Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ukośnica Bosch

( ilość produktów: 15 )

Ukośnice Bosch to profesjonalne narzędzia do cięcia i przycinania materiałów takich jak drewno, stal czy tworzywa sztuczne. Ukośnica Bosch jest narzędziem elektrycznym, na zasilaniu sieciowym lub akumulatorowym, wykorzystującym wielozębną piłę tarczową do cięcia liniowego. Ukośnica Bosch w zależności od modelu - oferować może różne głębokości cięcia i funkcje, zależne od parametrów danego modelu.

ukośnica bosch

Ukośnica Bosch - co je wyróżnia?

Niezawodność to cecha którą trzeba przyznać ukośnicom Bosch - niebieskie narzędzia tego producenta w kategorii tarczowych pilarek ukosowych to najmniej zawodne narzędzia do obróbki drewna, które charakteryzują się dużą wydajnością i są często wybierane przez profesjonalistów do najbardziej zaawansowanych prac przy cięciu drewna.

Wśród dużej oferty ukośnic Bosch znajdziemy narzędzia zasilane sieciowo i akumulatorowo, które oferują obsługę tarcz o średnicy od 205 do 305 mm, z opcją posuwu i laserowym wskaźnikiem linii cięcia.

Ukośnica Bosch- na co zwrócić uwagę?

Ukośnica Bosch to narzędzie obsługujące tarcze tnące od 216 do 305 mm. Urządzenia wyposażone są w silniki elektryczne, zasilane sieciowo napięciem 230V lub akumulatorowo napięciem 18V. Wśród narzędzi akumulatorowych tej klasy - znajdziemy narzędzia zasilane zwykłymi akumulatorami 18V lub te, wymagające użytku akumulatorów z serii ProCORE - narzędzia Ukośnice Bosch BITURBO.

Ukośnice Bosch zasilane sieciowo, a akumulatorowo

Zasilanie sieciowe pilarek ukosowych Bosch zapewnia stałą moc i wydajność, pozwalając na dłuższą pracę bez obaw o wyczerpanie energii z akumulatorów. Bezprzewodowe zasilanie akumulatorowe stosowane w poszczególnych piłach ukosowych Bosch zapewnia możliwość pracy w miejscach bez dostępu do stałego źródła zasilania.

Ukośnice Bosch z posuwem

Opcjonalna zdolność ukośnicy Bosch do ciecia z posuwem to funkcja pozwalająca na cięcie nie tylko wgłębne ale także po szerokości - umożliwiając cięcie szerszych elementów.

Ukośnice Bosch do tarcz o średnicy 305 mm

Największe ukośnice Bosch to narzędzia wykorzystujące tarcze tnące 305 mm, które pozwalają uzyskać maksymalną głębokość cięcia wśród produktów tego producenta, w tej kategorii produktowej. Najmniejsze ukośnice Bosch 206 mm pozwalają na uzyskanie głębokości cięcia do 70 mm, gdzie modele z tarczą 305 mm - pozwalają na maksymalną głębokość, do 12 centymetrów.

Ukośnica Bosch z serii BITURBO

Bosch BITURBO to seria bezprzewodowych narzędzi akumulatorowych z nowoczesnymi bezszczotkowymi silnikami (silniki z magnesami neodymowi), które w połączeniu z wysokiej jakości akumulatorami serii ProCORE - zapewniają największą wydajność, wśród produktów niebieskiej, profesjonalnej linii narzędzi akumulatorowych Bosch. Ukośnica BOSCH BITUROBO to najbardziej wydajne ukośnice akumualtorowe Bosch, które zapewniają duża wydajność cięcia przy pracy z różnymi materiałami - oferując szybkość pracy, dokładność i stosunkowo dobry czas działania, zasilania bezprzewodowego.

Ukośnica Bosch 2w1 - co to takiego?

Marka Bosch w swojej ofercie posiada wiele uniwersalnych urządzeń, które oferują więcej niż funkcjonalność pojedynczego elektronarzędzia danego typu. Przykład takiego rozwiązania 2w1 znajdziemy również w kategorii pilarek ukosowych. Ukośnica Bosch z serii GTM, to narzędzie które może pełnić funkcję standardowej ukośnicy wyposażonej w tarczę o średnicy 305 mm oraz działać jako tarczowa pilarka stołowa

Innym przykładem narzędzia 2w1 jest klucz udarowy Bosch oznaczony symbolem GDX.

Ukośnica Bosch - dla kogo?

Ukośnice Bosch to narzędzia dedykowane do profesjonalnych zastosowań. Narzędzia tego producenta wyróżniają się bardzo dobrą jakością wykonania, trwałością narzędzi oraz dokładnością i szybkością wykonywanych prac. Ukośnice Bosch to częsty wybór wśród profesjonalistów takich branż jak stolarze czy dekarze - urządzenie pozwala na szybkie i dokładne cięcie elementów drewnianych o powtarzalnym kącie czy długości elementów.

Ukośnica Bosch to także narzędzie chętnie wybierane do przydomowych warsztatów, przez osoby, które często majsterkują w ogrodzie, budując z elementów drewnianych takie konstrukcje jak tarasy czy altany.

Ukośnica - Gwarancja

Wybierając pilarkę ukosową Bosch z oferty naszego sklepu stacjonarnego masz pewność, że zamawiasz wyłącznie oryginalne produkty z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta. 

Wybierz ukośnicę Bosch z oferty Domitech, zapoznaj się z informacjami na temat zasad gwarancyjnych i nie martw się o gwarancję swoich narzędzi.

Ukośnica - Serwis

Ukośnice Bosch tak samo jak inne narzędzia - wymagają stałego serwisu, nie tylko w sytuacjach gdy zaczyna dziać się coś z narzędziem. Domitech to także wyspecjalizowany w naprawie elektronarzędzi - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, w którego skład wchodzą doświadczeni serwisanci.

Jeżeli Twoja ukosnica Bosch wymaga serwisu lub naprawy - skontaktuj się z naszym serwisem - pomożemy w naprawie.

Ukośnica Bosch na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne ukośnice Bosch, które pochodzą z oficjalnej dystrybucji i podlegają pełnej gwarancji. Wybierając ukośnica Bosch z oferty naszego sklepu - masz pewność bezpiecznego zapakowania przesyłki, swobodę wyboru odpowiedniej metody dostawy i sposobu płatności - w tym odbiór w sklepie stacjonarnym i/lub płatności przy odbiorze.

 

Ukośnica Bosch - FAQ

Jak wybrać ukośnice Bosch

Wybór odpowiedniej ukośnicy Bosch to wybranie narzędzia, które będzie oferować niezbędne parametry cięcia, czyli wykorzystujące odpowiedniej wielkości piłę tarczową, która umożliwi uzyskanie wymaganej głębokości ciecia.

Jak jest różnica między Ukośnicami Bosch GCM, a GTM

Ukośnica Bosch GTM to urządzenie 2 w 1 oferujące zdolność cięcia ukośnicy oraz tarczowej pilarki stołowej.

pixel