Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Gratownik do rur

( ilość produktów: 7 )

Gratownik do rur to narzędzie umożliwiające usuwanie/szlifowanie ostrych krawędzi z przeciętych końców rur. Gratowanie zapewnia zredukowanie ostrych krawędzi/zadziora. W zależności od modelu i serii, znajdziemy gratowniki do rur stalowych, gratowniki do rur miedzianych, gratowniki do rur PCV, gratowniki do rur z aluminium oraz gratowniki do rur ze stali nierdzewnej.

gratownik do rur

Gratownik do rur - co to?

Gratownik do rur jest narzędziem niezbędnym podczas tworzenia wszystkich instalacji z pociętych rur, z tworzywa sztucznego, z PVC oraz wykonanych z miedzi. Gratownik do rur służy do usuwania ostrych krawędzi powstałych w procesie przycinania czy dopasowywania rur do instalacji wodnej.

Zastosowanie gratownika do rur

 • rury miedziane
 • rury PCV
 • rury stalowe
 • rury ze stali nierdzewnej

Gratownik do rur może być wykorzystywany jako narzędzie ręczne, jednakże wiele z dostępnych produktów w tej kategorii umożliwia wykorzystanie w połączeniu z wkrętarką, co może znacznie poprawić/oszczędzić czas pracy.

Gratownik do rur w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy gratowniki do rur takich producentów jak REMS oraz Rothenberger - wszystkie w pełni oryginalne i pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Kupując gratownik do rur z oferty naszego sklepu, masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą dostawy.

pixel