Darmowa dostawa od 99,00 zł

Gratownik do rur

( ilość produktów: 7 )

Gratownik do rur to narzędzie umożliwiające usuwanie/szlifowanie ostrych krawędzi z przeciętych końców rur. Gratowanie zapewnia zredukowanie ostrych krawędzi/zadziora. W zależności od modelu i serii, znajdziemy gratowniki do rur stalowych, gratowniki do rur miedzianych, gratowniki do rur PCV, gratowniki do rur z aluminium oraz gratowniki do rur ze stali nierdzewnej.

gratownik do rur

Gratownik do rur - co to?

Gratownik do rur jest narzędziem niezbędnym podczas tworzenia wszystkich instalacji z pociętych rur, z tworzywa sztucznego, z PVC oraz wykonanych z miedzi. Gratownik do rur służy do usuwania ostrych krawędzi powstałych w procesie przycinania czy dopasowywania rur do instalacji wodnej.

Zastosowanie gratownika do rur

  • rury miedziane
  • rury PCV
  • rury stalowe
  • rury ze stali nierdzewnej

Gratownik do rur może być wykorzystywany jako narzędzie ręczne, jednakże wiele z dostępnych produktów w tej kategorii umożliwia wykorzystanie w połączeniu z wkrętarką, co może znacznie poprawić/oszczędzić czas pracy.

Gratownik do rur w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy gratowniki do rur takich producentów jak REMS oraz Rothenberger - wszystkie w pełni oryginalne i pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Kupując gratownik do rur z oferty naszego sklepu, masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki, wybraną przez siebie metodą dostawy.

pixel