Darmowa dostawa od 99,00 zł

Stanley

( ilość produktów: 767 )

Stanley

STANLEY to jeden z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. STANLEY to rozpoznawany amerykański producent i dostawca wysokiej jakości markowych narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elektronarzędzi i elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów.

stanley

Marka Stanley

Marka STANLEY od wielu lat jest dobrze znana polskim majsterkowiczom i osobom korzystającym na co dzień z narzędzi ręcznych. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty, STANLEY posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów. Ułatwiają one ludziom wykorzystywać ich umiejętności, wyrażać twórczy zapał oraz realizować wizje poprzez pracę.

Marka Stanley, a linia Stanley Fatmax

Stanley Fatmax i Stanley to ta sama marka. Fatmax jest jedynie serią narzędzi i elektronarzędzi producenta, które cechować się mają większa wytrzymałością, dokładnością i komfortem użytkowania tak, aby sprostać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie produktów marki Stanley nie znajdziemy dostępnych w serii Fatmax elektronarzędzi akumulatorowych. Bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe dostępne są wyłącznie w wersji Fatmax.

Stanley - dla kogo?

Marka Stanley to firma z bardzo dużym doświadczeniem o bardzo bogatej ofercie produktowej. W gamie oferowanych produktów znajdziemy nie tylko narzędzia i akcesoria budowlano-remontowe - ale także wiele produktów z kategorii niedostępnych w naszym sklepie. Niezależnie od tego, z jakimi produktami marki Stanley mamy do czynienia - możemy mieć pewność, że są one praktyczne, cechują się trwałością, dbałością o szczegóły i ogólną dobrą jakością.

Produkty marki Stanley, zwłaszcza dostępne w naszym sklepie narzędzia i akcesoria - to produkty "wyższej półki", dedykowane bardziej wymagającym użytkownikom, którzy oczekują od narzędzi sprawności na lata.

Dla kogo produkty marki Stanley:

  • Indywidualnie użytkownicy do prac remontowych we własnym zakresie
  • Majsterkowicze do prac DIY

 

Narzędzia Stanley

Narzędzia Stanley to trwałe narzędzia do wszechstronnych zastosowań, które skutecznie sprawdza się w wielu gałęziach produkcyjnych, budowlanych i remontowych, oferując dużą dokładność, sprawność i wydajność dla średnio-zaawansowanych zastosowań.

Narzędzia ręczne Stanley

W ofercie producenta znajdziemy bardzo bogatą gamę narzędzi ręcznych, w tym, między innymi narzędzia takie jak:

Akcesoria Stanley

Akcesoria marki Stanley w ofercie naszego sklepu:

  • Narzędzia pomiarowe Stanley - miary, znaczniki traserskie, poziomice, lasery krzyżowe/liniowe, dalmierze
  • Akcesoria do elektronarzędzi - mieszarki do mieszadeł, zestawy bitów do wkrętarek, zszywki i sztyfty, brzeszczoty, piły
  • Akcesoria do przechowywania - walizki, kufry, wózki narzędziowe, torby, plecaki, organizery na drobne elementy, kabury

 

Sklep Stanley- Domitech.pl

W ofercie naszego internetowego oraz stacjonarnego sklepu z narzędziami oraz elektronarzędziami Domitech, z szeroką oferta produktów marki Stanley - posiadamy szeroki wybór akcesoriów oraz narzędzi ręcznych marki Stanley, wszystkie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji, na zasadach zgodnych z warunkami ustalonymi przez producenta. Kupując produkty marki Stanley - masz gwarancję oryginalności oraz pełnej wartościowości zakupionych narzędzi, bezpieczną wysyłkę oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

Stanley Gwarancja

Domitech jest oficjalnym dystrybutorem marki Stanley Black Decker, dzięki czemu - kupując produkty marki Stanley z oferty naszego sklepu, masz gwarancję oryginalności wybranych produktów i pewność, że przysługuje Ci pełne prawo do skorzystania z gwarancji na zakupione produkty.

pixel