ofercie produktowej. W gamie oferowanych produktów znajdziemy nie tylko narzędzia i akcesoria budowlano-remontowe - ale także wiele produktów z kategorii niedostępnych w naszym sklepie. Niezależnie od tego, z jakimi produktami marki Stanley mamy do czynienia - możemy mieć pewność, że są one praktyczne, cechują się trwałością, dbałością o szczegóły i ogólną dobrą jakością.

Produkty marki Stanley, zwłaszcza dostępne w naszym sklepie narzędzia i akcesoria - to produkty "wyższej półki", dedykowane bardziej wymagającym użytkownikom, którzy oczekują od narzędzi sprawności na lata.

Dla kogo produkty marki Stanley:

 • Indywidualnie użytkownicy do prac remontowych we własnym zakresie
 • Majsterkowicze do prac DIY

 

Narzędzia Stanley

Narzędzia Stanley to trwałe narzędzia do wszechstronnych zastosowań, które skutecznie sprawdza się w wielu gałęziach produkcyjnych, budowlanych i remontowych, oferując dużą dokładność, sprawność i wydajność dla średnio-zaawansowanych zastosowań.

Narzędzia ręczne Stanley

W ofercie producenta znajdziemy bardzo bogatą gamę narzędzi ręcznych, w tym, między innymi narzędzia takie jak:

Akcesoria Stanley

Akcesoria marki Stanley w ofercie naszego sklepu:

 • Narzędzia pomiarowe Stanley - miary, znaczniki traserskie, poziomice, lasery krzyżowe/liniowe, dalmierze
 • Akcesoria do elektronarzędzi - mieszarki do mieszadeł, zestawy bitów do wkrętarek, zszywki i sztyfty, brzeszczoty, piły
 • Akcesoria do przechowywania - walizki, kufry, wózki narzędziowe, torby, plecaki, organizery na drobne elementy, kabury

 

Sklep Stanley- Domitech.pl

W ofercie naszego internetowego oraz stacjonarnego sklepu z narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech, z szeroką oferta produktów marki Stanley - posiadamy szeroki wybór akcesoriów oraz narzędzi ręcznych marki Stanley, wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji, na zasadach zgodnych z warunkami ustalonymi przez producenta. Kupując produkty marki Stanley - masz gwarancję oryginalności oraz pełnej wartościowości zakupionych narzędzi, bezpieczną wysyłkę oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

Stanley Gwarancja

Domitech jest oficjalnym dystrybutorem marki Stanley Black Decker, dzięki czemu - kupując produkty marki Stanley z oferty naszego sklepu, masz gwarancję oryginalności wybranych produktów i pewność, że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji na zakupione produkty.

pixel